999 rezultate për

jurgen

Salah është gati për Liverpoolin, Kloop me padurim po pret 25-vjeçari u bashkua me Reds për një shifër rekord prej 36.9 milionë euro. Skuadra e Reds shpreson që egjiptiani mund të
Jurgen Klopp dëshiron mbrojresin e krahut të Napolit Jurgen Klopp dëshiron të sjellë në Amfield mbrojtesin e krahut të Napolit Faounzi Ghoulam. Gjermani është tepër i vë
Klopp hedh sytë tek ish ekipi, kërkon talentin më premtues Jurgen Klopp nuk qëndron dot pa menduar per Borusia Dortmund. Këtë herë gjermani mendon për ta dëmtuar ish ekipin e
Jurgen Kurti tregon vrasjen e babait: Iu sul nënës me thikë... Jurgen Kurti, i riu milioner i Tiranës është përfshirë në dy ngjarje të rënda me pasojë vdekjen e dy shtetasve, ku emri
Akuzat për vrasje, reagon Jurgen Kurti: Kërkoj falje Pas akuzave të rënda në drejtim të Jurgen Kurtit, i njohur si menaxher i vipave, për vrasjen e biznesmenit durrësak, ka
Ia vranë burrin për një tub ajrimi, gruaja rrëfen debatin me Jurgenin: Ik p*irdhu, stë jap qira Vjollca Agimi ka marrë pjesë sot në emisionin “Me zemër të hapur” ku ka rrëfyer edhe njëher ngjarjen e rëndë ku humbi je
I vranë burrin për 13 mijë lek, gruaja: Jurgeni më tha do të të vras… Vetëm pak ditë më parë në Durrës humbi jetën biznesmeni durrësak, Agim Arapi, i cili ngeli i vrarë pas sherrit me vëlle
E vranë për 13 mijë lekë, djali i Agimit: Jurgeni të arrestohet… Vetëm pak ditë më parë humbi jetën Agim Arapi, binznesmeni nga Durrësi i cili u masakrua nga dy vëllezërit Ekonomi dhe J
Masakruan biznesmenin për 13 mijë lek, ja çfarë thanë autorët në gjyq Vetëm pak ditë më parë vëllezërit Ikonomi, shoqëruar edhe nga Jurgen Kurti, rrahën me pasojë vdekjen, biznesmenin durrë
"Çfarë lekësh do ti moj, ik andej, mos na bëj numra", bashkëshortja e Agim Arapit zbulon detaje të reja Bashkëshortja e Agim Arapit, i cili ndërroi jetë tri ditë më parë pas sulmit të dy vëllezërve Ekonomi në Durrës, ka rrëf
I masakruan burrin me grushta, gruaja vë alarmin: Kam frikë se Jurgen Kurti do të na vrasë Tre ditë pas masakrimit me grushte dhe shkelma të Agim Arapit në Durrës nga Kujtim dhe Konstandin Ekonomi si edhe Jurgen
I pafajshëm? Zbulohen pamjet, Jurgen Kurti ishte i pranishëm në vrasjen e biznesmenit (VIDEO) Jurgen Kurti është lënë i lirë nga policia pasi sipas hetimeve ai nuk ka lidhje me vrasjen e biznesmenit durrsak, Agim A
Vrasja e biznesmenit në Durrës, Jurgen Kurti i shpëton sërish burgut Jurgen Kurti, milioneri i pasur i ka shpëtuar sërish burgut edhe pas përfshirjes së tij në vrasjen e biznesmenit nga Dur
DEL VIDEOJA/ Ja momenti kur Jurgen Kurti me vjehrrin e tij masakruan shitësin në Durrës Një video e publikuar nga JOQ, tregon momentet e tmerrshme kur vrasësit e të ndjerit Agim Arapi futen në dyqanin e tij d
Sot akuzohet për dy vrasje, ja jeta super luksoze e Jurgen Kurtit (FOTO LAJM) Jurgen Kurti, milioneri i pasur i Tiranës është përfshirë sërish në një vrasje për të cilën është shoqëruar sërish në po
Policia zbardh ngjarjen, ja roli i Jurgen Kurtit në vrasjen e biznesmenit nga Durrësi (FOTO LAJM) Policia ka zbardhur ngjarjen e rëndë në Durrës ku ka humbur jëtën shtetasi Agim Arapi. Policia bën me dije se palët
“Mallkimi” që ndjek Jurgen Kurtin, të dyja vrasjet në muajin prill (FOTO LAJM) Jurgen Kurti, 24 vjeçari u arrestua sot nga policia në Durrës, pasi së bashku me vjehrrin dhe vëllain e tij kanë goditur
Jurgen Kurti nuk “zë mend”, një vit pas vrasjes së babait akuzohet për një vrasje tjetër (FOTO LAJM) Jurgen Kurti, 26-vjeçari që prillin e vitit të kaluar u bë i njohur për vrasjen e babait të tij është arrestuar sërish p
Liverpool sfidon Interin për mbrojtësin e Romës Merkato e verës do të jetë vendimtare për të ardhmen e Kostas Manolas, i cili është kthyer në një dëshirë për shumë klub
U akuzua për vrasjen e të atit, ja jeta luksoze e Jurgen Kurtit një vit pas ngjarjes (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë që ndodhi në kryeqytet më 4 prill të vitit 2016 përfshiu një nga djemtë më të pasur të kryeqytetit n