999 rezultate për

juli

Gazetari ngacmon dhe puth Jul Dedën në mes të intervistës, si reagon aktori (VIDEO) Këtë herë në grackën e kamerës së fshehtë ka rënë aktori i humorit Julja Deda. Gazeta ri emisionit Ronaldo Sharka fto
Zbulohet projekti i ri: Jul Deda nis emisionin e tij të humorit (FOTO LAJM) Aktori shumë i dashur për publikun e që na ka bërë gjithnjë të qeshim me batutat e tij, Jul Deda duket se po punon për n
45 plumba ndaj makinës ku ishte Julian Meçe dhe Plarent Dervishaj, lirohet Bashkim Haxhia Gjykata e Durrësit ka lënë të lirë, Bashkim Haxhiajn. Burime për abcnews.al bëjnë të ditur se trupa gjykuese ka dhënë ma
E dini pse 1 janari është dita e parë e vitit? Shumë vite më parë, Romakët kishin një zot të quajtur Janus. Ishte zoti i dyerve dhe portave dhe kishte dy fytyra – një
Juliana e quan më të dobëtin në Eurovision, Federik Ndoci: Qytetare nderi e Burrelit (FOTO LAJM) Të shtunën mbrëma në "Shiko kush luan" ka qenë e ftuar ndër të tjerë edhe këngëtarja, Juliana Pasha. Ajo është pyetur
Më në fund! Juli dhe Genti rikthehen grup në ekran pas shumë vitesh (FOTO LAJM) Një lajm i mirë na vjen nga dyshja Gent Zenelaj dhe Jul Deda. Ish-kolegët dhe ish-shokët kanë vendosur të lënë pas të
Pajtohet Genti me Julin? "Klanifornia" rikthen grupin e famshëm SHBLSH (FOTO LAJM) Një lajm i mirë na vjen nga dyshja Gent Zenelaj dhe Jul Deda. Ish-kolegët dhe ish-shokët kanë vendosur të lënë pas të
Julian Deda-mesazh kryeministrit: Edo, nuk i ha njeri këto lot krokodili Aktori i njohur i humorit, Julian Deda, komenton vazhdimisht ngjarjet më të rëndësishme politiuke në vend. Kjo për fa
Cfarë po ndodh me Partizanin? Tre humbje radhazi nuk ndodhnin që kur drejtoheshin nga Juliano Partizani është futur në krizë teksa të kuqtë pësuan në ditën e djeshme humbjen e tretë radhazi në kampionat ndaj Teutës
ZYRTARE/ Julian Ahmataj largohet nga stoli i Tiranës Tirana e ka nisur javën e derbit në mënyrën më të keqe të mundshme. Julian Ahmataj nuk është paraqitur në stërvitjen e k
Të përjetosh tërmetin live, si regon gazetarja (VIDEO) Një tërmet i magnitudës 4 e shkallës Rihter, sapo ka rënë përsëri në këto minuta, duke e çuar numrin e lëkundjeve në 200
Fatma Haxhialiu kapet me Jul Dedën live në emision: Po je burrë, kërko falje (FOTO LAJM) Aktori Jul Deda dhe moderatorja Fatma Haxhialiu kanë debatuar mbrëmjen e djeshme në emisionin "Thumb", për sherrin virtu
13 vjet të martuar, Juliana Pasha tregon a do të bëjë fëmijë Juliana Pasha, këngëtarja shumë e dashur për publikun ishte e ftuar sot në "E diell", ku në një intervistë me Ervin Kurt
"Heronjtë" e dasmës, zjarrfiksja shpëtojnë nusen (FOTO LAJM) Një nuse e re gati sa nuk humbi dasmën e saj, por fatmirësisht u shpëtua nga zjarrfikësit vendas. Julie Gorman dhe sh
Zjarrfikësit super-heronj: Ja çfarë kanë bërë për nusen Një nuse, e cila për pak sa humbi dasmën e saj për shkak të trafikut, u dërgua me kohë nga një ekip zjarrfikësish, të ci
Katër vite më parë e akuzoi për vjedhje, Juliana falenderon Florin për Këngën Duket sikur është akoma e freskët zënka mes Juliana Pashës dhe Flor Mumajesit katër vite më parë pasi Pasha e akuzoi Flo
"Na mungon", Jul Deda tregon pengun e madh që i mbeti nga Dr. Flori (VIDEO) Si sot pesë vite më parë, muzika shqiptare mori pësoi dhimbje të fortë, huimbjen e Dr. Florit. Pikërisht në këtë ditë
"Gjej një burrë se të qetëson", Jul Dedës nuk i del e keqja me Mira Kazhanin Ditën e djeshme debati mes Jul Dedës dhe Mira Kazhanit ishte nëpër të gjitha rrjetet sociale dhe portalet duke qarkullua
E hënë e zezë, një tjetër viktimë nga aksidentet rrugore Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pas mesnate në aksin rrugor që lidh lagjen Gerhot me rrugën nacionale në Gjiro
Flet Juli i "Pashakos": Lekët i kisha marrë borxh, nuk e njoh Redjan Rrajën Julian Sula, i njohur edhe si “Juli i Pashakos” është personi i dytë i dyshuar për atentatin që iu bë prokurorit Arjan N