999 rezultate për

josa

Osmani: PDK nuk është fituese Deputetja më e votuar në zgjedhje dhe njëkohësisht më e votuara në të gjithë historinë e zgjedhjeve në Kosovë, Vjosa Osm
Bernard Berisha, goditja më e fundit e Skënderbeut Skuadra kampione e Superligës së Shqipërisë, Skënderbeu, nuk ndalet në merkato. Presidenti i korçarve Ardian Takaj ka në
Vjosa Huruglica bëhet pjesë e ekipit të Thaçit Hashim Thaçi ka bërë pjesë të ekipit të tij ekonomisten Vjosa Huruglica. Lajmi ëhstë bërë me dije nga vetë Thaçi për
Raporti sekret i Qeverisë për devijimin e lumenjve Vjosë dhe Drini i Zi Greqia kërkon devijimin e burimit të lumit Vjosa ndërsa Maqedonia devijimin e burimit të lumit të Radikës, që derdhet në
Dhunë në Kukës, sulmohet arbitri, goditet tekniku Josa (VIDEO) Një protestë e ekzagjeruar dhe e panevojshme e trajnerit Naci Sensoy, në fund të ndeshjes Kukësi-Skënderbeu solli irriti
Pavarësia e Kosovës, zbutet pesëshja e BE-së Pesë shtetet anëtare të Bashkimit Evropian të cilat ende nuk e kanë njohur pavarësinë e Kosovës, kanë filluar të ndrysho
Skënderbeu vazhdon përgatitjet për sfidën me Chernomorets Ndeshja e kthimit me Chernomotes Odesa, që do të zhvillohet më 29 Gusht në “Qemal Stafa”, por pritet me shumë interes ng
Skënderbeu-Shakhter, Josa: Luajmë në sulm Skënderbeu do të kërkojë mrekullinë në "Qemal Stafa" ndaj Shakhter Karagandy në turin e tretë eliminator të Champions Le
Sa gra do të kandidojnë për udhëheqje të komunave? Në zjedhjet lokale të e 3 nëntorit preitet të ketë disa kandidate femra edhe pse deri më tani e vetmja kandidate femër p
Skënderbeu bëhet "mur" në Kazakistan (FOTO LAJM) Trajneri i Skënderbeut, Mirel Josa, ka preferuar ta shpërqendrojë kundërshtarin gjatë stërvitjes së djeshme. Pasi mbërri
Shakhter-Skënderbeu, korçarët kërkojnë historinë Skënderbeu sot në orën 15:00 me orën lokale në Shqipëri do të zhvillojë ndeshjen e parë ë vlefshme për turin e tretë në
Vjosa Osmani kundër marrëveshjes Nuk pajtohet kurrsesi me shefin e Grupit Parlamentar të LDK-së, Ismet Beqirin deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës
Skënderbeu-Teuta, aty ku vendoset titulli Titulli kampion është në dorën e tij, por Skënderbeu ka mundësinë më të mirë të mbyllë përpara kohë garën për trofeun më
Vlorë, Vjosa përmbyt Novoselën Ujërat e Vjosës arritën të përmbytin 30 shtëpi në Novoselë dhe rreth 1500 ha tokë bujqësore. Banorët ende nuk janë të si
Skënderbeu-Tirana, Josa: Na duhen tre pikët Është klasifikuar si ndeshja më e rëndësishme e javës së tetë të Superligës ndeshja mes Skënderbeut dhe Tiranës, ndeshja
Vjosa Dobruna ambasadore Vjosa Dobruna do t’i bashkëngjitet listës së ambasadorëve të rinj, të cilët së shpejti do të emërohen. Lajmin e ka kon
Zyrtare, Mirel Josa largohet nga Vllaznia Klubi i futbollit Vllaznia njofton shkarkimin nga detyra të trajnerit, Mirel Josa. Vendimi është marrë gjatë një mbled
Shkarkohet Josa, vjen Martini Humbja në Vlorë ndaj Flamurtarit i kushton postin e tranjerit Mirel Joses. Burime prane Vllaynise konfirmojnë largimin e
Vjosa del nga shtrati, përmbytje në Selenicë Lumi i Vjosës ka dalë nga shtrati si pasojë e reshjeve të shumta të shiut, duke shkaktuar përmbytje në disa zona të Vlo