Breshëri automatiku në Tiranë
999 rezultate për

josa

Salihi-Olajinka, dyshja sulmuese ndaj Tiranës Shkëmbi dhe Salihi janë stërvitur në mënyrë të diferencuar, për shkak të ngarkesave fizike, por zërat brenda klubit treg
Mirel Josa i kënaqur: Kaq mund të bënim Trajneri i Skënderbeut, Mirel Josa, pranon forcën e kundërshtarit. Ai nuk shprehet i mërzitur nga rezultati kundër Besik
Ja 11 yjet që rreshton sonte Josa ndaj Beshiktashit (FOTO LAJM) Skënderbeu nuk pritet të ketë shumë ndryshime në krahasim me ndeshjet e tjera që ka zhvilluar në turin paraleminator të
Josa: Do të përfaqësohemi denjësisht Skënderbeu nesër në mbrëmje do të luajë ndeshjen e parë të fazës së grupeve në Europa League. Trajneri i korçareve, Mire
Bashkëshorti i Vjosa Osmanit përkrahës i AKSH-së (FOTO) Bashkëshorti i deputetes Vjosa Osmani-Sadriu, Prindon Sadriu, i cili është edhe zyrtar i lartë i Ministrisë së Punëve të
Josa: Grup i vështirë, por kemi shanset tona Trajneri i Skënderbeut Mirel Josa ka folur menjëherë pas shortit duke mbetur optimistë edhe pse e pranon se do të jetë n
Josa: Goli i tretë ishte vendimtar Skënderbeu u largua nga Champions League, pas një paraqitje shumë të mirë. Në takimin e kthimit Dinamo arriti një fitore
Formacionet e mundshme të Dinamo-Skënderbeu Dinamo e Zagrebit pret sot Skënderbeun, në ndeshjen që vendos për një biletë në fazën e grupeve të Ligës së Kampioneve.
Josa: Ja ku gaboi Skënderbeu Trajneri i Skënderbeut, Mirel Josa, u duk mjaft i mërzitur në përfundim të ndeshjes me Dinamo Zagrebin. Kjo edhe për shk
Vjosa Osmani: Thaçi nuk është i denjë për t'u bërë President Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së Vjosa Osmani, e ka bërë të qartë qëndrimin e saj se për të mos e vot
Skënderbeu-D. Zagreb, trajnerët “mprehin shpatat” (VIDEO) Trajneri i Skënderbeut, Mirel Josa, në konferencën e fundit për shtyp para ndeshjes me Dinamon e Zagrebit, ka theksuar s
Familja shqiptare fiton 1.6 milionë euro, dënohet ministria në Itali Gjykata e Apelit në Bolonja ka dënuar Ministrinë e Drejtësisë që të paguajë 1.6 milionë euro ndaj një familjeje shqiptar
Josa si Mourinho, ultimatume lojtarëve Trajneri i Skënderbeut, Mirel Josa, tashmë ka vendosur ultimatume për skuadrën e tij, ndërsa në përgatitjet për finalen
Josa: Fitorja e shqiptarëve, tani dua Sëlltikun Trajneri i skuadrës kampione të S hqipërisë që po shrkuan historinë në Evropë, Mirel Josa, edhe pse ka deklaruar se nu
Josa kërkon kujdes: Milsami nuk ka çfarë të humbasë Edhe pse e fitoi 2-0 ndeshjen e parë në transfertë ndaj Milsamit dhe është shumë pranë kualifikimit në fazën “play off”
Skënderbeu në "hall", një yll humbet sfidën me Milsamin Shtohen problemet për trajnerin e kampionët Mirel Josa në prag të ndeshjes së nesërme ndaj moldavëve të Milsamit. Mes
Helmohen futbollistët e Skënderbeut Trajneri i Skënderbeut, Mirel Josa, nuk ka patur në dispozicion disa titullarë për stërvitjen e djeshme. Shkak për kë
Josa: Asgjë s'ka mbaruar, me këmbë në tokë Mirel Josa nuk është ndër ata trajnerë që fluturon pas një suksesi të tillë, por di të qëndrojë me këmbë në tokë dhe kjo
Skënderbeu kërkon kualifikimin historik, ja formacioni (FOTO LAJM) Skënderbeu sot do të luajë sfidën e kthimit në turin e dytë paraleminator në Ligën e Kampionëve përballë Crusedërs. Kam
Sabri Hamiti "shkarkohet", Vjosa Osmani përjashtohet? LDK do të publikojë së shpejti listën me emrat e anëtarëve të kryesisë, listë e kjo e cila do të jetë e përbërë nga figu