999 rezultate për

juve

Juventusi i vendos çmimin, Chelsea lëviz për Dybala Chelsea nuk ka mbyllur hesapet sa i përket përforcimeve. Emra si Timo Werner, Kai Havertz e Ziyech përforcuan Chelsea
E ardhmja e Dybala në "mjegull", Juventusi i vendos çmimin Paulo Dybala është ende duke pritur për debutimin e tij në sezonin e ri, por ndërkohë, e ardhmja e ish-sulmuesit të Pale
Rihapet çështja "Calciopoli": Juventusi vazhdon betejën ligjore, kërkon të rimarrë dy titujt Juventusi nuk e ka mbyllur ende kapitullin e dhimbshëm “Calciopoli”, pasi ende sot pas 14 vitesh, vijon betejat gjyqësor
Humbi në tavolinë me Juventusin dhe i hoqën 1 pikë, Napoli bën hapin e radhës Klubi i Napolit nuk është pajtuar me vendimin e Gjykatës Sportive Italiane për humbjen në tavolinë 3-0 me Juventusin dhe
ZYRTARE/ Merret vendimi për ndeshjen, Juventus-Napoli Merret më në fund vendimi për sfidën Juventus-Napoli. Zonja e Vjetër merr fitoren në tavolinë me rezultat 3-0, ndërsa
Weston McKennie rezulton pozitiv me Covid-19, izolohet Juventusi Mesfushori i Juventusit Weston McKennie ka rezultuar pozitiv me Covid-19 njofton Juventus. Tani e gjithë skuadra bard
Juventusi me plot mungesa, Pirlo nuk shqetësohet për ndeshjen ndaj Crotones Pirlo ka të paktën më tepër fat se shumë nga kolegët e tij, për arsyen e thjeshtë se ka në një organikë me shumë cilësi.
Media spanjolle: Juventus troket në derën e Sergio Ramos, gati ta oferta për ta bashkuar me Ronaldon Një lajm i bujshëm vjen nga Spanja. Është “El Chiringuito TV” ai që njofton të gjithë për një kalim të mundshëm të Se
Ylli suedez i Juventusit ngre në "qiell të 7" Cristiano Ronaldon Dejan Kulusevski nuk ka kursyer elozhet për Cristiano Ronaldon, i cili sipas tij, nuk mund të ndalet nga askush. Në p
David Alaba te Juventusi? Flet drejtori i Bayernit Sëfundmi emri i David Alaba është përfolur për një transferim te Juventusi me parametër zero. Por mesa duket Alaba en
Gjithçka ishte gati, ky lojtar "shkatërroi" transferimin e Aouar te Juventusi Houssem Aouar ishte një hap larg largimit nga Lyon në fund të afatit kalimtar të verës. Aouar është lidhur me disa kl
CR7 tentoi që ta bindë t’i bashkohet Juves? Zbulohet çfarë i tha Ronaldo Mbappes Shumë fansa rreth e rreth botës kanë pyetur vetën dhe kanë kërkuar përgjigje se çfarë i tha Ronaldo Mbappes. "Il Corr
Dybala humbet ndeshjet me Argjentinën dhe tani ka edhe ethe! Ja kur kthehet te Juventusi Një udhëtim në anën tjetër të botës për të mos zbritur në fushë. Nga ndeshja kundër Ekuadorit, e fituar nga Argjenti
Presidenti i Fiorentinës tallet me Juven: Një emigrant i gjorë erdhi dhe financoi familjen Agnelli Kalimi i Federiko Kiezës nga Fiorentina te Juventusi nuk është pritur mirë nga tifozët e skuadrës së qytetit të Firences
Juventus - Napoli, vendimi do të merret ditën e mërkurë "Ngado ta rrotullosh", siç thotë populli, vështirë se ka një zgjidhje të thjeshtë. Juventus -Napoli duhej të ishte super
Shqetësohet Juventusi, Dybala kthehet para kohe Argjentina ka njoftuar për mungesën e Paulo Dybala. Paulo Dybala nuk do ta ndihmojë skuadrën e Argjentinës për ndeshj
Juventusi mposht skuadrat e Manchesterit për Alaban? David Alaba pritet të transferohet në Seri A. Merkatoja e ardhshme mund ta shoh David Alaba teksa lëviz për të ndërru
Gjiganti evropian kërkon ta rrëmbej Ronaldon nga Juventusi Juventusi mund të mos jetë skuadra e madhe evropiane e fundit në të cilën Cristiano Ronaldo mund të luaj para se t’i jap
CTS i jep të drejtë Napolit për ndeshjen ndaj Juventusit Komiteti Teknik Shkencor i Italisë e ka vlerësuar valide ndalesën e udhëtimit për skuadrën e Napolit. Napoli mori vëm
Koeman: Jemi ekip më i mirë se Juventus, kemi Pjanic që do të na jap informacione Ronald Koeman ka thënë se ka në skuadër ish-mesfushorin e Juventusit, Miralem Pjanic, ku nga ai do të kërkojë më shumë i