999 rezultate për

jona

Ilir Meta i ekzaltuar pas tubimit: Uragan, Shqipëria është e jona!(FOTO LAJM) “Unë ju jap fjalën në emër të këtij flamuri, për të cilën janë vrarë mijëra dëshmorë, kur të përfundojë Reforma Zgjedhor
Meta i përgjigjet ministres Gjonaj: Më ka rrëmbyer kompetencën, të tregojë shokët! Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur sërish sot Ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Ministrja në një konferenc
Meta për Ministren Gjonaj: Më ngatërron me gjuhën e Monikës Presidenti i vendit Ilir Meta në studion e emisionit “Opinion” i pyetur lidhur me deklaratat e Ministres së Drejtësisë,
Presidenca sulmon sërish Gjonajn: Shoqja Etildë pranoi sot të gjithë fajin! Presidenca ka reaguar pas daljes së sotme për mediat të ministres Etilda Gjonaj. Zëdhënësi i Metës, Blushi tha se ajo
LSI i del në mbrojtje Metës me dokumenta: S'keni parë gjë akoma! (FOTO LAJM) "Nuk keni parë gjë akoma..." Kështu i është përgjigjur LSI, ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, e cila pak orë më
Gjonaj i përgjigjet ashpër Metës: Kjo është e vërteta e botimit në Fletoren Zyrtare Pak minuta më parë ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj në një konferencë për mediat ka folur në lidhje me akuzat e ngri
Akuzat e Presidentit Meta, përgjigjet Etilda Gjonaj Ministrja Gjonaj ka reaguar ndaj akuzave të Presidentit Meta. Në një deklaratë për mediat ajo tha: “Dal te shtjell
As ju nuk do ta besoni, bukuroshja në foto është nëna e djalit (FOTO LAJM) Një djalë 22-vjeçar ka publikuar disa fotografi të nënës së tij, duke i lënë të gjithë pa fjalë. Mirëpo, njerëzit nuk
Një më një! Zbardhen akuzat ndaj Gjonajt dhe dy zyrtarëve të lartë të Ministrisë së Drejtësisë Presidenca zbardhi veprat penale të konsumuar nga ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj duke publikuar në Fletoren Zyrta
Kryemadhi i drejtohet ashpër Etilda Gjonajt: Një halabake rrugësh! Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka shpërthyer sot në akuza ndaj ministres së Drejtësisë, Etilda gjonaj të cilën e k
PD i përgjigjet Gjonajt: Heshtja për krimin e kryer është pohim Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka reaguar pas deklaratës së Presidentit, Ilir Meta për ministren e Dre
I kërkoi dorëheqjen para të hënës, Etilda Gjonaj i përgjigjet Metës Presidenti Meta i ka kërkuar sot publikisht dorëheqjen ministres Etilda Gjonaj. ai i dha fat deri të hënën por Etilda i
Meta i kërkon dorëheqjen Etilda gjonajt: Keni kryer vepra të rënda ligjore Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ka kërkuar ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj të japë dorëheqjen brenda të hënë
Siç nuk e keni parë ndonjëherë, moderatorja shqiptare imiton Loredanën dhe do të kënaqeni (VIDEO) Loredana tashmë ka "krijuar" stilin e saj të veçantë dhe po pëlqehet shumë jo vetëm në shqipëti dhe gjermani po edhe ndë
Rama flet për mini-shengenin: Ngatërrestarë s’ka vetëm në Ballkan, por dhe në Evropë Kryemistri Rama është deklaruar në Bruksel pas takimit informal me krerët e BE-së, se e ardhmja e mini-shengenit do të m
Vuçiç: S’mund të gënjej e të them se Kosova është e jona për 300 milionë vjetet e ardhshme Presidenti serb Aleksander Vuçiç tha se Serbia po lufton për çdo njeri në Kosovë, por ai nuk do të “gënjejë popullin për
Po i jepte makinës pa patentë, këngëtarja shqiptare përfundon në rajon (VIDEO) Këngëtarja Marjona Metohu nuk ka pritur dot dhe i ka dhënë makinës pa marrë ende patentën. Ajo është ndaluar nga policia
Makina përplaset me motoçikletën në Vlorë, dërgohet me urgjencë në spital drejtusi i saj Një aksident ka ndodhur pak më parë në qytetin e Vlorës, ku një mjet ka përplasur një motoçikletë. Mësohet se ka mbet
Erjona Sulejmani dhe Rike Roçi në San Siro, ndezin "derbin" e Milanos (VIDEO) Në një nga ndeshjet më të shikuara në botë kurrsesi nuk mund të mungonin edhe dy super modelet shqiptare të cilat njihen
"Shumë prej futbollistëve janë gay", Erjona Sulejmani bën deklaratën shokuese (FOTO LAJM) Modelja shqiptare, Erjona Sulejmani tërheq shpesh vëmendjen me deklaratat e saj dhe kështu ka ndodhur edhe së fundmi. Në