999 rezultate për

kalia

Bleu shtëpi pasi punoi në Abu Dabi, modelja 19-vjeçare tregon pagesën marramendëse Modelja 19-vjeçare Klaudja Kalia, disa kohë më parë u shpall miss “Fashion Tv”, duke nënshkruar një kontratë me gjigandi
Manaj e nis titullar sonte në Kupën e Italisë Talenti shqiptar i Interit, Rei Manaj, ka kohë që është pjesë e ekipit të parë, është ndër më të mirët në stërvitje dhe