999 rezultate për

josep

Josep Maria Bartameu jep dorëheqjen nga posti drejtues i Barcelonës Josep Maria Bartomeu nuk është më presidenti i Barcelonës. Siç raportohet nga "Diario Sport", vendimi erdhi në këto m
Bartomeu suprizon me deklaratën: Messi mund të rinovojë me Barcelonën Në pritje të referendumit, Josep Maria Bartomeu ka vendosur të qëndrojë te Barcelona duke mos dhënë dorëheqjen. Numri 1
Mocioni mosbesimit ndaj Bartomeut dorëzohet zyrtarisht sot Mocioni i mosbesimit kundër Josep Maria Bartomeu do të dorëzohet zyrtarisht të martën [sot] në mëngjes. Paneli për kr
Marrëdhënia Messi - Bartomeu, lajm i hidhur për tifozët e Barcelonës Lionel Messi vazhdon të ketë probleme me presidentin e Barcelonës, Josep Maria Bartomeu. Lionel Messi zhvilloi ndeshj
Babai i Messit niset drejt Barcelonës, momente vendimtare për të ardhmen e argjentinasit Ditë të “nxehta” për Barcelonën. Babai i Lionel Messit, ka lënë Rosarion dhe me një aeroplan privat është nisur drejt
Takimi virtual mes Hotit dhe Vuçiç nis në orën 10:00 Shërbimi Evropian i Veprimit të Jashtëm (EEAS), e ka publikuar agjendën e plotë të takimit që pritet të mbahet sot në me
"Barcelona nuk ka probleme me VAR, por me formën e dobët" Rivaldo nuk ka kursyer kritikat ndaj presidentit të Barcelonës, Josep Maria Bartomeu. Ditë më parë, presidenti i Barc
Barcelona akuzon Realin: VAR favorizon vetëm 1 ekip Barcelona vijon me kritikat për VAR-in. Presidenti Josep Maria Bartomeu ishte i pari që reagoi kundër kësaj situate,
Shoku i skuadrës së Muriqit pozitiv me covid-19 Koronavirusi ka prekur edhe skuadrën e Fenerbahces. Bashkëlojtari i sulmuesit kosovar Vedat Muriqi , Joseph ka rezult
Nuk ia doli tu shmangte, Zidane e pëson keq ndaj Cesta Vigos (VIDEO) Trajneri i Real Madridit, Zinedin Zidane u përfshi në një përplasje me lojtarin e Celtas e cila nuk rezultoi i lehtë.
Profesori amerikan flet për minishengenin: Po dëmton interesat e Kosovës Profesori amerikan, Edward Joseph ka komentuar minishengenin ballkanik të mbajtur ditën e djeshme në Tiranë. Ky takim ka
E RËNDË/ Nëna ekzekuton tre djemtë e saj për arsyen e padëgjuar më parë (FOTO LAJM) Një grua nga Ohio e akuzuar për vrasjen e tre djemve të saj ka pranuar fajësinë dhe u dënua me 37 vjet burg . Brittan
Po luhet pa portier? Liverpool 4-5 Arsenal (VIDEO) Arsenali është duke fituar 5:4 kundër Liverpoolit, në një ndeshje dramatike në 1/8 e finales së EFL Cup e cila është duk
Gjermania cakton njeriun anti-Palmer për dialogun Kosovë-Serbi Është gjithnjë e më e sigurt se gjatë mandatit të ri të institucioneve të Bashkimit Evropian, pritet të emërohet një i d
10 brigjet më të bukura në botë (FOTO LAJM) Bregdetet janë një nga pamjet më tërheqëse të planetit tonë. Përplasja e tokës dhe ujit shpesh është mahnitëse, siç j
Joseph: Zgjedhjet në Kosovë janë edhe referendum për “shkëmbim të territoreve” Zgjedhjet në Kosovë do të jenë pjesërisht edhe referendum për disa çështje siç është “shkëmbimi i territoreve”, ka thënë
Fansi i Bebe Rexhës bën gjestin më të bukur për të dhe do ta ketë gjithë jetën (FOTO LAJM) Bebe Rexha është kthyer në një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe ka krijuar fansat e saj kudo nëpër botë. Fama e saj sa
Ekuban hedh një hap të madh në karrierë, firmos me skuadrën e njohur në Serinë A Tashmë nuk ka më dyshime Joseph Ekuban do të jetë sulmuesi më i ri Partizanit, të paktën duke iu referuar sajtit të mirë
Më në fund Joshua arrin marrëveshje, debuton në Amerikë më 1 Qershor Andy Ruiz raportohet të ketë arritur marrëveshjen për t’u ndeshur me Anthony Joshua në New York. Debutimi i AJ në Sh
Basha: PD ka mbështetjen e PPE Menjëherë pas mbylljes së protestës ka reaguar kreu i PD-së Lulzim Basha i cili sot është kthyer nga një vizitë nga Bruk