999 rezultate për

juli

Julio Cesar tregon 2 komponentët nga Mourinho, një i mirë e tjetri i keq Portieri brazilian, dikur i Interit, Julio Cesar, ka zbuluar një bisedë të tijën me trajnerin Jose Mourinho. Ai kisht
Plas në "Dancing With The Stars" , shpërthen Jul Deda! Duket se mbrëmja e djeshme në "DWTS", është shoqëruar mes tensionesh. Ka qenë anëtari i jurisë Jul Deda ai që ka pat
Juli bën dedikimin emocionues për ditëlindjen e bashkëshortes së tij Jul Deda e ka shprehur gjithnjë publikisht sesa shumë e do bashkëshorten e tij. Sot, në ditëlindjen e bashkëshortes s
Julia Skripal del nga spitali Vajza e helmuar e një ish-agjenti rus ka dalë nga spitali, pas përmirësimit të gjendjes së saj. Atë së shpejti mund ta s
Gazetarja e njohur paska qenë këngëtare dhe ne s'e dinim Dikur e shihnim vazhdimisht në studion e lajmeve në rolin e spikeres, ndërsa tani na shoqëron çdo ditë me emisionin “Pas
Meghan apo Kate? Shkenca zbulon cila nga kunatat është më e bukur (FOTO LAJM) Meghan Markle është më e bukur se Kate Middleton sipas kirurgut plastik Dr Julian De Silva. Nusja e ardhshme sipas ti
Rivali i Aldo Bares sfidoi policinë me BMW të blinduar, zbulohet e shkuara e biznesmenit Policia ka vënë në pranga një 37-vjeçar nga Lushnja, për armëmbajtje pa leje dhe mosbindje ndaj urdhrit të uniformave bl
Julia Roberts e emocionuar, për herë të parë në një serial televiziv Julia Roberts është një aktore e njohur për shumë filma, e vlerësuar me shumë çmime, por asnjëherë nuk ka qenë protagoni
Kundërshtar i Aldo Bares, kush është biznesmeni lushnjar që shokoi policinë Policia ka vënë në pranga një 37-vjeçar nga Lushnja, për armëmbajtje pa leje dhe mosbindje ndaj urdhrit të uniformave bl
Julian Deda dhe Albano Bogo zihen, i kap ''mat" Turjan Hyska (FOTO LAJM) Julian Deda është një nga aktorët më të dashur të publikut, i cili kryesisht numëron role në premiera televizive ku ka i
Ndahet nga gruaja Julian Deda? (FOTO LAJM) Julian Deda është një nga aktorët më të dashur të publikut, i cili kryesisht numëron role në premiera televizive ku ka i
Julian Deda çudit me reagimin ndaj borës (VIDEO) Juljan Deda është një nga aktorët më të dashur për publikun shqiptar. Ai si duket nuk është shumë entuziast për borë
''Femrat nuk më donin, kam qenë barkderr'', çudit aktori shqiptar Aktori i njohur Julian Deda, është intervistuar nga emisioni ''Thumb''. Ai është ngacmuar nga gazetari nëse ka qënë nga
Jul Deda flet pa doreza: Ndoshta mund të rikthehem në Top Channel I ftuar në "Një kat më lart" Jul Deda ka folur edhe për marrëdhënien e tij me Top Channel. I pyetur nëse i ndjek spe
Jul Deda: Portokallinë nuk e shikoj Julian Deda është një nga aktorët dhe komedianët më të famshëm në Shqipëri. Grupi ''SHBLSH'' i përbërë nga Gentian Z
Ish-miq të ngushtë e komshinj, Jul Deda flet për sherrin me Gent Zenelajn (VIDEO) Raporti mes Julian Dedës dhe Gentian Zenelaj është një ndër miqësitë e ngushta që kanë përfunduar në sherr e hatërmbetje
Shpërthimi i mori të dyja këmbët, bashkëshorti i kërkon falje gruas Një histori dashurie që mund ta shihni vetëm nëpër filma. E tillë ishte historia e Julit dhe Erjolës që u trajtua këtë t
Julian Deda nis pushimet dimërore, ky është destinacioni (FOTO LAJM) Humoristi Julian Deda është një ndër aktorët më të dashur për publikun. Ai së fundmi duket se ka lënë pas zhurmën e
Pajtohen Gentian Zenelaj dhe Julian Deda, shihen bashkë Pas kaq shumë kohe bashkë, si miq dhe si kolegë, Julian Deda dhe Gentian Zenelaj nuk flasnin më me njëri-tjetrin. Këto i
Merr fund sherri mes Julit dhe Gentit, aktorët e njohur më në fund bëjnë paqe Dikur ishin treshja më e dashur për publikun shqiptar. Të gjithë sot kanë nostalgji për grupi “The SHBLSH” e më pas në “