999 rezultate për

kalimtare

Si e sheh Garet formimin e qeverisë kalimtare Ambasadori britanik në Shkup Çarls Garet në "Alsat M" ka deklaruar se e formimi i qeverisë kalimtare duhet të jetë pjesë
Pendarovski komenton qëndrimet e BDI dhe PDSH ndaj VMRO Kandidati i LSDM-së për kryetar shteti, Stevo Pendarovski, në një intervistë për gazetën “Slloboden Peçat”, ka komentuar
Gruevski: Zgjidhje është qeveria kalimtare, por pa VMRO-në Qeveria kalimtare është zgjidhja e mundshme për krizën politike, por pa VMRO DPMNE-në. Në këtë mënyrë, kryeministri Niko
Zhernovski: Opozita e bashkuar shkon drejt fitores Kreu i Komunës Qendër, Andrej Zhernovski, deklaroi se fitorja e opozitës është fare pranë nëse ajo bashkohet. Në "Alsat-
Identifikohet i mbyturi që u gjet tek Liqeni Artificial Update - Policia ka identifikuar personin e mbytur që u gjet sot tek Liqeni Artificial. Ervis Saraçi, 32 vjeç
Zaev kërkon dorëheqjen e Gruevskit dhe formimin e qeverisë kalimtare Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev gjatë fjalimit të tij ka kërkuar dorëheqje të menjëhershme të qeverisë së Nikolla Gruevski
Shokuese! Trupi i pajetë futet në arkivol përpara kalimtarëve në QSUT (VIDEO) Shërbimet funerale në Tiranë janë filmuar nga një paciente pranë QSUT-së pranë derës së urgjencës, duke futur një person
Kërcënonte me thikë kalimtarët, arrestohet lypësi në Korçë (VIDEO) Një i ri është prangosur sot nga policia e Korçës, teksa kërcënonte kalimarët në bulevard më një thikë. Mësohet se i arr
CR7 maskohet si lypës për të surprizuar një fëmijë (VIDEO) E akuzojnë shpeshherë për arrogancë, por është e disata herë që ai tregon të kundërtën. "Topi i Artë 2014", Cristiano Ro
12 vjeçari godet me kaçavidë kalimtaren për ta vjedhur Një 18 vjeçare nga qyteti i Fierit është goditur me kaçavidë në rrugë nga një 12 vjeçar, i cili ka tentuar per ti vjedhu
Thika bie nga kati i tetë, i bie në kokë kinezit (FOTO LAJM) Një përvojë e tmerrshme i ka ndodhur një kinezi 57-vjeçar Xiao Yunzhi, teksa duke ecur në rrugë i ka rënë sipër kokës nj
Bebja bie nga ballkoni, e presin dy kalimtarë Një fëmijë vetëm 1-vjeç ka rënë nga dritarja e shtëpsië së tij , teksa e kërkonte nënën, e cila kishte dalë të bënte paz
Godet të dashurën në rrugë, ja si veprojnë kalimtarët (VIDEO) Një eksperiment që është kryer së fundmi ku një mashkull godet një femër dhe e kundërta, ka sjellë dy reagime të ndryshm
Rita Ora nuk ndalet, provokon me transparencë (FOTO LAJM) Rita Ora është fotografuar rrugëve në New York e veshur në mënyrë sportive me atlete dhe një fustan të zi, ku anët e tij
Supermakina e policisë tërheq vëmendjen e kalimtarëve (FOTO-LAJM) Patrulla e shërbimit policor në Romë do të ketë tashmë në dispozicion edhe një tjetër makinë luksoze dhe të shpejtë. Bëh
Makina aksidenton 79-vjeçaren në Tiranë Një 79-vjeçare është përplasur me makinë pasditen e sotme në Tiranë, ajo është dërguar me urgjencë në spital. Mësohet se
Sherr mes femrash në kryeqytet (FOTO-VIDEO) Kur bëjnë sherr femrat as meshkujt nuk guxojnë të futen për ti ndarë. Të paktën nga kjo video e publikuar në rrjetet soc
Obama habit kalimtarët, del shëtitje në park (VIDEO) Presidenti Barack Obama kishte për të shkuar në Departamentin e Brendshëm, por këtë herë ka shkuar krejt ndryshe. Ai
Kalimtarët shpëtojnë fëmijën që bie nga dritarja (VIDEO-FOTO) Një ngjarje e rrallë është regjistruar në Kinë ku një kalimtar shpëton një bebe, që ra nga dritarja e katit të dytë. Beb
Imazhi i bukur gënjen, video të lë pa fjalë Për të kuptuar se sa vlerë ke ti për miqtë ose jo, mjafton të vishesh mirë. Për fat të keq, ky ishte përfundimi që ka ar