999 rezultate për

kalimtare

Vazhdojnë kapriçot e motit, ja çfarë parashikojnë meteorologët për nesër Moti do vijojë të na surprizojë me vranësira ku në fundjavë pritet që të bien reshje. Ndërsa me të lënë pas fundjavën te
Rriten sërish temperaturat, ky është parashikimi i motit për sot Kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë Jugun dhe Qendrën e territorit ndërsa moti i kthjellët ndikon Veriun e Shqi
Vjeshtës së ngrohtë i erdhi fundi! Fundjava sjell reshjet e borës Vjeshta e këtyre ditëve ka qënë e butë dhe pa shumë reshje duke na krijuar kohën perfektë për të ndryshuar edhe garderob
Bien sërish temperaturat, ky është parashikimi i motit për sot Paraditja vijon me kthjellime e vranësira kalimtare në veri dhe një pjesë të qendrës ndërsa vranësira më të shpeshta do
Shi por rritje temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot Tabloja sinoptike e gjithë territorit dominohet nga kthjellimet deri pas mesditës kur vranësira të përkohshme do të shfa
Moti surprizon sërish! Ja si do të jetë koha në fundjave Moti në vend vazhdon të jetë i alternuar herë më vranësira e herë më mot të mirë. Fundjava në vend parashikon mot të
Moti surprizon sërish, ja çfarë parashikohet ditën e sotme Territori shqiptar mbetet nën dominimin e kthjellimeve deri në mesditë kur shfaqen vranësira kalimtare fillimisht në ver
Parashikimi i motit, e premte 15 shtator 2017 Territori shqiptar mbetet nën dominimin e kthjellimeve deri në mesditë kur shfaqen vranësira kalimtare në ekstremin veri
Një person sulmon 4 kalimtarë dhe 3 oficerë policie në Francë Një ish-pacient psikiatrik grushtoi katër kalimtarë, pastaj sulmoi tre oficerë policie ndërsa bërtiste sot “Allahu Akbar
Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Gjithë territori mbetet në kushtet e motit të kthjellët deri në mesditë kur shfaqen vranësira kalimtare në zonat malore
Tronditet Marseja, një person godet me thikë tre kalimtarë Marseja është goditur sërish nga një tjetër ngjarje kriminale. Mediat franceze raportojnë se një person ka sulmuar me
Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Zonat bregdetare dhe të ulëta paraqiten me mot të kthjellët ndërsa kthjellime dhe vranësira kalimtare do të ketë në zona
Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Territori vijon në kushtet e motit të kthjellët në bregdet dhe zonat e ulëta ndërsa vranësira kalimtare do të ketë në zo
Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Moti i kthjellët dhe relativisht i freskët do të dominojë pjesën më të madhe të territorit shqiptar. Megjithatë, gjatë m
Plagosi 10 vetë me thikë, ky është momenti kur policia qëllon për vdekje të riun rus (VIDEO) Në video tregohet momenti kur një 19 vjecar rus sulmon 10 persona ne Gadixhiev në Surgut të Rusisë Qëndrore. 19 vjeca
Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Vendi ynë do të dominohet nga masa ajrore të qëndrueshme të cilat do të ndikojnë mot kryesisht të kthjellët. Herë pas he
Parashikimi i motit, e martë 15 gusht 2017 Kthjellime dhe vranësira të lehta do të dominojnë motin në bregdet dhe zonat e ulëta por me vranësira disi më të dendura
Alarm në Zvicër, një i çmendur me motor sharrë i sulet kalimtarëve Deri më tani, janë të paktën pesë persona të plagosur, mes të cilëve dy rëndë, pasi një person filloi të sulmonte me mot
Parashikimi i motit, e enjte 20 korrik 2017 Vijon dominimi i motit të kthjellët në pjesën më të madhe të territorit, përjashtuar zonat malore veriore- verilindore k
Makina merr flakë pranë shkollës “Vasil Shanto”, tmerrohen kalimtarët Një makinë është përfshirë nga flakët teksa ishte duke ecur në kryeqytet. Mësohet se ngjarja ka ndodhur para pak minu