999 rezultate për

jona

Makina përplaset me motoçikletën në Vlorë, dërgohet me urgjencë në spital drejtusi i saj Një aksident ka ndodhur pak më parë në qytetin e Vlorës, ku një mjet ka përplasur një motoçikletë. Mësohet se ka mbet
Erjona Sulejmani dhe Rike Roçi në San Siro, ndezin "derbin" e Milanos (VIDEO) Në një nga ndeshjet më të shikuara në botë kurrsesi nuk mund të mungonin edhe dy super modelet shqiptare të cilat njihen
"Shumë prej futbollistëve janë gay", Erjona Sulejmani bën deklaratën shokuese (FOTO LAJM) Modelja shqiptare, Erjona Sulejmani tërheq shpesh vëmendjen me deklaratat e saj dhe kështu ka ndodhur edhe së fundmi. Në
"Sherr me Ramën në Parlament", Etilda Gjonaj shpjegon çfarë ndodhi në seancën e fundit (VIDEO) Gjatw seancws sw fundit plenare, u duk sikur po zhvillohej njw bisedw e tensionuar mes kryeminsitrit Rama, ministres së
"Xhiro" mes Bllokut dhe plot 850 takime në burg brenda një viti, kush është i dënuari "VIP" në Shqipëri Në 10 janar, një "çudi" ndodhi me të burgosurin Dritan Dajti. Ai u pa të zbriste në zonën e ish bllokut për tju drejtuar
Gjonaj replika me deputetin e opozitës. Maliqi: Mos më trego kafenenë mua Deputeti Lefter Maliqi ka replikuar ditën e sotme në interpelancë me ministren e Drejtësisë Etilda Gjonaj. Maliqi fol
VIDEO/ "Shoku Maliqi", Ruçit nuk i ndahet shpirti nga komunizmi Kreu i Parlamentit Gramoz Ruçi bëri një lapsus frojdian gjatë interpelancës së sotme mes deputetit Lefter Maliqi dhe min
"Të bleu Berisha", reagon ashpër ndaj akuzave ish e dashura e Izet Haxhisë Izet Haxhia dhe Erjona ose siç quhet ndryshe me nofkën e saj (kokëkashta) u bën të njohur për shkak deklaratve të tyre t
"Isha viktimë e një monstre", ish e dashura shpërthen keq ndaj Izet Haxhisë Izet Haxhia dhe Erjona ose siç quhet ndryshe me nofkën e saj (kokëkashta) u bën të njohur për shkak deklaratve të tyre t
Franca i ribashkohet Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal (RCC) Gjatë takimit të nivelit të lartë të Nismës Koordinuese Franko-Gjermane që po zhvillohet sot në Berlin, për Kontrollin e
Miratohet paketa Anti-KÇK, paralajmërimi i fortë për gjyqtarët dhe prokurorët Në mbledhjen e sotme të qeverisë ka kaluar me akt normativ paketa Anti KÇK dhe ligji special për masat pasurore ndaj kri
Marrëdhënia me Xhemailin dhe jeta private, rrëfehet Erjona Sulejmani (FOTO ALJM) Ish-bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemajli, Erjona Sulejmani, ka folur për jetën e saj private në Itali. Në një
Ekzekutohet 44 vjeçari në Suharekë, autori ishte i dehur Një person është vrarë mbrëmë në fshatin Maqiteve, Komuna e Suharekës. 44-vjecari sipas policisë ka vdekur si pasojë e p
"Mësoje Etildën të sillet me stafin", Gjonaj përballet me drejtoreshën që e nxorri zbuluar te Rama Një përballje pak ndryshe nga herët e tjera ka ndodhur ditën e sotme në Komisionin e Medias. Ministrja e Drejtësisë,
Habit këngëtarja shqiptare: Para se të dilja te Kënga Magjike bëra hundën (VIDEO) E ftuar pasditen e sotme tek "Rudina", ishte këngëtarja e cila ra shumë në sy gjatë “Këngës Magjike”, me baladën e saj "
Lirimi i "eksponentëve" të rrezikshëm të krimit nga burgu, reagon Etilda gjonaj Ditët e fundit në media dhe rrjete sociale, ka shpërthyer një debat në lidhje me lirimin e disa emrave të njohur të botë
Maliqi-Gjonajt: VIP-at po dalin nga burgjet, brenda rrinë hallexhinjtë Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj është duke raportuar në Komisionin e Sigurisë për amnistinë në burgje, teksa një mo
Anxhelina Hadërgjonaj vë në pah bukuritë e saj (VIDEO) Anxhelina duket joshëse. Këngëtarja shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj i ka provokuar ndjekësit e saj me një video. Ajo
Edhe 4 të arrestuar për rrëmbimin e një turku në Prizren, u konfiskohen pajisje për falsifikim të dollarëve Me datën 20 janar 2020, njësiti i hetimeve rajonale në Prizren në bashkëpunim të ngushtë me Prokurorinë Themelore, ka re
Liroi Endrit Doklen, Etilda Gjonaj kërkon pezullimin e gjyqtares Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka reaguar për herë të parë në lidhje me lirimin nga burgu të ish-kreut të bandës