999 rezultate për

jona

Në kërkim për dhunë, arrestohet ish-burri i këngëtares së njohur shqiptare Mentor Hadërgjonaj, një nga personazhet e dikurshëm të dosjes “Kokaina”, një histori ndërkombëtare e antidrogës përgjatë
U dyshua për COVID-19, dalin analizat e testit për 37-vjeçarin nga Dibra Një 37-vjeçar që dyshohej se ishte i infèktuar me korònavirus, ka ndërruar jetë pasditen e të hënës në Spitalin Rajonal
Më bukur nga të gjithë bregdetin e Shqipërisë po e shijon Anxhelina Hadërgjonaj (FOTO LAJM) Prej disa javësh, këngëtarja e njohur, Anxhelina ka treguar se ka vendosur ta kalojë karantinën në Shqipëri pranë njerëz
"I vinë anash të gjithë", Albërie Hadërgjonaj publikon videon joshëse të së bijës (VIDEO) Albërije Hadërgjonaj ka treguar gjithmonë me postimet e ndryshme se sa krenare ndihet për dy vajzat e saj, që janë gjëja
Preken nga koronavirusi tetë bluza të bardha në Spitalin Rajonal të Prizrenit Në Spitalin Rajonal të Prizrenit, tetë punëtorë të cilët ishin testuar gjatë ditës së djeshme, kanë rezultuar pozitiv në
"Kam moral dhe familje", Erjona Sulejmani pendohet për fotot nudo? (VIDEO) Ish-gruaja e futbollistit, Blerim Xhemaili, Erjona Sulejmani ka folur më shumë për karrierën e saj si dhe për familjen.
1 vit pas divorcit, vajza e Albërie Hadërgjonaj më e dashurar se kurrë me partnerin e ri (FOTO LAJM) Vajza e Albërie Hadërgjonaj, Agnesa u raportua vitin e kaluar se i kishte dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj And
E akuzon për ndërhyrje në gjoks, Anxhelina Hadërgjonaj ironizon publikisht ndjekësin (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, është komentuar shpesh për fizikun e saj perfekt. Megjithatë ka nga ata që
Anxhelina Hadërgjonaj nuk ndalet, tërheq vëmëndjen me poza provokuese nga karantina (FOTO LAJM) Artistët shqiptarë tashmë janë tejet aktivë në rrjetet sociale, pasi qëndrojnë të izoluar për shkak të pandemisë coronav
Zbulohet amanteti i shqiptarit që vdiq në SHBA nga COVID-19: Trupin ma kthe në vendlindje! COVID-19 deri tani ka shkaktuar 27,605 viktima dhe mbi 10 milionë shtetas amerikanë të papunë. Kjo pandemi ka prekur dhe
Me bikini dhe linja perfekte, kërcimi provokues i Anxhelina Hadërgjonaj "djeg" rrjetin (VIDEO) Artistët shqiptarë tashmë janë tejet aktivë në rrjetet sociale, pasi qëndrojnë të izoluar për shkak të pandemisë coronav
Dikur bënte namin, si po e kalon karantinën ish-zëdhënësja joshëse e FSHF-së (FOTO LAJM) Ish zëdhënësja seksi e FSHF-së, Jona Dervishi ka fituar gjithmonë vëmëndjen për figurën e saj shumë të hijhme e sidmos m
Albërie Hadërgjonaj preket nga COVID 19? (FOTO LAJM) Albërije Hadërgjonaj ka treguar se ka pasur simptoma të gripit këto ditët e fundit. Këngëtarja shqiptare ka publikuar
Në karantinë me kunatën, moderatorja shqiptare zbulon marrëdhenien në një video (VIDEO) Moderatorja e njohur, Jona Spahiu ka treguar me anë të postimeve të ndryshme se gëzon një raport shumë të ngushtë me mot
Kurti ''ndërhyn shpejt'', shkarkon nga detyra zv. drejtorin e KRU ''Prishtina'' Kryeministri në detyrë, Albin Kurti dhe ministrja në detyrë e Ekonomisë, Punësimit, Tregtisë, Industrisë, Ndërmarrësisë
Qëndroi 7 vjet në burg, kush është ish-bashkëshorti i Albërie Hadërgjonajt (FOTO LAJM) Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj gjithmonë ka folur në publik edhe për jetën e saj private. Nëpër intervista ajo ka de
1 vit pas divorcit, vajza e Albërie Hadërgjonaj më e dashurar se kurrë me partnerin e ri (FOTO LAJM) Vajza e Albërie Hadërgjonaj, Agnesa u raportua vitin e kaluar se i kishte dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj And
Koronavirusi i mori jetën 48-vjeçarit, kryebashkiaku: Do të më mungosh shumë miku im! "Do të më mungoi miku im më i mirë, i cili më mbështeti e shoqëroi në të gjithë veprimtarin time në shërbim të Pukës, kë
"Injorante femër", Stresi reagon ashpër pas vendimit të ministres për të burgosurit (FOTO LAJM) Reperi Arkimed Lushaj është tepër aktiv në rrjete sociale, ku herë pas here bën komente ndaj politikanëve dhe njërëzve m
"Koronavirusi nuk është shaka", rrëfimi rrëqethës i futbollistit në Spanjë: Më ra të fikët Rrëfim rrëqethës i Jonathas Cristian de Jesus, i njohur shkurt me emrin Jonathas, sulmuesit të Elches në Spanjë, i cili