999 rezultate për

josa

Transportonin 300 kg marijuanë në Itali, në pranga 2 shqiptarë Një operacion i përbashkët i zhvilluar mes Policisë Kufitare Shqiptare dhe Nuklit Detar të Guardia di Finanza, ka blloku
Vjosa Osmani: Demarkacioni nuk do të kalojë Në kosovë çështja më e diskutuar është ajo e demarkacionit e kufirit më Malin e Zi. Vendimi i kryesisë së Kuvendit q
Ja 3 emrat që mund të zënë vendin e Josës te Skënderbeu (FOTO) Skënderbeu kërkon të fitojë titullin e gjashtë kampion radhazi dhe e gjithë vëmendja është e përqendruar te realizimi i
Vjosa Osmani: Thaçi president, vula e dëmtimit të LDK-së Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, në një prononcim për gazetën “Zëri” ka deklaruar se zgjedhja e
Osmani: Veseli mund ta çojë vendin në zgjedhje Vjosa Osmani nuk e hedh poshtë mundësinë që pas konfirmimit të Kadri Veselit në krye të PDK-së Kosova mund të shkojë në
Skënderbeu pezullon Plakun, ja shkaku Pas përplasjeve midis sulmuesit Sebino Plaku dhe tranerit Mirel Josa, sot ka ardhur edhe vendimi i presidentit Ardjan Ta
Vjosa Osmani-Mustafës: Thaci të frikësoi me një lëvizje të vetullave Deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani i ka quajtur banale e linçuese kritikat e Isa Mustafë drejtuar deputetëve të LDK-së, të
Vjosa rrezikon të dalë nga shtrati, Novosela në gjendje emergjence Banorët e Novosëlës në Vlorë janë sërish në alarm, pasi që prej mesdites të së hënës, niveli i lumit të Vjosës është rri
Gilberto Jaçe akuzohet për "shpërdorim detyre" Ish-kryetari i Bashkisë Përmet Gilberto Jaçe është marrë si i pandehur nga ana e prokurorisë me akuzën e "shpërdorimit t
Bora zbardh jugun e veriun, Vjosa rrezikon daljen nga shtrati Reshjet e shiut dhe të dëborës që kanë përfshirë vendin ditët e fundit kanë shkaktuar probleme në qarkullimin rrugor në
Skënderbeu pëson humbje në miqësoren e parë Skënderbeu ka humbur ndeshjen e parë miqësore të luajtur në Spanjë gjatë ditës së sotme. Skuadra korçare është mposhtur
Vjosa Osmani: Ja pse Thaçi nuk duhet të jetë president i Kosovës Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani edhe një herë e ka shprehur qëndrimin e saj kundër Hashim Thaçi
Josa largon presionin: “Sfidë si të tjerat” Trajneri Mirel Josa, në një konferencë për shtyp përpara mediave lokale në Korçë, ka komentuar gjendjen e skuadrës dhe b
Vjosa Osmani ndërpret Thacin: Mos shko në dialog Teksa zëvendëskryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme, Hashim Thaci, fliste për raportin negativ për liberalizimin
Josa tifo për Besiktasin: Uroj të dalin kampionë të Turqisë I kënaqur nga paraqitjet e skuadrës ndaj Besiktasit në Europa League, por disfata 2-0 në Stamboll i la shije të hidhur t
Ja çfarë thotë Josa pas fitores historike të Skëndërbeut Trajneri i Skëndërbeut, Mirel Josa është shprehur i lumtur për fitoren 3-0 të Skëndërbeut kundër Sportingut të Lisbonës,
Lumi Vjosa kërcënon Vlorën (FOTO LAJM) Fshatrat komunës Novoselë që përshkohen nga lumit Vjosë vijojnë të jenë të rrezikuara nga përmbytjet nëse rajoni përfsh
Skënderbeu tenton surprizën, kapiteni e nis nga stoli (FORMACIONI) Mirel Josa b♪7n surpriza ndaj Lokomotivëes. Bledi Shkëmbi pritet ta nisë nga stoli takimin me Lokomotivën e Moskës
Josa: Në Moskë për të përfaqësuar denjësisht Shqipërinë Skënderbeu po u jep dorën e fundit përgatitjeve për ndeshjen e dytë të Europa League kundër Lokomotivës në transfertën e
Salihi-Olajinka, dyshja sulmuese ndaj Tiranës Shkëmbi dhe Salihi janë stërvitur në mënyrë të diferencuar, për shkak të ngarkesave fizike, por zërat brenda klubit treg