Breshëri automatiku në Tiranë
999 rezultate për

kalimtare

Aksident në Don Bosko, makina përplas kalimtarët (VIDEO) Një aksident i rëndë i ndodhur vetëm pak minuta më parë në zonën e “Zogut të Zi” në kryeqytet te kryqëzimi i “Don Boskos
Pamje horror, fuqia shkatërruese e stuhisë në Kinë (VIDEO) Gjatë orëve të mesditës, qyteti Chengdu i Kinës është përfshirë nga një stuhi e fuqishme që bllokoi trafikun në tërësi.
Tmerrohen kalimtarët, makina merr flakë në qendër të Durrësit Një automjet është përfshirë nga flakët ditën e sotme në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00 në afër
Zbardhen detajet, si bjondja dhe dy vëllezërit dhunonin dhe grabisnin kalimtarët Prokuroria po heton dosjen e 5 personave mes të cilëvë dy vëllezër dhe një vajzë. Të pandehurit në bashkëpunim me nj
Parashikimi i motit, e martë 11 korrik 2017 Kthjellimet do të dominojnë të gjithë territorin deri në mesditë kur në ekstremin verior dhe zonat verilindore do të shf
Parashikimi i motit, e hënë 10 korrik 2017 Territori shqiptar do të dominohet nga kthjellimet në pjesën më të madhe të tij deri në mesditë kur në zonat malore veri
Parashikimi i motit, e shtunë 8 korrik 2017 Kthjellimet do të dominojnë zonat bregdetare dhe të ulëta ndërsa vranësira kalimtare do të ketë në zonat malore veriore
Makina bombë shpërthen jashtë qendrës tregtare, ja tmerri i kalimtarëve (VIDEO) Një makinë bombë ka shpërthyer jashtë një qendre tregtare në Tajlandë, ndërsa dhjetra njerëz që ndodheshin aty pranë jan
Dhunonin dhe grabisnin kalimtarët në Tiranë, në pranga 4 persona Katër persona janë arrestuar ndërsa një e re është shpallur në kërkim pasi u zbulua se në bashkëpunim grabisnin dhe dhun
Arrestohet 28-vjeçari në Fier, aksidentoi kalimtaren pranë hipotekës Policia e Fierit ka vënë në pranga një të ri nga Fieri pasi ka aksidentuar një kalimtare në afërsi të hipotekës. Bur
Mot me diell dhe vranësira kalimtare Moti sot në Kosovë, e enjte 2 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Era do fryj
Ja parashikimi i motit për ditën e sotme Edhe dita e sotme, do të karakterizohet nga masa ajrore të qëndrueshme duke bërë që moti i kthjellët të dominojë në pjes
Gjendet në një kanal kufoma e dekompozuar e një mashkulli në Shkodër Ditën e sotme në Shkodër është gjetur një kufomë e dekompozuar nga kalimtarët në fshatin Drogac të Postribës. Burime
Skoda përplas për vdekje kalimtaren në Malësi të Madhe Mëngjesin e sotëm një aksident rrugor i ka marrë jetën një kalimtareje. Policia e Shkodrës njofton se me datë 03.02.2017
Parashikimi i motit, e shtunë 21 janar Masat ajrore të qëndrueshme do të na shoqërojnë gjatë ditës së sotme duke bërë që moti i kthjellët dhe vranësirat e leht
Makina përplas dy kalimtarë në Shkodër, një në gjendje të rëndë Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Shkodër-Koplik si pasojë e të cilit dy persona janë plago
Nis montimi i urës për kalimtarët në zonën e ish-Ekspozitës (FOTO LAJM) Edhe pse në një nga zonat më të populluara të Tiranës, qytetarët ishin të detyruar që për vite më radhë të kalonin në nj
Parashikimi i motit, e shtunë 17 dhjetor 2016 Me mot kryesisht të kthjellët paraqiten zonat bregdetare dhe të ulëta të vendit ndërsa vranësira kalimtare do të ketë në
ELBASAN/ 53 vjeçari bën për spital dy kalimtarët Blutë e Elbasanit kanë vënë në pranga një shtetas, pasi me mjetin e tij ka përplasur dy persona, të cilët tashmë ndodhen
Moti i qëndrueshëm do të shoqëroje fundjavën Me mot kryesisht të kthjellët paraqiten zonat Jugore dhe Qendrore të vendit ndërsa vranësira kalimtare do të ketë në zon