999 rezultate për

juve

Bendtner plas "bombën": Kur shkova e Juventusi një grup futbollistësh po pinin cigare në tualet Sulmuesi danez, Nicolas Bendtner ndryshoi shumë klube dhe ai pati një aventurë të shkurtër në gjigantin italian Juventus
Konkurencë e madhe për Alaban, Juventusi duhet të shpejtojë David Alaba i cili ka vendosur të mos rinovojë kontratën në skadencë me Bayernin verën e ardhshme, është objektivi i mad
Raul Jimenez nuk u transferua te Juventusi, mësohet arsyeja Ylli i Wolves, Raul Jimenez në afatin veror ishte i lidhur me kalimin të gjiganti italian, Juventus. Vet sulmuesi kon
"Tek Juve 12 lojtarë konsumonin cigare në tualet", shokon Bendtner Tek Juventusi u ble me bujë, por që nuk shkëlqeu aspak me paraqitjet e tij në sezonin 2012/13, por arriti të koleksionon
Deschamps shprehet se Rabiot është përmirësuar ndjeshëm te Juventusi Trajneri i Kombëtares së Francës, Didier Deschamps ka lavdëruar Juventusin që arritën të nxjerrën më të mirën nga mesfus
Juventusi parakalon Realin në garën për yllin e Bayernit Juventusi është duke prirë në garë me Real Madridin për shërbimet e mbrojtësit të Bayern Munichut, David Alaba. Sipas
Zhvillimet e fundit rreth marrëdhënies, Dybala - Juventus Juventusi ende nuk ka pranuar të paguajë kërkesat e sulmuesit Paulo Dybala për pagën vjetore që t’ia rinovojë kontratën.
35 milion euro dhe një goleador, oferta e fundit për Paulo Dybala Juventusi dhe Paulo Dybala mund të ndajnë rrugët së shpejti. Marrëveshja për rinovimin e kontratës mungon dhe arsyet jan
Juventus ndryshon në verë, largohet Ronaldo dhe Dybala, vjen Haaland Aventura e Andrea Pirlos tek Juventusi është goxha e diskutuar, pasi legjenda italiane nuk po arrin të krijojë një ekip
Dëmtohet Rabiot, Juventusi në emergjencë në mesfushë për sfidën e Serie A Dëmtohet Adrien Rabiot, i cili humbi ndeshjen miqësore të kombëtares së Francës kundër Finlandës në “Stade de France” mb
Pogba pranë largimit nga Man United, Real Madrid dhe Juventus bëhen gati Manchester United dhe Paul Pogba, sipas asaj që raporton “TalkSport”, mund ti japin lamtumirën njëri-tjetrit që në qersh
Ndërprerja i bën mirë Juventusit, rikuperohen 2 futbollistë të rëndësishëm Ndërprerja e kampionatit po i shërben për mirë trajnerit të Juventusit Andrea Pirlo, pasi ka rikuperuar plotësisht dy fu
"E përsëris, Dybala Messi i ri, të ikë te Reali" “Ai do të bëhet Messi i ri”, kështu shprehej Maurizo Zamparini në vitin 2015, kur e shiti argjentinasin Paulo Dybala te
Rivaliteti s'ka fund, Barcelona "tall" publikisht Juven me statistikat e Messit (FOTO LAJM) Ronaldo-Mesi është një duel që duket se kurrë nuk do të ketë një fund. Përballjet e tyre kundër njëri-tjetrit nuk ka
Ish-lojtari i Juventusit: Ja çfarë do t'i merrja Ronaldos I shitur nga Juventus te Montpellier gjatë verës së kaluar, Steph Mavididi, po tregon cilësitë e tijë në Ligue 1: sulmue
"Juventin deri në fund, e vetmja gjë që ka vlerë", Evra sulmon publikishit Vidalin (FOTO LAJM) Patris Evra ka lëshuar një thumbim për Arturo Vidal në rrjetet sociale. Të dy lojtarët kanë luajtur së bashku me fanellë
Pranë largimit nga Juventusi, Ronaldo mund të kthehet te ish-skuadra e tij Cristiano Ronaldo është i lidhur me një rikthim të mundshëm te Manchester Unitedi, derisa ky mund të jetë sezoni i tij i
Rrëzohet apelimi i Napolit, mbetet në fuqi humbja në tavolinë ndaj Juventusit Trupa e Apelit e Federatës Italiane të Futbollit ka rrezuar apelimin e Napolit për humbjen në tavolinë të ndeshjes ndaj
ZYRTARE/ Juventus-Napoli, merret vendimi nga apeli Dënimi i apelit në lidhje me çështjen Juve-Napoli ka mbërritur. Gjykata Kombëtare e Apelit hodhi poshtë kërkesën e Na
Arrigo Sacchi sulmon Juventusin për sloganin "fitorja është e vetmja gjë që ka rëndësi" Arrigo Sacchi foli për veten e tij në një intervistë të gjatë për Eurosport France. Nga e kaluara deri në ditët e so