999 rezultate për

jovic

Qindra të arrestuar në Serbi gjatë një operacioni anti-drogë Qindra arrestime gjatë ditës së sotme në Serbi gjatë një operacioni anti-drogë. Operacioni i sotëm ishte më i madhi i kë
Idriz Rreci dhe grupi i tij u vra nga Jovica Utviq Pas 14 vitesh Ranko Tepavac nga Bellopoja e Istogut në një deklaratë të dhënë Policisë së UNMIK-ut dhe SHPK-së zbardh ng
Serbët e veriut, sërish në protesta Serbët e veriut kanë protestuar edhe gjatë së premtes. Përfaqësuesi i serbëve të Mitrovicës, Kërstimir Pantiç, ka shpreh
Flamurtari, Rajoviç: Dua të shënoj për Sarën e vogël Eshtë e provuar tashmë se, mbrojtësi malazez, Bllazho Rajoviç është një nga pikat më të forta në repartin e mbrojtjes së
Vujoviç: Unë jam prishtinas Zëvendësministri i Shëndetësisë i Republikës së Kosovës, Nemanja Vujoviç, deklaron se ai nuk e ka mohuar shtetësinë e Ko