999 rezultate për

kalimtare

Moti për ditën e sotme, priten reshje në këtë zonë Pas një fundjave me temperatura të larta dhe pa vranësira sot vijon paraditja me kthjellime në Jug e Qendër ndërsa vranë
Kohë pranvere, mësoni si do të jetë moti ditën e sotme Kthjellimet dominojnë të gjithë territorin deri pas mesditës kur vranësira kalimtare shfaqen në Veri dhe Lindje të vendi
Diell e temperatura të lartë, ky është moti për ditën e sotme Vijon dominimi i kthjellime në Veri dhe zonat Qendrore por vranësira kalimtare do të ketë ekstremi Jugor i vendit. P
Shijojeni diellin! Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Zonat bregdetare dhe të ulëta dominohen kryesisht nga kthjellimet ndërsa vranësira kalimtare do ketë në Verilindje. P
Hiqni xhupat! Ky është moti për ditën e sotme Vijon dominimi i kthjellimeve në pjesën më të madhe të vendit por vranësira kalimtare shfaqen në zonat veriore. Pasditja
Tmerr në Romë, polici qëllon me armë kalimtaret Dy gra janë lënduar nga shtëna pistolete në Romë këtë pasdite, në rrugën "Ozanam". Sipas raportimeve të para të medie
Ecën me dy këmbë, qenushi befason kalimtarët (FOTO LAJM) Një qenush simpatik ka tërhequr vëmendjen e kalimtarëve në verilindje të Kinës Pamjet janë filmuar nga kalimtarët t
Betonierja përplas kalimtaren në Tiranë Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Vetëm pak minuta më parë në "Unazën e re" një makinë
Ngacmoi një kalimtare, dënohet me tre vite burg pas videos virale (VIDEO) Kamerat e sigurisë në një rrugë në Qena të Egjiptit, kanë aritur të kapin momentin kur një kalimtare rasti, u ngacmua pr
Po ecte me biçikletë, tramvaji i kap çantën dhe djali përfundon poshtë tij (VIDEO) Një burrë u zhvendos nga një tramvaj nga kalimtarët e panjohur në qendër të qytetit të Mançesterit pasi u rrëzua nga biç
Me kokainë në makinë, shoferi përplas për vdekje kalimtaren në Laprakë Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Tiranë. Një kalimtare e identifikuar si Lumturi Demiri ka humbur jetën pasi
Autobusi përplas kalimtaren në qendër të Tiranës (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të Tiranës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:00 në qendër të Ti
A do të ketë reshje shiu? Ky është moti për ditën e sotme Kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë motin në të gjithë vendin, më të shpeshta vranësirat paraqiten në zonat mal
Pamje të rënda, autobuzi shtyp për vdekje kalimtarët (FOTO LAJM) Një aksident tragjik ka ndodhur në Rusi pasi një autobus është futur mes turmës së këmbësorëve në një metro duke lënë rr
Aksident i rëndë mes makinave në aksin Elbasan-Peqin, plagoset një kalimtare Një aksident ka ndodhur sot në aksin aksin Elbasan-Peqin duke lënë të plagosur një kalimtare. Ngjarja ndodhi në fsha
Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Kthjellime e vranësira të lehta dominojnë pjesën më të madhe të territorit gjatë paradites por mesdita sjell vranësira k
Tmerrohen banorët, një "mumje" misterioze shfaqet anash lumit në qytet (FOTO LAJM) Një "mumje e mërzitur" është gjetur nga kalimtarët në anën e një lumi në Bristol. Fotot e tmerrshme tregojnë "mumjen"
Retë ofrojnë pamje spektakolare, mahniten kalimtarët (FOTO & VIDEO) Ky është momenti mahnitës në të cilën shfaqet një ylber i madh zjarri nëpër re. Kalimtarët kapën pamjen e bukur në pr
Diell e temperatura të larta, ky është moti për sot Moti i kthjellët mbetet dominant në territor deri pas mesditës kur vranësira të karakterit lokal shfaqen në zonat malore
Rikthehen temperaturat e larta, ky është parashikimi i motit për sot Vijon dominimi i kthjellimeve në territor deri pas mesditës kur vranësira kalimtare shfaqen në ekstremin Jugor dhe Verio