999 rezultate për

juli

Jul Deda sherr me deputetin e PD-së: Me ato që rri ti unë as b*thën nuk fshij (FOTO LAJM) Dreka e sotme e 18 kryetarëve të degëve të PD-së në Jug të vendit në mbështetje të Bashës është kthyer në një mollë sher
Djali i jep një mësim të mirë Jul Dedës (FOTO LAJM) Nuk thonë kot se atë që ta bën fëmijë sta bën perëndija. Në një situatë të tillë është vendosur aktori i njohur Julian D
Julian Deda acarohet dhe shan keq "demokratët" (FOTO LAJM) Rezultati i deritanishëm i PD-së në zgjedhje është zhgënjyes dhe kjo ka bërë që mjaft mbështetës të saj të bëjnë ironi m
Dhunohet përfaqësuesi i PD-së në Korçë, ja kush janë autorët Kandidati për deputet i PD-së Ervin Salianji, ka publikuar një foto ku shihet i gjakosur ish kryeplaku dhe përfaqësuesi
Hapja e bulevardit të ri, ja spektakli që nuk u pa mbrëmë (FOTO LAJM) Një spektakël i vërtetë fishekzjarresh shoqëroi ceremoninë e ndezjes së dritave në segmentin e parë të Bulevardit të Ri
Mori titull nderi, Julian Deda shpërthen ashpër kundër kritikëve Shumë figura publike dolën hapur kundër këtyre titujve pasi sipas tyre nuk janë të merituar, dhe më së shumti u thumbua
E futi në listë, kjo është 25-vjeçarja që refuzoi Ramën (FOTO LAJM) Ministri teknik Drejtesisë, Gazmend Bardhi ditën e sotme i kërkoi kryeministrit, Edi Rama të pezullonte nga detyra Juli
Juliana Pasha shtatzënë? Këngëtarja tregon si është e vërteta (FOTO LAJM) Juliana Pasha është padyshim një ndër këngëtaret më të mira të skenës shqiptare, por për të cilën dimë pak për jetën per
E refuzon Liverpoolin dhe Bayernin, Julian Brandt tregon arsyen Julian Brandt do të mbetet në Bayer Leverkusen edhe edicionin tjetër. 21 vjeçari ka vendosur të refuzojë ofertat që i
Gjoba ndaj biznesmenit të kafesë, lirohet miku i Shullazit Miku i Emiljano Shullazit Pajtim Serjani është liruar nga burgu pasi ka përfunduar dënimin për akuzën e shtrëgimit për d
Julia Roberts bën një gafë të pabesueshme me Ramos (VIDEO) Julia Roberts është një ndër aktoret më të mëdha të " Hollywood", por nga futbolli ajo lë shumë për të dëshiruar. Aktorj
Juli Deda tallet me Encën: Ermal Mamaqi është më i bukur (FOTO LAJM) Aktori i humorit, Jul Deda duket se është i papërmbajtshëm kur bëhët fjalë për të sulmuar ata personazhe që ai nuk i pël
14 femrat më të bukura në botë sipas "People" (FOTO LAJM) Duke filluar që nga viti 1990, revista amerikane "People" boton çdo vit një listë të "100 Më të Bukurave" në botë. A
Rrëfehet Julian Deda: Ja pse vazhdoj miqësinë me Ermalin dhe jo me Gentin Episodi i kësaj jave i Thumb në ABC News, nga Aulona dhe Fatma, solli një intervistë mjaft interesante të aktorit të njo
Aktorja e famshme shpallet gruaja më e bukur në botë për 2017 (FOTO LAJM) Aktorja Julia Roberts është shpallur gruaja më e bukur e vitit 2017 në botë nga revista People.! Kanë kaluar 26 vjet
“Kur do festojmë?”, zbardhen porositë e vrasjeve të Julian Sinanaj (FOTO LAJM) Janë zbardhur porositë e vrasjeve me e- mail të Julian Sinanaj, i pandehuri kryesor i dosjes me shtatë të pandehur te Kr
Ukraina i ndalon pjesëmarrjen në Eurovizion këngëtares ruse (VIDEO) Ukraina i ka ndaluar pjesëmarrjen në Evrovizion 2017 këngëtares ruse Julia Samovilas, shkruan BBC. Arsyja e ndalimit
Rrëfimi i "killerit" Julian Sinanaj: Si e vrava peshkatarin në Vlorë... Julian Sinanaj i shpëtoi sot burgimit të përjetshëm duke u dënuar me 30 vite pas hekurave nga Gjykata e Apelit për Krime
Julian Sinanajt rrëfen krimin: Si ja futa plumbin kokës peshkatarit Gjykata e Apelit e Krimeve të Rënda ka dënuar sot me 30 vjet burg Julian Sinanajn, protagonistin e “bandës së tritolit”.
"Mjeshtri" i bombave me celular, Julian Sinanaj i shpëton burgut të përjetshëm Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda shpalli mesditen e sotme vendimet për "Bandën e Tritolit" duke dënuar me burgim të p