999 rezultate për

josep

Joseph Beden shpallet qytetar nderi i Gjilanit Këshilltarët komunal të Gjilanit në seancën e jashtëzakonshme sot kanë shpallur qytetar nderi Joseph Bidenin për të cili
Daul: Zgjedhjet në Maqedoni duhet të organizohen urgjent Kryetari i Partive Popullore Evropiane (PPE) në Parlamentin e Evropës (PE), Joseph Daul, ka dërguar porosi të fuqishme k
Ronaldo "ngacmon" një super modele daneze (FOTO LAJM) Prej një viti e gjysmë Cristiano Ronaldo është "single", dhe pas ndarjes me Irina Shayk për të ka pasur shumë zëra për l
Joseph Daul: Kosova është në mes të Evropës, të kujdesemi për të Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, njëkohësisht edhe kryetar i LDK-së, ka dhënë detaje për takimin që kishte gjatë jav
Cila shufër është më e gjatë?! (VIDEO) Kjo e video e postuar në "You Tube" do tiu mahnisë, si dhe ka shkaktuar një sërë komentesh nëpër rrjete sociale. Auto
Joseph Daul uron Mustafën për MSA-në Presidenti i Partisë Popullore Evropiane (EPP), Joseph Daul, me rastin e hyrjes në fuqi të Marrëveshjes së Stabilizim As
Josep Daul bën për "ujë të ftohtë" Berishën dhe Bashën Sali Berisha dhe Lulzim Basha kanë mbajtur fjalime entuziaste, më tepër se ç'duhet në 25-vjetorin e themelimit të PD-së.
Menduh Thaçi në Bruksel, takon Joseph Daul dhe Ivo Vajgl (VIDEO) Gjatë qëndrimit dy-ditor në Bruksel, Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi, takoi edhe Raportuesin për
Neymar do të dëshmojë në gjyqin e Rosell dhe Bartomeut Çështja "Neymar" përfshin edhe vetë Neymar. Ylli i Barcelonës do të dëshmojë në gjyqin e hapur ndaj Sandro Rosell dhe Jo
Njihuni me shqiptarët e fillim shekullit të 19-të përmes pikturave (FOTO-LAJM) Ai nuk njihet shumë nga shqiptarët por piktori Joseph Cartëright,(1789-1829) është një nga mjeshtrat e piktures boterore
Daul: Ballkani bombë nëse nuk zbatohet ligji Kryetari i Partive Popullore te Evropes, Joseph Daul lëshon alarmin se në rast se në vendet e Ballkanit nuk respektohet
Joseph: Po rritet hendeku mes shqiptarëve dhe maqedonasve Eksperti i çështjeve të Ballkanit, Eduard Joseph është shprehur se tensionimi i situatës në Maqedoni është një problem s
Jolie dhe Pitt drejt Maltës për filmin e ri Për herë të dytë brënda tre vitesh, çifti tashmë i mirënjohur Jolie dhe Pitt do të xhirojnë një film sëbashku në Maltë.
E gjithë kjo për të ndryshuar një faqe gazete?! (VIDEO) Për të kaluar në faqen tjetër të gazetës, mjafton të përdorësh një gisht dhe gjithçka është në rregull. Por, Joseph Hers
Rosell mbyll Twitter-in, ja statusi i fundit Sandro Rosell ka dëshiruar të mbyllë llogarinë e tij në rrjetin social Twitter, duke dhënë edhe mesazhin e fundit virtua
Portreti i Hitlerit lejohet në një ndërtesë parlamentare gjermane Portreti i Hitlerit dhe simbolet e nazizmit janë të ndaluara të përdoren në Gjermani, por çuditërisht portreti i Hitleri
Ç'nuk do të bënin për të shitur një makinë (VIDEO) Pronari i një kompanie që merrej me shitjen e makinave punësoi disa valltarë për të bërë një reklamë. E ku e dinte ai që
Joseph: Vetëvendosje, ndërroni qasje nëse doni bashkëpunim Edward Joseph, diplomat amerikan dhe ish-zëvendësshef i OSBE-së në Kosovë, i cili ka marrë pjesë në një debat me Albin K
Thaçi në SHBA, takohet me Joseph Biden Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi ndodhet në një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Sipas zyrës së kr
Thaçi takohet me Joseph Biden Dialogun Kosovë-Serbi e ka mbështetur edhe zëvendëspresideti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joseph Biden. Takimi m