999 rezultate për

jurgen

Klopp jep lajmin e shumëpritur për Salah Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp ka dhënë një lajm të shumëpritur për sa i përket çështjes "Salah". Mesa duket sez
“E hoqëm nga puna prokurorin”, dalin përgjimet e bandës së Jurgen Mollës Prokuroria e Krimeve të Rënda ditën e djeshme ka përfunduar hetimet për bandën e rrjetit të trafikut të drogës të Jurgen
Mbyllen hetimet për bandën e Jurgen Mollës, 9 të pandehur në gjykatë Prokuroria e Krimeve të Rënda ditën e sotme ka përfunduar hetimet për bandën e rrjetit të trafikut të drogës të Jurgen M
Jurgen Klopp gjuan bukuroshet shqiptare (FOTO LAJM) Pasi nuk fitoi dot Champions League kundër Real Madrid, Jurgen Klopp ka nisur pushimet dhe duket se ka kohë për postime
Jurgen Klopp nis pushimet (FOTO LAJM) Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp është duke shijuar birra dhe duke pushuar në plazhe të St Tropez bashkë me gruan e ti
Jurgen Klopp i shkel syrin Real Madridit Jurgen Klopp duket se do të jetë gati për ta drejtuar Real Madridin edhe pse ai ka pranuar se të lësh Liverpoolin nuk ës
Tifozët madrilenë zgjedhin trajnerin e ri Tifozët e Real Madrid kanë zgjhedhur si trajnerin më të mirë për të zëvendësuar Zidane Jurgen Klopp. Votimi u bë onli
Klopp zbulon pikën e dobët tek Real Madridi Në një intervistë për prestigjozen "Mirror" të marrë nga Robbie Foëler's, Jurgen Klopp ka analizuar mundësinë se si të a
Klopp zbulon ëndrrën e tij para super sfidave të Championsit Jurgen Klopp nuk pranon ta thotë me zë të lartë, por ka një ëndërr të fshehur në finalen shpërthyese të këtij sezoni: që
Autorët enden të lirë pas një viti, dalin pamjet e vrasjes në Durrës (VIDEO) Në njëvjetorin e vrasjes së Agim Arapit në Durrës, vrasësit janë ende të lirë! Bashkëshortja e tij, Vjollca, dëshmitare
Jurgen Klopp flet për dëmtimin e Mohamed Salah Mohamed Salah u detyrua të largohej nga fusha e lojë në minutën e 59'-të të ndeshjes pas një ndërhyrje brutale të Fernan
Qesh Jurgen Klopp, mendon se mund t'a kalojë City-n Jurgen Klopp nuk ka ankesa, është i lumtur me kundërshtarin e çerekfinales, Manchester Cityn. Shorti ka hedhur përbal
Liverpool dëshiron të blindojë Salahun që Reali ta harrojë Sipas Daily Express është e gjatë lista e klubeve që janë në garë për Salah, me Real Madrid që shihet favorit. Liverp
Klopp: Rezultati final ishte i ndikuar nga arbitri Jurgen Klopp nuk është aspak i kënaqur me vendimet e arbitrave në barazimin 2-2 me Tottenhamin Pas ndeshjes trajneri
Klubi gjerman tallet keq me Jurgen Klopp Liverpooli mund ta ketë arritur tashmë marrëveshjen për transferimin e Naby Keitas, por klubi nga Bundesliga, RB Leipzig
Sane tregohet realist: E refuzova dy herë për t'u transferuar tek City Leroy Sane ë ka zbuluar një detaj interesant teksa ka folur për mediat angleze, ku ka treguar se ka refuzuar dy herë ofe
Liverpool zgjedh një gjerman si zëvëndësues të Coutinhos Drejtuesit e Liverpoolit kanë nisur nga puna për të vendosur në dispozicion të Jurgen Klopp një mesfushor me tipare sulm
Kështu i drejtohet tifozëve të klubit Jurgen Klopp pas transferimit të Coutinhos në Barcelonë Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka folur rreth transferimit të Philippe Coutinhos në Barcelonë, duke i siguruar tif
Klopp në Bayern Munich ? Agjenti i tij komfirmon gjithçka për të ardhmen e tij Marc Kosicke, agjent i trajnerit të Liverpoolit, Jurgen Klopp ka mohuar lajmet se klienti i tij do të marrë drejtimin e
Jurgen Kloop del hapur: Më tremb sulmi i Arsenalit Në prag të sfidës së Premier Leagues me Arsenalin Jurgen Klopp nuk nguroi të komplimentonte skuadrën për përmirësimin e