999 rezultate për

juli

Julian Deda uron Shën Valentinin me një fotografi epike! (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit Julian Deda, duket se ditën e Shën Valentinit, ka zgjedhur ta urojë ndryshe. Ai njihet për
Bukuroshja Julianne Kissinger bën më tërheqës futbollin amerikan me format e saj (FOTO LAJM) Futbolli amerikan bëhet akoma me tërheqës me bukuroshen nga Kalifornia, Julianne Kissinger. Modelja e njohur për pro
I dolën pamjet duke bërë pazare kokaine, zhduket polici Pas publikimit të pamjeve në "Fiks Fare" ku një oficer policie bënte pazare kokaine, polici Julian Balliu është "zhdukur
Keni ftohtë? Vjen Juli që tjua ngrejë temperaturen Ndonëse është vetëm 20 vjeçe, Juli Annee është një nga modelet më të njohura amerikane. Bukuroshja është imazhi i fut
Çifti që u divorcua, rimartohet 18 vite më vonë Julia Rose, 60 vjeç u takua me Bob O’Sullivan, 66 vjeç, kur ishin 17 vjeç dhe vendosën të martoheshin. U martuan në v
Juliana Pasha tregon kush do ta fitojë Festivalin e RTSH-së Juliana Pasha vendosi ta shprehë hapur preferencën e saj se kush do të donte ta fitonte festivalin e RTSH-së këtë vit, p
James Corden bëhet baba për herë të tretë James Corden dhe gruaja e tij Julia kanë mirëpritur në jetë fëmijën e tyre të tretë së bashku. Pas këtij lajmi, preza
Babai më rrihte me tel elektrik dhe flija me minj, vajza rrëfen torturat mizore (FOTO LAJM) Një grua ka folur për torturën që vuajti prej vitesh si një fëmijë në duart e babait të saj abuziv. Maude Julien, e c
Julian Deda uron Anxhela Peristerin, por ka diçka për t’i thënë Lali Erit Nata finale e “Kënga Magjike 2017” u mbyll me fitoren e Anxhela Peristerit. Të pranishëm në spektakël ishin edhe person
Rama hedh foto me Zef Dedën, ndjekësit i sulen Julit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto me aktorin e shquar të humorit Zef Deda duke ngritur dy gishtat lart, gjë e
Një mëngjes i veçantë sot për Julian Dedën Aktori i njohur dhe i dashur për shqiptarët Julian Deda, sot ka ditëlindjen e të birit. Urimi që ai i bën të birit ë
A do t'i bashkojë "The SHBLSH" Gentin, Julin dhe Ermalin? Deda habit me përgjigjen The SHBLSH është një ndër grupet e “Portokallisë”, humori i të cilëve nuk do të vdesë kurrë. Por asnjëri prej pjesta
Jul Deda e thotë copë: S'do ikja nga Portokallia por më pushuan Julian Deda është një ndër aktorët e humorit më të dashur për publikun shqiptar. Gjatë një interviste në Urbanus Blog
Julio Cesar njofton tërheqjen nga futbolli Një tjetër emër i rëndësishëm i futbollit ka vendosur të tërhiqet nga futbolli i luajtur në fund të sezonit. Portieri br
Çanin e gjen belaja me aktorët për shkak të Ramës Julian Deda është revoltuar me Arian Çanin, pasi mbrëmjen e djeshme i ka lënë më shumë kohë kryeministrit Edi Rama për
Julian Deda shpërthen ndaj Çanit pse ftoi Ramën: Mos o burrë! Pas sulmeve të drejtëpërdrejta të Ramës ndaj mediave, zgjodhi Arian Çanin dhe "Zonën e Lirë" për të folur për zhvillimet
I braktisi emisionin, Top Channel hakmerret ndaj Jonida Shehut Jonida Shehu nuk do të jetë më moderatorja e Pasdite në Top Channel, duke i lënë vendin një fytyre tjetër mjaft popullor
Lufta e bandave në Lushnje, kush është ushtari i Bares që plagosi Julin e Pashakos Vazhdojnë hetimet në lidhje me Masakrën e Lushnjes dhe të gjitha pistat të çojnë tek banda famëkeqe e Aldo Bares. Pa
Vazhdon "hasmëria" mes miqve të 2XL, Julian Deda: Genti më preu në besë Julian Deda është padyshim një ndër aktorët më të mirë të humorit në vend. Por askush nuk mund t’a harroj tre miqtë
Masakra mes Lushnjes, a u dorëzua në polici “Juli i Pashakos”? Në një kohë kur dje u përfol se ai dyshohej të ishte atentatori i tretë i vrasjes së dy të rinjve pak ditë më parë në Lu