999 rezultate për

kalimtare

Kalimtarët "selfie" me Ferrarin e bllokuar (FOTO-LAJM) Është shoqëruar me duartrokitje nga kalimtarët operacioni i policisë italiane për të bllokuar makina të parkuara në mëny
Një shofer shton shpejtësinë e përplas katër kalimtarë Mëngjesin e sotëm katë persona kanë marrë plagë të rënda nga përplasja me një makinë e cila kishte kaluar me shpejtësi t
Karroce e veçantë fëmijësh Turistët dhe kalimtarët janë habitur në Cambridge kur në rrugë është shfaqur në grua e cila shëtiste gjashtë fëmijë me n
Aksidente në Pogradec, Laç e Kurbin, 3 të vdekur, 2 të plagosur Aksidentet me makina përgjakin sërish rrugët e vendit. Tre aksidente të ndryshme janë shënuar në 3 qytete të vendit, ku
Vijojnë punimet për shembjen e plotë e kompleksit “Jon” në Vlorë (VIDEO-FOTO) Update- Vijojnë punimet e forcave xheniere dhe atyre të Inspektoriatit të Ndërtimit për shembjen e plotë të kompleksit ‘
Shokuese! Taksia hedh tej kalimtaren (VIDEO) Shikoni pak se çfarë ka ndodhur në Brazil. Një taksi ka hedhur tutje një grua që tentonte të kalonte rrugën. Taksia k
Vjedh dy kalimtare, arrestohet 19-vjeçari Një 19-vjeçar nga Shkupi do të qëndrojë 30 ditë pas hekurave, pasi dyshohet se ka grabitur një kalimtare në rrugë. Ngja
Specialisti i grafiteve në Nju Jork Artisti anglez Bansky, i mirënjohur për grafitet e tij në muret e metropoleve të ndryshme të botës, ka mbërritur në ditë
Një nëndetëse në mes të Milanos (FOTO-VIDEO) Nëndetësja L1F3 humbet kursin dhe del në sipërfaqe në rrugën Mercanti, dy hapa larg sheshit “Duomo” në Milano. Zjarrfik
Sherri për balonën, 12-vjeçari digjet i gjallë Një 12-vjeçar indian është djegur i gjallë nga dy persona pas një sherri për një balonë. Vidhu Jain, djali i një shitësi
Polici shpëton gruan nga vetëvrasja (FOTO-LAJM) Ky është një nga ato momente që të lë pa frymë dhe gati të të pushojë zemra. POlicia shpëton në momentet e fundit një nj
Binjakët simpatikë që hutojnë kalimtarët (VIDEO) Dy binjakët, Jack dhe Finn, para rreth dy vitesh kanë hapur një kanal në Youtube prej ku edhe u bënë të famshëm. Në n
MPB-ja vazhdon të hesht! Nga Minsitria e Punëve të Brendshme nuk ka pasur asnjë reagim deri më tani për sulmin fizik të të rinjve në sheshin e Sh
Makina përplas për vdekje kalimtaren, arrestohet shoferi Një 53 vjeçare humbi sot jetën pasi u përplas nga një automjet i cili po udhëtonte me shpejtësi. Ngjarja e rëndë ka ndod
Sakrifica për vendin e punës (FOTO-LAJM) Kompani kineze e kozmetikes, Chongqing ka detyruar punonjësit e saj të zvarriten në gjunjë në qendër të qytetit përballë
Shkup, tifozët sulmojnë fizikisht kalimtarët Përpara se të fillonte ndeshja e futbollit Vardar-Pelister një incident ka ndodhur mes tifozëve dhe kalimtarëve të rasti
Protesta, lëvizja Zgjohu: Shqiptarët nuk janë palë në qerimin e hesapeve midis partive politike Lëvizja Qytetare Zgjohur dënon ashpër degjenerimin e protestës së djeshme kundër emërimit të z. Talat Xhaferri për Mini
Të shtëna në kolegj, 3 të plagosur në Teksas Ka përfunduar me tre të plagosur përplasja me armë e dy studentëve të kolegjit Lone Star i cili ndodhet në veri të Hous
Dy të rinj të vdekur në Mat dhe Laç Dy të rinj janë gjetur të pajetë mëngjesin e sotëm, në Mat dhe Kurbin. Në orët e para të mëngjesit një 22-vjeçar është g
Çudira nga Rusia (VIDEO-FOTO) Video dhe fotot që do të shikoni i përkasin aksidenteve të ndryshme të cilat kanë ndodhur në Rusi ndërsa disa prej tyre