LAJMI I FUNDIT/ Plas në Kukës, raportohen të shtëna
999 rezultate për

juventusi

Po bën mirë te Roma, Juve e Interi, në garë për Smalling Dy gjigantët italianë do të tentojnë ta transferojnë mbrojtësin e Manchester Unitedit, i cili po shfaq formë të shkëlqye
Dëmtimet me kombëtaret, Juventusi humb dy titullarë për sfidën me Atalantën Mesfushori Miralem Pjanic dhe mbrojtësit brazilian Alex Sandro kanë pësuar dëmtime në grumbullimin e kombëtareve dhe pri
Ronaldo i vë "kapakun" thashethemeve: Tregon arsyen përse e zëvendësoi Sarri Cristiano Ronaldo ka konfirmuar problemet fizike. CR7-ta duket se është qetësuar pasi u zëvendësua dy ndeshjet e fund
Mandzukic larg Torinos, Juventusi hedh sytë nga talenti holandez Juventusi do të bëjë lëvizje në merkato dhe nga bardhezinjtë pritet që në janar të largohet sulmuesi Mario Mandzukic. Kr
Ronaldo insiston për të patur Pogban te Juventusi Për të qëndruar në formë, Juventusi vazhdimisht po e monitoron tregun e transferimeve. Po ashtu menaxhmenti i Juventu
Interesimi i Juventusit? Flet menaxheri i Marash Kumbullës Marash Kumbulla është një nga zbulimet më interesante në Serinë A, ku mbrojtësi i Veronës po bën paraqitje të shkëlqyera
Trajneri i Portugalisë "lë me gisht në gojë" Juventusin: Ronaldo nuk është i dëmtuar Cristiano Ronaldo nuk ka asnjë dëmtim, madje kundër Lituanisë do të zbresë rregullisht në fushën e lojës. Është ky la
Ronaldo si Bale, portugezi "tërbon" Juventusin Jo vetëm Gareth Bale por edhe Cristiano Ronaldo po përdor dy standarde në këto momente në karrierë. Futbollistët nuk
Media prestigjoze, Kumbulla drejt Juventusit Interisimi i Juventusit për mbrojtësin e Kombëtares dhe Veronës prej ditësh është diskutuar në media. Së fundmi një n
Ishte i padëshirueshëm, Juventusi i ofron kontratë të re Higuainit Sulmuesi argjentinas e ka bindur trajnerin Maurizio Sarri me paraqitjet e tij këtë sezon me “Bianconeri” Gonzalo Higu
Ish-presidenti i Juventusit i jep të drejtë Sarrit dhe jo Ronaldos Të gjithë kundër Ronaldos. I fundit që del kundër ylli portugez është një gurë e njohur e Juventusit, pikërisht ish-pres
Çmenduri, Juventusi ofron 4 lojtarë për Pogba Paul Pogba është dhe mbetet një objektiv i Juventusit. Media angleze, duke rënë në dijeni edhe të disa prej emrave të me
Dalin formacionet zyrtare të supersfidës Juve-Milan Juventusi do të presë në shtëpi Milanin ditën e sotme duke filluar nga ora 20:45, në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-
Spektakolar Cagliari, 'shkatërron' Fiorentinën dhe pozicionohet pas Juventusit (VIDEO) Tifozët e Cagliarit ndodhen në delir. Ekipi i tyre po shkëlqen në kampionat dhe renditet në vend të tretë për momentin.
Lihet jashtë për ndeshjen me Juventusin, Kessie mund të largohet nga Milani për 35 milion euro Franck Kessie u la jashtë skuadrës së Milanit që do të përballet me Juventusin sonte në Allianz dhe ai besohet se është
Synojnë Championsin, Juventusi gati të kompletojë skuadrën në janar Maurizio Sarri ka kërkuar një përforcim në merkaton e janarit. Juventusi ka një kontingjent të kompletuar lojtarësh, por
Ka gol sërish në Moskë, e pëson Juventusi (VIDEO) Nuk ka zgjatur shumë avantazhi i Juventusit. Lokomotiv Moscow ka barazuar rezultati në 1-1 me ane të të Mirachuk.
Juventusi me "paterica" në mbrotje, De Ligt humb sfidën e Championsit për shkak dëmtimi Në derbin e të së shtunës në mbrëmje ishte heroi i takimit, pasi i dha 3 pikët Juventusit me golin e shënuar ndaj Torino
Befasi, mesfushori titullar i Juventusit pritet të largohet në Turqi Blaise Matuidi është një nga mesfushorët më stabël tek skuadra e Juventusit. Francezi vrapon, lufton për çdo top dhe
Torino "vishet" bardhezi, Juventusi i falet De Ligt (VIDEO) Goli i parë i Matthijs de Ligt me Juventusin i ka dhënë fitoren 1-0 bardhezinjve në derbin ndaj Torinos. Qendërmbrojt