999 rezultate për

jovi

Reali rikthen vëmendjen te mesfushori i Napolit, gati të ofrojë James ose Jovic Fabian Ruiz vijon të jetë një nga objektivat e merkatos verore për Realin e Madridit, por Florentino Perez nuk është gat
Jovic te Milani, madrilenët i presin me krahë hapur Milani vazhdon të këmbëngulë për sulmuesin e Real Madridit, Luka Jovic. Ekipi italian do të marrë në “San Siro” sulmuesi
Jovic nuk po bind, Zidane dëshiron sulmuesin e Wolves Megjithë transferimin e Luka Jovic te Real Madrid gjatë kësaj vere për të ndihmuar Karim Benzema në sulm, gjërat nuk kan
Babai i Jovic: Të shkojë në burg, por me një kusht Ka bërë shumë bujë në ditët e kaluara rasti i Luka Jovic. Sulmuesi i Real Madrid ka thyer izolimin e detyruar të vendo
Sulmuesi i Realit në telashe, thyen karantinën për ditëlindjen e së dashurës (FOTO LAJM) Futbollistët serbë, Luka Jovic i Real Madridit dhe Nikola Ninkovic i Ascolit, dyshohet se kanë shkelur detyrimin e izoli
E dashura kishte ditëlindjen, sulmuesi i Realit thyen rregullat e karantinës Në këto ditë të vështifa për gjithë botën, masa më e mirë për t’u mbrojtur nga COVID-19, është të qëndrosh në shtëpi dhe
"EL CLASICO"/ Zidane lë në shtëpi Jovic dhe James, fton Marianon Jemi shumë pranë "El Clasicos" dhe ditën e sotme trajnerët e Realit dhe Barcelonës kanë publikuar listën e lojtarevë ku
Dhimbje koke për Zidane, Bale dhe Jovic kthehen në shtëpi Dy yjet e Realit janë kthyer në shtëpi nga Zinedin Zidane ditën djeshme pasi kanë pasur dhimbje stomaku. Ylli uellsia
Super modelja serbe zyrtarizon lidhjen me yllin e Real Madridit (FOTO LAJM) Sofija Milosevic dhe Luka Jovic tashmë nuk fshihen më. Ish-dashura e Adem Ljajic e cila prej disa muajsh është në një li
Zëvendësuesi i Harry Kane vjen nga Spanja Dëmtimi i Harry Kane duket se po ndjehet shumë të "spurs". Mungesën e tij e ka përmendur jo pak herë edhe trajneri,
Nuk po "ndizet" te Reali, Mourinho e do Jovic te Tottenham si zëvendësues të Kane Jose Mourinho është i interesuar për ta transferuar në Tottenham sulmuesin e Real Madridit, Luka Jovic. Lajmin e ka b
Jovic i pakënaqur, Reali po kërkon klub për ta huazuar Futbollisti ofanziv ka dështuar ta tregojë veten në "Stamford Bridge", prandaj mund të huazohet në afatin kalimtar të ja
Shpenzuan nje "thes" me para, e ardhmja e sulmit të Realit drejt largimit Përtej dëshirës për të ofruar lojtarë cilësor tek Real Madridi po mendojnë edhe për shitjet. Luka Jovic, sulmuesi se
Këngëtari hap restaurantin e tretë ku të pastrehët mund të ushqehen falas (FOTO LAJM) Pas dy projekteve të suksesshme, këngëtari legjendar, Jon Bon Jovi, ka vazhduar me misionin e tij humanitar dhe së shpej
Reali "argëtohet" në Bernabeu, 'manita' ndaj Leganes (VIDEO) Real Madrid është rikthyer te fitorja, duke e mposhtur Leganesin me rezultat 5-0 në ndeshjen e xhiros së 11-të të La Lig
Tërmet te Reali, blerja e bujshme dëmtohet me Kombëtaren Një lajm i hidhur vjen për Realin e Madridit, teksa blerja e bujshme e verës Luka Jovic është dëmtuar me Serbinë e cila
Milani tenton sërish për Joviç dhe Mariano Milani mendon të bëjë edhe një tentativë të fundit për sulmuesit e Real-it, Mariano Diazi dhe Luka Jovic. Zyrtarët e
"Tërmet" te Reali, dëmtohet dhe Jovic Nuk kanë fund problemet për Realin. Pas Asensios së fundmi është dëmtuar edhe Luka Jovic. Sulmuesi i cili iu bashkua
Jovic zbulon tmerrin që përjetoi kur ishte fëmijë Luka Jovic thotë se ishte i frymëzuar për të ndjekur ëndrrën e tij për t’u bërë një futbollist i suksesshëm, pasi e pa m
Jovic prezantohet te Reali, kështu pritet nga tifozët në Bernabeu (VIDEO) Entuzizëm në Madrid për prezantimin e Luka Jovic. Sulmuesi serb i blerë për 60 milionë euro nga Los Blancos pas sezon