999 rezultate për

kadiu

"Kam punuar murator", Kledi Kadiu rrëfen peripecitë që ka kaluar në Itali (FOTO LAJM) Kledi Kadiu ka ndërtuar një karrierë të suksesshme në Itali. I larguar që prej viteve ’90 drejt shtetit fqinj, për baler
"Kam prova për t'i shkatërruar jetën", Roberti reagon pas deklaratës së Jessica Kadiut (FOTO LAJM) Robert Berisha vazhdon të mohojë lidhje me modelen e Instagram-it, Jessica Kadiun pavarësisht deklaratave të saj se kanë
Roberti mohoi lidhjen, shpërthen Jessica Kadiu: Mund t'i shkatërroj jetën (FOTO LAJM) Deklarata bombë e modeles Jessica Kadiu, e cila pranonte lidhjen me Robert Berishën, bëri bujë në mediat shqiptare pasi
Xhesika Kadiu konfirmon lidhjen me Robertin Modelja e njohur Xhesika Kadiu ka shkruar për herë të parë publikisht për lidhjen e saj me Robert Berishën, duke kërkuar
Sërish?! Pasi u kap mat në një pikë karburanti me Jessica Kadiun, reagon Robert Berisha Robert Berisha ka mohuar të jetë aktualisht në një lidhje me bukuroshen Jessica Kadiu. Në një intervistë për Revistën
Roma synon të transferojë Milik duke përdorur si "karrem" Under Roma ka vënë shënjestrën në Arkadiusz Milik. Ylli i Napoli, Milik, ka përfunduar në radarin e top skuadrave italiane,
Kledi Kadiu publikon foto me të bijën dhe të gjithë u fiksuan (FOTO LAJM) Balerini i famshëm shqiptar, Kledi Kadiu, është edhe një baba tejet i përkushtuar. Ai është baba i një vajze mjaft b
Romancë me Jess Kadiun? Robert Berisha tregon nëse do të martohet përsëri (FOTO LAJM) Edhe pse tashmë po bëjnë shumë muaj të ndarë, Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë sërish në qendër të vëmendjes. Ato
Rastësi? Robert Berisha dhe Jessica Kadiu "arratisen" bashkë (FOTO LAJM) Deklarata bombë e modeles Jessica Kadiu, e cila pranonte lidhjen me Robert Berishën, bëri bujë në mediat shqiptare pasi
Deri tani 827 viktima, Kledi Kadiu tregon pse virusi në Itali u përhap me shpejtësi Balerini i njohur Kledi Kadiu në një lidhje skype nga Italia tha se virusi Covid 19 aty u përhap me shpejtësi pasi filli
Kledi Kadiu nga Italia: Gjithçka do të shkojë mirë në Shqipëri (VIDEO) Si të gjithë në këto ditë të vështira edhe Kledi Kadiu me familjen po qëndrojnë të "izoluar" në shtëpi. Në një video
Menduat se janë ndarë? Robert Berisha nuk i rezistoi dot Xhesi Kadiut (FOTO LAJM) Modelja Xhesi Kadiu ka qenë këto ditë në qendër të vëmendjes së mediave pas deklaratës që bëri përmes Instagramit. Xhesi
"Gjithë të ardhurat për familjet në nevojë", Albi Nako dhe Kledi Kadiu anulojnë eventin (FOTO LAJM) Ditën e sotme Kledi Kadiu do të mbante një ‘ëorkshop’ në ‘Albi Nako Dance Academy’, por ky event është anuluar. Lajmi
Iku Roberti iku dhe Kledi Kadiu nga "Dance With Me", e zëvëndëson balerina e njohur (FOTO LAJM) Pak para nisjes së spektaklit shumë të ndjekur të kërcimit "Dance with me 6", u zbulua se Robert Aliaj nuk do të jetë më
Kledi Kadiu së shpejti me një post të ri: Jam krenar dhe i nderuar (FOTO LAJM) Kledi Kadiu ka dhënë një lajm shumë të rëndësishëm për veten me anë të një postimi në ‘Instagram’. Më i emocionuar s
Kledi Kadiu përplaset me Romeon: E shohim kush qan Nuk kanë të sosur situatat e tensionuara në Dance With Me. Kështu këtë herë ka pasur një përplasje mes Romeos dhe Kl
Kledi Kadiu poston pamjen luksoze nga dritarja e shtëpisë së tij Dy muaj më parë, balerini i njohur shqiptar, Kledi Kadiu, kurorëzoi me martesë dashurinë me francezen Charlotte Lazzari.
E konfirmuar, Kledia Kadiu së shpejti në emisionin shqiptar Balerini i famshëm shqiptar Kledi Kadiu duket se ka marrë vendimin e rëndësishëm për tu rikthyer edhe njëherë në Shqipër
Dalin fotot nga dasma përrallore e Kledi Kadiut (FOTO LAJM) Kledi Kadiu dhe Charlotte Lazzari kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë javën e kaluar. Në një ceremoni private, çifti
Kledi Kadiu rikthehet në Shqipëri, emisioni ku do shfaqet Balerini i famshëm shqiptar Kledi Kadiu duket se ka marrë vendimin e rëndësishëm për tu rikthyer edhe njëherë në Shqipër