999 rezultate për

juli

Julian Draxler transferohet në Gjermani? Schalke 04 dëshiron të rikthejë në skuadër Julian Draxlerin nga Paris Saint-Germaini para se të mbyllet afati kalimtar.
Pas shumë kohësh, Julia Roberts shihet me bashkëshortin Danny Moder Julia Roberts është fotografuar me një fustan të shumngjyrshëm, në plazh në Malibu të premten në mëngjes. Aktorja 50-
Aktori Julian Deda e thotë troç live: Jam kundër Lali Erit Tashmë është bërë zakon që aktorët teatrit por edhe të televizionit të dalin hapur kundër kryebashkiakut të Tiranës, Eri
Nga miq në armiq, Gentian Zenelaj sqaron për herë të parë sherrin me Julin Dy aktorët e njohur shqiptar, Jul Deda dhe Gentian Zenelaj vazhdojnë të mbeten "armiq". Pavarësisht se dikur kanë qën
Julian Deda ndryshon mendje për teatrin: Të shembet e të ndërtohen kulla! "...një zarf të madh me euro dhe një ftesë për të parë punimet e instalimeve elektrike në shtëpinë e re të Lali Erit..."
Çmenduri, Julian Deda dikur ka qenë futbollist në Gjermani (FOTO) Pakush e dinte që aktori i humorit, Julian Deda ka qenë i federuar në një skuadër futbolli në Gjermani. Këtë gjë 37-vjeç
Tufa delesh shfaqen në Paris dhe askush nuk i ngacmon, mësoni arsyen Një tufë delesh mund t’i shohësh teksa shëtisin të pashqetësuara nëpër rrugët e Parisit. Një imazh i pazakontë dhe nuk ë
Ndodh në Rusi, gazetarja abuzohet seksualisht gjatë transmetimit live (VIDEO) Gazetarja nga Kolumbia, Julieth Gonzalez po punonte për kanalin gjerman DW, në qytetin e Saransk kur ndodhi incidenti.
Surprizon Julian Deda, largohet nga Vizion Plus Julian Deda nëpërmjet një statusi në Facebook ka shkruar se do të largohet nga Vizion Plusi dhe Tringu. Faleminderit
Erion Veliaj flet për djalin që pritet të vijë në jetë Vetëm pak ditë më parë kryebashkiaku Erion Veliaj dhe bashkëshortija e tij, Ajola Xoxaj pranuan se së shpejti do të bëh
Zbardhet lista e Gjermanisë, mbeten jashtë "yje" Gjermani ka bërë publike listën e 23 lojtarëve që do të udhëtojnë drejt Rusisë për Kupën e Botës. Trajneri i kampion
Pas Turit, edhe aktorët e 2XL zhvendosen në TV Klan? Turjan Hyska u largua vetëm pak kohë më parë nga Vizion Plus. Ama pas largimit të tij dhe bisedimeve me Aleksandër Fr
Jul Deda qesëndis ambasadorin Lu dhe ka një kërkesë (VIDEO) Julian Deda është një ndër të paktët artistë që është i angazhuar edhe në politikë. Ai është tashmë pjesë e partisë
"Shfryn" aktori, Julian Deda: Hienat e denatyralizuan Vllazninë Skuadra shkodrane, Vllaznia edhe pse luftoj deri në fund duke mundur bindshëm Skënderbeun nuk arriti të mbijetojë në kat
Përformancë për LGBT, Julian Deda shpërthen mes spektaklit Puntata e djeshme e "DWTS" u shoqërua me debate e kritika pas përformacës së Kristi Popës dhe Eltion Merja. Ata kishi
Bukra e Portokallisë i përvishet Jul Dedës: Sikur ha gazeta! Albana Perhati është një ndër aktoret më të njohura të "Portokallisë". Një prej miqve të saj më të mirë është aktori
Turi kërkon ndihmën e fansave për të zgjidhur një problem (FOTO LAJM) Moderatori i njohur, Turjan Hyska është një ndër personazhet shqiptarë që kujdeset shumë jo vetëm për fizikun, me aktivi
Julian Deda plas “bombën” në Dancing With The Stars! Çdo mbrëmje e “Dancing ëith the stars” ofron të papritura e surpriza, por edhe debate që shoqërohen me skandale. Mbr
Julio Cesar i jep fund karrierës midis lotëve Sfida mes Flamengos dhe Atletico Mineiros i ka dhënë fund karrierës së Julio Cesar, që vendosi të ‘varë dorezat’ në mosh
Julio Cesar tregon 2 komponentët nga Mourinho, një i mirë e tjetri i keq Portieri brazilian, dikur i Interit, Julio Cesar, ka zbuluar një bisedë të tijën me trajnerin Jose Mourinho. Ai kisht