999 rezultate për

jurgen

Federata Anglez dënon Kloppin me 45 mijë paund Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp është gjobitur me 45 mijë paund. Klppp është dënuar për shkak të komenteve që bëri
Këto janë fjalët e Jurgen Klopp pas barazimit me Bayernin Jurgen Klopp beson se barazimi pa gola kundër Bayern Munichut, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales së Champions Leagues
Jurgen Klopp tregon si mposhtet City i Guardiolas Të enjten në darkë luhet sfida më e rëndësishme e sezonit në Premier League të paktën deri më tani. Liverpooli kryesues
“Më mungon”, kush është mashkulli që i shkruan Ronelës nga hoteli në NY Kohët e fundit u tha se Ronela Hajati dhe Young Zerka janë ndarë. Por këtë këngëtarja e hodhi poshtë në mënyrën e sa
Jurgen Klopp zbulon lojtarin e vetëm të cilit i ka kërkuar një foto Trajneri i Liverpool është një admirues i madh i Lionel Messit, dhe këtë e ka zbuluar në një interevistë të fundit për
Jurgen Klopp: Juventusi favorit për të fituar Championsi-n Liverpoolit i ka rënë Bayerni në 1/16 në Ligën e Kampioneve një ndeshje mjaft e vështirë kjo për të kuqtë. Në lidhje me
Jurgen Klopp thur elozhe për Shaqirin: Është lojtar që ndryshon rrjedhën e lojës Liverpooli ka shënuar fitore mjaft të rëndësishme 3-1 në derbin ndaj rivalit të përbetuar Manchester Unitedit në kuadër
Liverpooli i frikshëm këtë sezon, meritë absolute ka Jurgen Klopp Liverpooli këtë sezon është një skudër që mund të thyejë këdo. Për ecurinë e deri më tanishme pa dyshim meritë absolute
Gjykata merr vendimin për grupin e Jurgen Mollës, sa vite u dënuan Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë vendimin për të ashtuquajturën banda e Jurgen Mollës. Në përfundim të procesit trup
Liverpool kërkon të transferojë “Messin spanjoll” Skuadra e Liverpool kërkon të përforcohet me emra të rëndësishëm në merkaton e janarit. Bëhet fjalë për sulmuesin e sku
Klopp lavdëron Shaqirin: Nuk e njihni potencialin e futbollistit shqiptar! Trajneri i skuadrës së Liverpool, Jurgen Klopp theksoi edhe një herë tjetër rëndësinë që ka Xherdan Shaqiri për skuadrën
Shaqiri tregon pse acarohet Jurgen Klopp me skuadrën Jurgen Klopp padyshim që është një nga lojtarët më të mirë të momentit. Gjermnai njihet për komunikim e mirë që ka m
Klopp mban fjalën, Shaqiri titullar në ndeshjen kundër Southampton Liverpool do të pres në shtëpi klubin e Southampton për të ndeshur për tre pikë në Premier League. Skuadra e Jurgen
Jurgen Klopp ironizon ‘krizën’ e Salah Starti i ngadaltë i sezonit nga Mohamed Salah nuk përbën as shqetësimin më të vogël për trajnerin e Liverpoolit, Jurgen
Jurgen ​Klopp: Nuk i frikësohemi askujt në Champions Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, beson se skuadra e tij nuk duhet të frikësohet nga asnjë kundërshtar tjetër, pasi
Jurgen Klopp mbron Neymarin Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka mbrojtur sulmuesin e Paris Saint-Germainit, Neymarin, pas kritikave që ky i fun
Jurgen Klopp flet për shortin e Liverpoolit në Champions League Pas hedhjes së shortit për fazën e grupeve në Champions League, kanë filluar edhe reagimet e para. Këtë herë ka reagu
Karius befason me deklaratën e tij pasi nënshkroji me Beshiktash Loris Karius është prezantuar te skuadra e Besiktasit. Portieri gjerman këtë verë u largua nga Liverpooli për t’iu ba
Mane shënoi golin e dytë, Jurgen KloPp bën festimin “vrasës” (VIDEO) Sadio Mane ishte lojtari që shënoi golin e dytë për skuadrën e Liverpoolit, në ndeshjen përballë West Ham United. Po
Dortmund fiton me përmbysje ndaj Liverpoolit (VIDEO) Borussia Dortmund ka fituar me përmbysje ndaj Liverpoolit në "Bank of America Stadium", ndeshje e vlefshme për Internati