999 rezultate për

juve

Rënditja: Juve në krye, ja sa përfitojnë klubet në Serie A nga sponsorët e fanellave Edhe pse në një situatë të vështirë financiare për shkak të pandemisë së Covid-19, klubet e Serie A në Itali do të arkët
Uzuni magjik, Juventus siguron kualifikimin (VIDEO) Uzuni preku endrrën në Champions teksa shënoi golin e parë në sfidën ndaj Juventusit. Bardhezinjtë fituan 2-1 me gola
CR7 magjik Juventus barazon shifrat (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka barazuar shifrat ndaj Ferencvaros. Portugezi realizoi një gol mjaft të bukur duke shkarkuar të m
Super Uzuniiiiiii, ndëshkon Juventusin (VIDEO) Myrto Uzuni i ka realizuar Juventusit në Torino. Përballja ndaj ndaj Ferencvaros hapet keq për skuadrën e Andrea Pir
Formacionet zyrtare, Uzuni starton ndaj Juventusit (FOTO LAJM) Emocionet e Champions League janë rikthyer sërish për të gjithë tifozët, teksa mbrëmja e sotme kthen në fushë më të mirë
Juventusi publikon listën e lojtarëve ndaj Ferencvaros, mbrojtje e "arnuar" Juventusi ka publikuar listën e plotë të lojtarëve të ftuar për ndeshjen e radhës ndaj Ferencvaros. “Bianconerët” në
Ylli i Milanit drejt Juventusit? Kjo foto ngre dyshime të mëdha (FOTO LAJM) Një foto ka ndezur imagjinatën e tifozëve së fundmit sa i përket karrierës së Hakan Calhanoglu. E ardhmja e tij ka shumë
Reja zbulon prapaskenën e bujshme: Etrit Berishën e kërkuan Juventusi dhe Milani ë gjesh një portier me rrogë 1 milion euro në vit në Serinë B është diçka shumë e rrallë dhe ky përjashtim në këtë sezon
Qëndrimi i Ronaldos te Juventusi lidhet ngushtë me këtë emër Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, thuhet të jetë faktori kryesor për qëndrimin e Cristiano Ronaldos. Shumë spekuli
Gati rinovimi, CR7 pritet të qëndrojë te Juve (FOTO LAJM) Kohët e fundit është përfolur për një largim të CR7 nga Juventusi në fund të sezonit, aq sa "Marca" raportoi javën që la
Marrëveshja është arritur, befasi për Juventusin dhe Interin Pavarësisht emergjencës coronavirus që po kushtëzon ekonomikisht të gjithë klubet, edhe ato më të pasurit, sesionet e ar
Prapaskenat e merkatos verore, Pirlo bllokoi shitjen e tre yjeve të Juventusit Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo në afatin veror ka ndaluar shitjen e tre lojtarëve që nuk i donte klubi. Ish mesf
Befason drejtori sportiv i Juventusit: Dybala ende ka probleme me Covid-19 Drejtori i Juventusit, Fabio Paratici tregon se pse Dybala nuk po arrin ta gjej vetën ende në lojën e Juventusit, ai bes
Ronaldo njeriu i ndeshjes, Juventusi mposht lehtësisht Cagliarin (VIDEO) Juventusi ka arkëtuar pikët e plota në shtëpi ndaj Cagliarit duke fituar me rezultat 2 – 0, ndeshje e vlefshme për xhiro
Juventusi zhbllokon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO) Juventusi ka zhbllokuar rezultatin ndaj Cagliarit. Një asist i Moratas është kthyer në gol nga Cristiano Ronaldo në minu
Drejtori sportiv i Juventusit shuan zërat: E ardhmja e Ronaldos është këtu Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici ka mohuar zërat se sulmuesi Cristiano Ronaldo, do largohet në verë. Thu
Lajm bombastik nga Marca: Ronaldo rikthehet te Reali? Kur u largua në mënyrë sensacionale nga Real Madridi për të kaluar te Juventusi, dukej se marrëdhëniet midis Cristiano R
ZYRTARE/ Ja data kur dhe ku do zhvillohet Superkupa e Italisë mes Napolit dhe Juventusit Superkupa e Italisë mes Napolit dhe Juventusit do zhvillohet me 20 janar 2021 në "Mapei Stadium", stadium ku luan skuadr
Lajm i mirë për Pirlon, rikthehen 2 futbollistë shumë të rëndësishëm te Juventus Federico Chiesa dhe Paulo Dybala morën pjesë në seancën e plotë stërvitore të Juventusit sot, teksa do të jenë në dispoz
Top 10 klubet në Europë, kryeson Bayern, Juventus mes më të mirëve UEFA ka publikuar rënditjen për klube pas tre ndeshjeve të para në Champions dhe Europa League. Kampionët në fuqi të