999 rezultate për

jovi

Ky është djali i deputetit që humbi jetën në aksident (FOTO LAJM) Jovica Trpevski është djali i deputeti të LSDM-së i cili humbi jetën mbrëmë pas rrokullisjes së autobusit në rrugën Shku
Një kriminel serb rrëzohet për vdekje nga ballkoni Krimineli i dënuar Crni Gruja ka vdekur pasi ka rënë nga balkoni i banesës, në të cilën jetonte Në qendër të Beogradit
Akuza të rënda nga Mali i Zi: Erogen Brajoviçi pjesëtar i grupit kriminal të Kotorrit E përditshmja malazeze ‘Vijesti’ ka shkruar sot për grupin kriminal të Kotorrit, i cili drejtohet nga Ranko Raduloviç.
Kryeministrja Branbiq merr drejtimin e një ministrie Ministria serbe e Financave do të drejtohet përkohësisht nga kryeministrja e vendit, Ana Brnabiq. Vendimi i Qeverisë ser
Pronarët e qendrës së masazhit: Harram ju qoftë nëse keni shitur trupin Policia i vuri dryrin sallonit të masazhit “Melek (engjëll)” në fshatin Vitomiricë të Pejës javën që shkoi. Lokali në pr
Hoxha takon homologun malazez, merr mbështetje në integrim Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, ka takuar homologun e saj malazias, Andrija Pejoviq, me rastin e pjesëma
Gjuriç serish në krye të Zyrës për Kosovën Qeveria e Serbisë ka vendosur që Gjuriç përsëri të jetë në krye të Zyrës për Kosovën Marko Gjuriç është rizgjedhur pë
Ministri malazez: Demarkacioni, problem i brendshëm i Kosovës Edhe pse ka më shumë se dy vite që Marrëveshja e Demarkacionit me Malin e Zi është nënshkruar, Kosova ende nuk e ka rati
Skënderbeu gjen pasuesin e Salihit, zyrtarizon blerjen e tretë Skënderbeu ka zyrtarizuar sot blerjen e tretë për sezonin e ri. Pas firmave me dy mesfushorët Donjet Shkodra dhe Bruno
Serbia vë në gatishmëri ushtrinë, pret trazira me Kosovën Kryetari i Këshillit të organizatave të veteranëve të Serbisë, Sasha Dujovic, ka përshëndetur vendimin e Qeverisë së Ser
Tensionet me Kosovën, Serbia zyrtarisht vë në gatishmëri ushtrinë Kryetari i Këshillit të organizatave të veteranëve të Serbisë, Sasha Dujovic e ka përshëndetur vendimin e Qeverisë së Se
Shqipëria miraton anëtarësimin e Malit të Zi në NATO Kuvendi ka miratuar projektligjin për protokollin e anëtarësimit të Malit të Zi në NATO. Votimi ka qenë unanim me 109 vo
Kosova "hap dyert" për kriminelët serbë Politikanë dhe ish-udhëheqës të forcave policore e ushtarake serbe që dyshohen për krime ndaj civilëve shqiptarë në vite
Drejtori i Policisë së Serbisë sot në Kosovë Drejtori i Policisë së Serbisë, Milorad Veljoviç, do të jetë pjesë e konferencës së organizuar nga ICITAP-i Amerikan në
Ja çfarë bisedoi Bushi i vjetër me presidentin e Jugosllavisë Joviç për Kosovën Një delegacion me zyrtarët më të lartë të ish-Jugosllavisë shkoi në Nju Jork, ku dhe bisedoi me ish-presidentin e SHBA-v
"Gratë me të zeza" në Serbi protestojnë kundër krimeve serbe Shoqata "Gratë në të zeza" ka kryer një tjetër protestë në Beograd në përkujtim të dhjetë vjetorit të vrasjes së dy gard
Nga muzika kalon në fushën e biznesit, Bon Jovi aksioner banke Ja që Bon Jovi nuk është vetëm një këngëtar i suksesshëm, por tashmë do të jetë edhe aksioner banke. Askush nuk mund ta
Joviq: BE të heq kushtet për pranimin e vendeve të Ballkanit Dejan Joviq, këshilltari kryesor politik i presidenti kroat Ivo Josipoviq në një analizë të tij në bolgun austriak të Qe
Qindra të arrestuar në Serbi gjatë një operacioni anti-drogë Qindra arrestime gjatë ditës së sotme në Serbi gjatë një operacioni anti-drogë. Operacioni i sotëm ishte më i madhi i kë
Jon Bon Jovi nxjerr në shitje apartamentin në New York (FOTO-LAJM) Jon Bon Jovi ka vendosur të nxjerrë në shitje apartamentin e tij për 42 milionë dollarë. Shtëpia e cila ndodhet në katet