999 rezultate për

jurgen

Jurgen Klopp tregon arsyen se pse zgjodhi kapiten Coutinhon kundër Spartakut Trajneri i Liverpoolit e emëroi Coutinhon kapiten në ndeshjen e mbrëmshme për herë të parë. Braziliani ia ka shpërblyer
Jurgen Kloop vazhdon traditën e tradhtisë, edhe pse ishte i Dortmundit mund të marrë stolin e Bayernit Jurgen Klopp mund të rikthehet në Gjermani. Trajneri i Liverpool-it është shndërruar në një kandidat serioz për të marrë
Juventus arrin marrveshjen personale me Emre Can Burimet e “Tuttosport” dhe “TMW” pretendojnë se Juventusi ka rënë dakord për një kontratë personale me Emre Can. Kjo
Jurgen Klopp i frustruar me barazim, shikoni se çfarë thotë Jurgen Klopp është i mërzitur gjatë barazimit 0-0 ndaj Manchester Unitedit me Liverpoolin që u luajt në "Anfield Road".
Flet xhaxhai i Jurgen Hoxhës: Ma vranë nipin gabimisht Policia ishte 50 m larg vendit të ngjarjes dhe nuk bëri asgjë. I la katër kriminelët të iknin. FNSH-ja rrinte para spita
Jurgen Klopp flet para ndeshjes me United (VIDEO) Jurgen Klopp ka dalë sot në një konferencë për shtyp përpara ndeshjes me United, duke thënë se do të jetë një ndeshje ma
Ngjarja e përgjakshme në Lushnjë nxjerr lidhjet mes bandave Forcat speciale dhe drejtues të lartë të Policisë po qëndrojnë në Lushnje, për të lokalizuar Laert Haxhiun dhe Orgest Bi
Identifikohet edhe viktima e dytë e atentatit në Lushnje Është zbardhur emri i personit të dytë, i cili mbeti i vdekur në atentatin e pasdites së sotme në Lushnje. Sipas buri
Të gjithë kundër "Dance With Me", pas Fiorit ikën edhe balerini i njohur Përpara se të flisnim e komentonim për spektaklin e kërcimit ‘Dance with me’ në Tv Klan, një nga programet më të mira të
Shpërndante kokainë në rrugët e Italisë, kapet e reja shqiptare Policia ka vënë në pranga një çift shqiptarësh pasi akuzohet për shpërndarje droge. Jurgen. S 41 vjeç dhe partnerja e
Zbardhen përgjimet e biznesmenëve të drogës: O vlla, boll talle b*thën Zbardhet dosja e plotë e “Grupit të heroinës”, që u shkatërrua nga operacioni “Ballkan”, i shtrirë veç Shqipërisë, edhe
Si me Coutinhon, si pa të, Liverpool nuk di së paku të shmangë humbjen (VIDEO) Liverpool është eliminuar nga Leicester në 1/16-t e Kupës së Ligës së Anglisë, “Carabao Cup”. Eeleminimi erdhi pas hu
Minat me celular, dalin përgjimet e dy të arrestuarve Dy të rinjtë që u kapën duke transportuar 3 mina me celular në Tiranë, janë lënë në burg paraditen e djeshme nga Gjykata
Burg dy të rinjve që u kapën me mina telekomandë në Tiranë Gjykata e Tiranës ka vendosur “arrest me burg” për Jurgen Muhon dhe Eraldo Katroshin, të cilët u arrestuan më 13 shtator
Jurgen Klopp zbulon arsyen e barazimin e Liverpoolit me Sevillan Liverpool barazoi para shikuesve të tij kundër Sevillas me rezultat 2-2. Por, trajneri i vendasve, gjermani Jurgen Kl
E FUNDIT/ Mina me telekomandë në Tiranë, arrestohen dy shtetas Policia e Tiranës sot ka sekuestruar 3 mina të pajisura me telekomandë. Policia bën me dije se në prang aka vënë dy pers
Coutinho nuk grumbullohet me ekipin e Liverpoolit Liverpool do të nisë sezonin e ri të Premier League kundër Watford këtë fundjavë, por ata do të duhet të bëjnë planet pa
Jurgen Klopp flet për Coutinhon: Nuk e shesim për lek Coutinon, nuk jemi ekip i tillë Trajneri i Leverpoolit kadalë në një konferencë për shtyp në të cilën ka trajtuar vetëm çësthjen Coutinho. Ai ka ndaluar
Coutinho në Camp Nou? Operacioni nga ora në orë drejt përfundimit Barcelona po vazhdon për nënshkrimin me yllin brazilian Phillipe Coutinho përpara sezonit të ri. Mesfushori është i
Jurgen Kloop tregon shpirtin e gjermanëve duke mos u dorëzuar dhe në merkato Liverpuli është gati sërish për të paraqitur një ofertë prej 70 milionë paund për Naby Keita, shkruan Darren Leëis në Ho