999 rezultate për

juve

Mediat spanjolle: Dembele ka akord për kalimin te Juventusi Ousmane Dembele ishte shumë pranë largimit nga Barcelona në merkato, por nuk arriti një marrëveshje me Manchester United
Prestigjozja italiane zbulon vendimin për ndeshjen Juventus - Napoli Sipas mediave Italiane, ndeshja midis Juventusit dhe Napolit do të zhvillohet në një datë tjetër, por skuadra e Gattusos
Thyen karantinën, yjet e Juventusit në Prokurori Respektimi i urdhrave për izolim është kthyer në telashin kryesor të klubeve italiane, pasi shumë lojtarë e kanë të vësh
Pas 5 transfertave, ky do të jetë formacioni i frikshëm i Juventusit (FOTO LAJM) Juventus ishte njëra nga skuadrat më aktive në merkaton e verrës duke siguruar disa goditje të mëdha. Bardhezinjtë tr
Kur do të jepet vendimi final për ndeshjen Juventus-Napoli? Ende nuk është vendosur për fatin e ndeshjes Juventus – Napoli, e paraparë të luhej ditën e diel. Sipas medieve në It
Juventusi publikon listën Champions, mbetet jashtë mesfushori Pas tregut të transferimeve, Juventus është gati të përqendrohet përsëri në kampionat. Në Serie A dhe në Champions Le
De Laurentis dërgon letër me 8 faqe, për të bindur se Juventusi nuk fiton 3-0 në tavolinë Një situatë e rrallë ndodhi javën e fundit në Seria A. Juventusi u paraqit në fushë pa kundërshtarin e saj Napolin,
U transferua te Juventusi, tifozët e Fiorentinës sulmojnë Chiesën: Tradhtar dhe mosmirënjohës (FOTO LAJM) Njoftimi në çastet e fundit të merkatos për kalimin zyrtar të Federico Chiesës te Juventusi ka shkaktuar një reagim të a
LISTA/ Top transferimet e merkatos verore Ka përfunduar një nga afatet kalimtare më interesante në botën e futbollit. Pothuajse në shumicën e shteteve merkatoj
Juventusi fiton 3-0 në tavolinë, Napoli nuk e përdor dot bonusin e Serisë A. Ja çfarë thotë rregullorja Përgatitjet për sezonin 2020-2021 nisën pasi u rivlerësua dhe u rikonstruktua protokolli “UEFA Return to Play”, i cili p
ZYRTARE/ Chiesa është lojtar i Juventusit Juventusi ka zyrtarizuar afrimin më të ri, duke kompletuar huazimin e Federico Chiesa. Anësori i Fiorentinës është hu
Juventus - Napoli ende pa vendim, gjyqtari kërkon kohë E planifikuar të luhej më 4 tetor, ora 20:45, ndeshja mes Juventus dhe Napoli nuk pa dy skuadra në fushën e blertë. J
Ndeshja ndaj Juventusit nuk u luajt, reagon Napoli: Nuk e pranojmë humbjen në tavolinë Juventus-Napoli nuk u luajt mbrëmë dhe u anulua zyrtarisht. Në teori, teknikisht, fitorja 3-0 në tavolinë do t’u jepe
Chiesa te Juventusi, Douglas Costa drejt Bayern Munchen Sot pritet zyrtarizimi i Douglas Costa te Bayern Munich. Anësori brazilian, Douglas Costa, me shumë gjasë do të rikth
Orët e fundit të merkatos, Juventusi transferon Chiesan për 50 milion euro Federico Chiesa do të jetë lojtar i Juventus. Anëtari i kombëtares së Italisë dhe skuadrës së Fiorentinës, Federico C
"Virusi më i keq është Juventusi dhe Federata shërbëtore e padronit", shpërthejnë tifozët e Napolit Humbja 3-0 pothuajse e konfirmuar në tavolinë përballë Juventusit ka acaruar tifozët e Napolit. Pasi Liga italiane ko
Juventus-Napoli e pavlefshme, bardhezinjtë braktisin stadiumin, ja kur merret vendimi final Juventus largohet nga stadiumi “Allianz Arena”. Pasi u prit sipas protokollit dhe rregullohet, bardhezinjtë janë kthy
Juventus-Napoli fitore 3-0 në tavolinë, flet Agnelli: De Laurentiis më telefonoi Andrea Agnelli, presidenti i Juventusit, komenton për Sky historinë e ndeshjes që nuk do të luhet sonte kundër Napolit:
Çfarë po ndodh me Juventus-Napoli? Bardhezinjtë marin në tavolinë fitoren 3-0 (VIDEO) Sfida e madhe e Juventus-Napoli nuk do të luhet. Këmbëngulja edrejtuesve napolitanë për të mos udhëtuar drejt Torino
Formacionet zyrtare, Juventus-Napoli (FOTO LAJM) Juventus do të luajë në shtëpi përballë Napolit në orën 20:45. Të dyja ekipet luajnë për fitore teksa Pirlo ka hedhur