999 rezultate për

jurgen

Ja pamjet filmike se si u dhunua mjeku i urgjencës së Durrësit (VIDEO) Pas denoncimit të mjekut Anton Ndoj lidhur me dhunën e ushtruar ndaj tij ditë më parë, sot janë bërë publike dhe pamjet
Kloni i Klopp-it, edhe ai është trajner (FOTO LAJM) Jurgen Klopp po kalon disa momente relaksi pas disa viteve të kaluara me Dortmundin. Por trajneri gjerman për "një momen
Udinese mirëpret ardhjen e Jurgen Klopp Jurgen Klopp është i gatshëm të niset për në Udine, por trajneri i ri, Stefano Colantuono mund të jetë i qetë. Ish-strat
Klopp zëvendëson Guardiolën te Bayerni? Pas konfirmimit të Jurgen Klopp për largim nga Borussia Dortmund kanë filluar edhe zërat për klubin ku ai do tëvazhdojë
Spektakolari Jurgen Klopp, ja Top 10 festimet (VIDEO) Jurgen Klopp nuk do të vazhdojë të jetë trajner i Borussia Dortmund edhe pas këtij sezoni, por tifozët verdhezinj përveç
Milan, Mr.Bee ka zgjedhur Jurgen Klopp-in "Nuk besoj se do të trajnoj në Premier League. Nuk jam shumë i interesuar për këto hipoteza". Me këto fjalë, Jurgen Klop
Klopp, stërvitja e parë pas lajmit të lamtumirës (FOTO LAJM) Jurgen Klopp nuk do të vazhdojë të jetë trajner i Borussia Dortmund edhe pas këtij sezoni. Lajmi është dhënë nga vetë te
Zyrtare / Jurgen Klopp nuk do të jetë më trajner i Borussias Jurgen Klopp nuk do të vazhdojë të jetë trajner i Borussia Dortmund edhe pas këtij sezoni. Lajmi është dhënë nga vetë te
Klopp kërkon "lirimin", ja ku dëshiron të shkojë Jurgen Klopp dëshiron të largohet nga Borussia Dortmund. Lajmi jepet nga prestigjozja gjermane "Bild", sipas së cilës te
Lëndohet Krasniqi, Brahmer sërish kampion (FOTO LAJM) Haxhi Krasniqi nuk ka arritur ta çojë deri në fund betejën me gjermanin kampion në fuqi, Jurgen Brahmer. I veshur në
Milan, Berlusconi ka zgjedhur Jurgen Klopp Presidenti i Milanit Silvio Berlusconi ka zgjedhur trajnerin për sezonin e ardhshëm: teknikun e Borussia Dortmund Jurgen
Duel Napoli-Milan për Jurgen Klopp Napoli po mendon për pasardhësin e Rafa Benitez dhe mesa duket në pole-position është tekniku gjerman i Borussia Dortmun
Napoli hedh sytë nga Jurgen Klopp Jurgen Klopp është në shënjestrën e presidentit të Napolit, Aurelio de Laurentis. Numri 1 i klubit "axurr" ka vendosur q
Ish deputeti gjerman: Islami e bëri Evropën rajonin më të zhvilluar në botë Ish-deputeti gjerman nga radhët e CDU-së, Shkrimtari Jurgen Todenhofer, në profilin e tij në Facebook ka shkruar një tek
Klopp: I kuptoj tifozët, tani stop gabimeve "I kuptoj fërshëllimat e tifozëve, jam shumë i zhgënjyer dhe i nxehur". Këto janë fjalët e teknikut të Borussia Dortmund
Klopp: Nuk më intereson Champions-i, por qëndrimi në Bundesligë Situata katastrofike në kampionat e detyron Jurgen Klopp të deklarojë se nuk është i interesuar për Champions League-n,
I ati i Hummels: Largohet në fund të sezonit Manchester United vazhdon të ushtrojë presion ndaj Borussia Dortmund për mbrojtësin Mats Hummels. Lajmin e konfirmon i a
Lamtumirë Dortmund, Jurgen Klopp në Premier League? Newcastle United kërkon Jurgen Klopp mbi të cilin kanë hedhur sytë edhe drejtuesit e Liverpool, nëse Arsene Wenger largo
Jurgen Klopp te Liverpool? Trajneri i Borussia Dotmund Jurgen Klopp shihet si alternativa më e mundshme për të zëvendësuar Brendan Rodgers në krye
Jurgen Klopp i frikësohet futbollistit shqiptar Borussia Dortmund dhe Paderborn do të përballen nesër, në javën e 12-të të Bundesligës, ndërsa tekniku i verdhezinjëve,