999 rezultate për

juve

Kapriçot e Dybalas e lodhin Juventusin, klubi i vendos ultimatum Fundi i ndeshjes kundër Lazio la shumë njolla për Paulo Dybala. Argjentinasi i Juventusit – shkruan SportMediaset – duhe
Juventusi i Pirlos, i dyti më i dobët i dekadës së fundit Juventusi i këtij sezoni është një paradoks. Skuadra bardhezi nuk shkëlqen, por po rritet. Barazimet janë më shumë se fi
Akuzohet Juventusi por arbitrat "bujar" me Milanin, media italiane publikon renditjen sipas favorizimeve të gjyqtarëve Gabimet e arbitrave janë gjithnjë një temë e nxehtë në Itali. Ndonjëherë gjyqtarët në Serie A rrëmbejnë skenën pas n
Marcelo me valixhet gati, Juventus dhe Inter nisin luftën për shërbimet e brazilianit “Juventus ose Inter në të ardhmen e afërt të Marcelos”. Ky është lajmi i bujshëm që raporton portali spanjoll “Todofi
Rrogë pesë herë më të lartë se Dybala, Juventus mendon të shesë Ronaldon në verë Kristiano Ronaldo mbetet futbollisti kryesor i Juventusit, teksa portugezi ka gjetur vazhdimisht rrugën e rrjetës.
Juventusi po konsideron shitjen e Ronaldos, PSG në "këmbë" Sipas Sport, "Zonja e Vjetër" është duke konsideruar ta shesë portugezin për shkak të pandemisë së koronavirusit që ka n
Juventusi i shqetësuar, Ronaldo i dëmtuar dhe Dybala me probleme shëndetësore Juventus nuk po bën aspak mirë në kampionat dhe dje në mesditë, kur pritej të bënte kthesën në një transfertë të vështir
Juventus ka përgatitur 40 milionë euro për përforcimin e dimrit Andrea Pirlo tashmë është nën presion kërkoi nga drejtuesit që ta forcojnë ekipin në merkaton e dimrit. Mediat italia
La fushën në minutën e 72', Juventusi konfirmon dëmtimin e Ronaldos Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo pësoi lëndim në ndeshjen ndaj Lazios. Portugezi realizoi gol pas vetëm 15 minuta
Gol në "frymën e fundit", Lazio dhe Juventusi ndajnë pikët (VIDEO) Juventusi në fundin e ndeshjes ka humbur pikët e plota duke barazuar 1 – 1 ndaj Lazios. Ndeshja ishte e baraspeshuar
Zhbllokohet sfida në "Olimpico", Juventusi në avantazh (VIDEO) Juventusi ka kaluar në avantazh ndaj Lazios në shtëpinë e këtyre të fundit. Asisti i Cuadrados do të kthehej në gol n
Lazio - Juventus, formacionet zyrtare: Muriqi titullar Sot (e diele) do zhvillohet sfida interesante me Lazios dhe Juventusit, e vlefshme për javën e shtatë të Seria A. Dy
Lazio – Juventus, formacionet e mundshme Sot (e diele), Lazio pret Juventusin në shtëpi, përballje e vlefshme për javën e shtatë të Seria A. Vendasit nuk dinë
Lazio "goditet" para ndeshjes me Juventusin, tre yje largohen nga stërvitja Lazio do jetë pa tre yjet, si Thomas Strakosha, Ciro Immobile dhe Lucas Leiva në ndeshjen e nesërme ndaj Lazios. Sipa
Tacchinardi: Juven e pret një provë e vështirë. Conte? Vetëm ai e shikon një gjë të tillë Ish-lojtari i Juventus-it, Alessio Tacchinardi, ka folur për TMW radio në lidhje me Lazio-Juventus dhe Atalanta-Inter. S
Covid-19 trondit sërish Lazion, infektohen edhe 3 futbollistë të tjerë para sfidës me Juventusin Lazio e Thomas Strakoshës dhe Vedat Muriqit nuk gjen qetësi nga Covid-19. Sipas mediave italiane, 3 futbollistë të tj
Dani Alves: Drejtuesit e Barçës s'kishin këllqe të pranonin gafën Dani Alves luajti 8 sezone me Barcelona, përpara se të kalonte si lojtar i lirë te Juventusi në verën e vitit 2016. Mbro
Amerikani i Juventusit është shembull në fushë dhe jashtë saj Të gjithë bashkëlojtarët e tij ishin të rraskapitur. Ishin ulur në skajin e fushës, të djersitur pas një seance të vësht
CR7 ka një kërkesë ndaj klubit, do patjetër yllin argjentinas në Torino Cristiano Ronaldo do Angel Di Maria-n tek Juventus. Sipas zërave të fundit të merkatos, CR7 duket se i ka kërkuar kl
Morata: Te Juventusi ndihem i rëndësishëm Aventura e dytë e Alvaro Moratës te Juventusi ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme. Me 6 gola të realizuar në tota