999 rezultate për

kalimtare

Gjendet një i moshuar pa pajetë në Kombinat, u pa nga kalimtarët Mëngjesin e ditës së sotme është gjetur një mashkull i pajetë në zonën e Kombinatit në Tiranë. Nga të dhënat e para
Kosovë, moti me diell dhe vranësira kalimtare Moti sot në Kosovë, e enjte 8 dhjetor 2016 parashikohet të jetë mot me diell dhe vranësira kalimtare. Ndërkohë gjatë mën
Ja si reagojnë kalimtarët kur shohin një nigeriane në “shitje” (VIDEO) Si do të reagonit nëse shihni se përpara syve tuaj po bëhet tregti me qenie njerëzore? Një video e realizuar në kuadë
Makina përplas për vdekje kalimtaren në Rinas Një grua ka humbur jetën mëngjesin e ditës së sotme pasi është përplasur nga një makinë, teksa ishte duke lëvizur me biç
Turistja çeke tenton të mbytet në plazhin e Durrësit, kalimtarët i shpëtojnë jetën Një shtetase çeke ka tentuar t’i japë fund jetës duke u mbytur në bregdetin e Durrësit, por ka arritur të shpëtojë falë
I riu kërcënon se do të hidhet nga "Kullat Binjake" në Tiranë (VIDEO) Kalimtarët në "Bulevardin Dëshmorët e Kombit" janë përballur me skena të pazakonta mëngjesin e sotëm. Një i ri, i dehur
Indi/ Gruaja goditet 22 herë me thikë, kalimtarët nuk ndërhynë (VIDEO) Ky është momenti kur një grua goditet për vdekje me thikë nga një person, ndërsa kalimtarët nuk reagojnë. Videoja t
Shpërthimi në New York, ja çfarë bën kalimtarët! (VIDEO) Shpërthimi që tronditi New Yorkun duke lënë të 29 persona të plagosur, ka tronditur dhe tmerruar qytetarët të cilët kalu
Kalimtarët nxjerrin gruan nga flakët mbas aksidentit tragjik (VIDEO) Këto pamje dramatike tregojnë momentin kur kalimtarë të rastit përpiqen që të shpëtojnë një grua nga automjeti i përfsh
Tmerrohen kalimtarët në rrugë, i sëmuri mendor kërcënon me sëpatë Pas ngjarjes së rëndë në Palasë të Himarës, një tjetër i sëmurë mendor është bërë protagonist në Tiranë. 61-vjeçari M
Makina bie në humnerë, plagoset rëndë drejtuesi shkodran Një automjet tip fuoristradë ka rënë paraditen e sotme në një humnerë 20 metra, përgjatë aksit rrugor Shkodër-Koman, në
Ja çfarë bëjnë kryeministri i ri dhe kryeministri i vjetër (FOTO LAJM) Nikolla Greuvski dha dorëheqjen duke respektuar marrëveshjen e Përzhinos, ndersa në vend të tij vjen Emil Dimitriev, i c
Ende asnjë emër për pasuesin e Nikolla Gruevskit Deri në fund të javës së ardhshme, në Maqedoni pritet të zyrtarizohet qeveria kalimtare që duhet të krijojë kushte demok
Tirana me semaforë të rinj (FOTO LAJM) Bashkia e Tiranës ka nisur me instalimin e semaforëve të rinj LED, të cilët ndriçojnë edhe shtyllën për një shikueshmëri
Gjendet i vdekur shitësi ambulant Sali Gjokpali, 70-vjeçar që punonte si shitës ambulant është gjetur i vdekur nga banorë të zonës së tij në Librazhd.
Eto'o dhe bashkëshortja, çfarë look-u në Milano (FOTO LAJM) Samuel Eto'o dhe bashkëshortja e tij Georgette kanë qënë në Milano për shopping. Ish sulmuesi i Interit dhe Barcelonë
Autobusi përplas kalimtaren në Kombinat Në orët e para të ditës, një aksident ka ndodhur në zonën e Kombinatit në Tiranë, ku autobusi ka përplasur një kalimtare
Aksident te "Rruga e Elbasanit", humb jetën 72-vjeçarja Update- Në aksidentin e sotëm te "Rruga e Elbasanit" mësohet se viktima është Gora Gjermeni, 72 vjeçe lindur në L
Turqi, fëmija sirian rrihet në mes të rrugës Një djalosh, refugjat nga Siria është rrahur në Izmir nga një grup njerëzish. Djaloshi ka qenë duke shitur diçka sa p
BDI do të humbasë dy zëvëndësministri të rëndësishme? Me marrëveshjen e nënshkruar mes 4 liderëve politikë, me të cilën iu dha fund krizës politike në vend dhe iu hap rruga f