999 rezultate për

josa

Vjosa del nga shtrati, 4 persona mbeten të bllokuar brenda makinës në Fier Dalja e lumit Vjosa nga shtrati ka vwshtirwsuar situatwn nw zonat e prekura nga pwrmbytjetet. Për shkak të vërshimit
Vjosa bën kërdinë në Vlorë, qindra hektarë tokë të përmbytura (VIDEO) Shirat e furishëm të mbrëmjes së djeshme në jug të vendit kanë fryrë jashtë mase lumin Vjosa, i cili ka dalë ng shtrati
Më e keqja s'ka kaluar! Nesër shtrëngata shiu e dëbore në Shqipëri Ndërkohë që në jug të vendit situata vazhdon të jetë akoma kritike, parashikimet për nesër nuk janë aspak të mira. In
Uji shkon 2 metra nga Vjosa, banorët e zonës në mëshirë të fatit (VIDEO) Banorët e prekur nga përmbytja kanë kaluar një tjetër natë tmerri duke u përpjekur për të mbijetuar. Gjatë gjithë na
Vjosa po u kërcënonte jetën, banori nuk pranon të lërë shtëpinë (VIDEO) Pavarësisht se rreziku është i madh dhe mund të rrezikohet jeta e banorëve të prekur nga përmbytja disa prej tyre nuk k
Vjosa del nga shtrati, uji arrin mbi 7.5 metër Ajo që i druheshin të gjithë ka ndodhur. Lumi Vjosë ka dalë nga shtrati në Memaliaj, duke përmbytur një biznes, lokal që
Prefekti i Fierit dhe Dritan Leli japin alarmin: Nuk është parë ndonjëherë kjo gjendje Forcat e Policisë së Shtetit, Zjarrfikësve dhe Ushtrisë janë nisur me urgjencë drejt zonave me probleme dhe përmbytje në
Haxhiu ka një fjalë për Vjosa Osmanin Deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu, përmes një statusi në profilin e saj në Facebook, ka reaguar ndaj deputetes
Vjosa Osmani thotë se kush nga veteranët do të marrë pension Deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani, duke folur për listën e fryrë të veteranëve të UÇK-së, ka thënë se pensionet duhet t’i
Vjosa e të rinjtë e LDK-së me birra në dorë këndojnë këngën e Rugovës (VIDEO) Lidhja Demokratike e Kosovës duket se është më e kënaqura për rezultatin e zgjedhjeve lokale që u mbajtën ditën e dielë,
LDK-ja në krizë, edhe në fushatë po e braktisin Përplasjet e brendshme të Lidhjes Demokratike të Kosovës duket se po ndikojnë haptazi në fushatat zgjedhore. Deputet
Zyrtare/ Mirel Josa do të drejtojë Prishtinën FC Prishtina në koordinim me Bordin e klubit dhe shtabit profesional të përbërë nga trajnerët e klubit, është vendosur t
Mirel Josa merr një post të ri, këtë herë në Kosovë Mirel Josa pjesë e Futboll Klub Prishtinës në Kosovë në rolin e drejtorit sportiv. Trajneri me shumë eksperiencë në futb
Mbytet 49-vjeçari në lumin Vjosa, vazhdojnë kërkimet për trupin Një 49-vjeçar është mbytur mbasditen e sotme në lumin e Vjosës. Policia e Vlorës ka sqaruar se rreth orës 18:00 ësht
Vjosa Osmani: Qeverinë ta formojë VV e LDK, PDK shkon në opozitë Deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani, ka thënë se misioni i Vetëvendosjes dhe LDK’së është nxjerrja e PDK-së në opozitë. Për
Vjosa Osmani, kandidate për kryetare të Prishtinës? LDK, siç duket i është përveshur përgatitjeve për zgjedhjet lokale, që do të mbahen me 22 tetor të këtij viti. Kësh
Josa "divorcohet" zyrtarisht nga Tirana Mirel Josa nuk është më trajner i Tiranës nga dita e sotme. Vetë trajneri kryeqytetas e ka konfirmuar diçka të tillë në
Vjosa Osmani ka një njoftim Dikush ka hapur llogari në "Facebook" me identitet fallso të Vjosa Osmanit kandidates së LDK-AAK-Alternativa, dhe ka bë
Lista e re LDK'së, Vjosa Osmani nuk figuron si kandidate Janë bërë publike emrat e kandidatëve për deputetë të koalicionit LDK-AKR-Alternativa, ndërsa në listën e re të publikua
Josa pas humbjes: Nuk pendova që zgjodha Tiranën Pas humbjes 1-0 kundër Laçit në transfertë, trajneri i Tiranës, Mirel Josa është shprehur se nuk është penduar që ka zgj