999 rezultate për

julianne

Bukuroshja Julianne Kissinger bën më tërheqës futbollin amerikan me format e saj (FOTO LAJM) Futbolli amerikan bëhet akoma me tërheqës me bukuroshen nga Kalifornia, Julianne Kissinger. Modelja e njohur për pro
Julianne Moore rrëfen çelësin e suksesit Ajo aktualisht është një ndër aktoret më të suksesshme. Për të, familja është e shenjtë, e ku në mënyrë të shkëlqyer ka
Julianne Moore dhe vajza e saj “binjake” (FOTO LAJM) Aktorja 52-vjeçare shoqërohej nga e bija në shfaqjen Reed Karkoff që u mbajt të mërkurën në kuadër të "New York Fashion