999 rezultate për

juli

Babai më rrihte me tel elektrik dhe flija me minj, vajza rrëfen torturat mizore (FOTO LAJM) Një grua ka folur për torturën që vuajti prej vitesh si një fëmijë në duart e babait të saj abuziv. Maude Julien, e c
Julian Deda uron Anxhela Peristerin, por ka diçka për t’i thënë Lali Erit Nata finale e “Kënga Magjike 2017” u mbyll me fitoren e Anxhela Peristerit. Të pranishëm në spektakël ishin edhe person
Rama hedh foto me Zef Dedën, ndjekësit i sulen Julit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto me aktorin e shquar të humorit Zef Deda duke ngritur dy gishtat lart, gjë e
Një mëngjes i veçantë sot për Julian Dedën Aktori i njohur dhe i dashur për shqiptarët Julian Deda, sot ka ditëlindjen e të birit. Urimi që ai i bën të birit ë
A do t'i bashkojë "The SHBLSH" Gentin, Julin dhe Ermalin? Deda habit me përgjigjen The SHBLSH është një ndër grupet e “Portokallisë”, humori i të cilëve nuk do të vdesë kurrë. Por asnjëri prej pjesta
Jul Deda e thotë copë: S'do ikja nga Portokallia por më pushuan Julian Deda është një ndër aktorët e humorit më të dashur për publikun shqiptar. Gjatë një interviste në Urbanus Blog
Julio Cesar njofton tërheqjen nga futbolli Një tjetër emër i rëndësishëm i futbollit ka vendosur të tërhiqet nga futbolli i luajtur në fund të sezonit. Portieri br
Çanin e gjen belaja me aktorët për shkak të Ramës Julian Deda është revoltuar me Arian Çanin, pasi mbrëmjen e djeshme i ka lënë më shumë kohë kryeministrit Edi Rama për
Julian Deda shpërthen ndaj Çanit pse ftoi Ramën: Mos o burrë! Pas sulmeve të drejtëpërdrejta të Ramës ndaj mediave, zgjodhi Arian Çanin dhe "Zonën e Lirë" për të folur për zhvillimet
I braktisi emisionin, Top Channel hakmerret ndaj Jonida Shehut Jonida Shehu nuk do të jetë më moderatorja e Pasdite në Top Channel, duke i lënë vendin një fytyre tjetër mjaft popullor
Lufta e bandave në Lushnje, kush është ushtari i Bares që plagosi Julin e Pashakos Vazhdojnë hetimet në lidhje me Masakrën e Lushnjes dhe të gjitha pistat të çojnë tek banda famëkeqe e Aldo Bares. Pa
Vazhdon "hasmëria" mes miqve të 2XL, Julian Deda: Genti më preu në besë Julian Deda është padyshim një ndër aktorët më të mirë të humorit në vend. Por askush nuk mund t’a harroj tre miqtë
Masakra mes Lushnjes, a u dorëzua në polici “Juli i Pashakos”? Në një kohë kur dje u përfol se ai dyshohej të ishte atentatori i tretë i vrasjes së dy të rinjve pak ditë më parë në Lu
PROFIL/ Kush është Julian Sula, i dyshuari si "killeri" i tretë i masakrës së Lushnjes Policia ka një person të tretë si të dyshuar për masakrën e dy ditëve më parë në Lushnje ku mbetën dy të vrarë dhe dy të
Jul Deda zbulon kush e menaxhon "Lolitën"? Aktori Julian Deda ka bërë një koment të çuditshëm në faqen "Lolita" sot duke tentuar të "zbulojë" edhe administratorët
I vidhnin naftën makinave të firmës, arrestohen dy punonjës Policia ka vënë në pranga dy punonjës të një firme ndërtimi, ku njëri prej të cilëve kishte kryer vjedhjen e naftës në n
Juli flet sërish për Altin Bashën e "Portokallisë": Të gjithë shokët më çuan SMS Julian Deda ka folur sërish në lidhje me thyerjen mes tij dhe regjisorit të "Portokallisë" Altin Basha duke shpjeguar ed
Juliano i qetë: Trajnerët varen nga rezultatet Mark Juliano dukek se është i qetë edhe pas një ndeshjeje tjetër ku Partizani ende nuk ka arritur të gjejë golin ndërsa
Julian Deda "tradhëton" PD për mirditoren: Lul, Gerta ishte më e mirë se ty Pas sulmeve të ardhura nga opozita ndaj Gerta Lokut, mirditores që “dridhi” Kuvendin e Shqipërisë, Julian Deda doli kund
Nis Lufta e Parë Botërore e Internetit Julian Assange ka bërë një konstatim të bujshëm, ku sipas tij tashmë ka filluar Lufta e Parë Botërore e Internetit. S