999 rezultate për

jona

Mjekja shqiptare humb të atin nga koronavirusi, rrëqeth me fjalët për të Mjekja e QKUK-së, Tokjona Lajçi ka humbur të atin nga koronavirusi, ndërsa ajo i ka qëndruar afër dhe është kujdesur për
Gene për t’u pasur zili, klani Hadergjonaj-Ramosaj sfidon gjithë showbizin (FOTO LAJM) Albërie Hadërgjonaj ishte vajza e ëmbël dhe plot ëndrra, që dëshironte me çdo kusht të ndiqte rrugën e muzikës. Pasioni
Makina humb kontrollin e përplas këmbësoren, ndërron jetë 28 vjeçarja Ditën e sotme, rreth orës 17:20, në rrugën Shkodër-Bardhaj vendi quajtur ura e Bardhajve, mjeti me tip Alfa Romeo, ka hu
Kapën "mat" partnerin, VIP-et që nuk e falën tradhtinë e vazhduan para (FOTO LAJM) Tradhtia prek fatkeqësisht këdo, pavarësisht statusit që kanë në jetë. Disa emra të njohura të ekranit guxuan të treg
40 vite më e madhe se i fejuari, 60-vjeçarja: E putha dhe rashë në dashuri (FOTO LAJM) Që dashuria nuk njeh moshë është vërtetuar shumë herë edhe pse akoma njerëzimi e vë në dyshim, por këtë herë këtë e ka v
Kreu i SHISH, Lleshaj e Gjonaj takohen me Olsjan Çelën Komiteti ministror ka zhvilluar një takim larg medias ku i pranishëm ka qenë dhe kryeprokurori Olsjan Çela. Sipas abc
Krijon objekte të parëndësishme dhe fiton me miljona ndjekës, "arti" fiksues (FOTO LAJM) Matt Benedetto, është një nga personat e paktë i cili ka qenë pjesë e laboratorëve të krijimit të objekteve të panevojsh
Wow! Fasnat mbeten pa fjalë me ndryshimin drastik të Anxhelinës (FOTO LAJM) Trendi i gërshetave afrikane erdhi edhe këtë vit përnjëherë me verën. Vajzat zgjedhin të "shpëtojnë" nga flokët e gjata
"Si mes motrash", marrëdhënia e Jona Spahiut me kunatën është për t'u patur zili (VIDEO) Moderatorja e njohur, Jona Spahiu ka qenë e ftuar në programin ‘Ftesë në 5’. Ajo ka treguar se mezi e ka pritur kthi
Fatjona Dhimitri ngre tonin ndaj Lleshajt: Si e justifikoni dhunën e policëve?! Kryetarja e Komisionit të Medias, Fatjona Dhimitri gjatë interpelancës për dhunën policore gjatë protestës së Teatrit,
Trafik njerëzish nga Lindja në Perëndim, 4 zyrtarët e lartë përfundojnë në polici Ka përfunduar në polici Drejtoresha e Drejtorisë Rajonale të Kufirit e Migracionit në Tiranë, Enkelejda Toska bashkë me
Sekreti për të lyer sytë pa laps të zi si Anxhelina Hadergjonaj (VIDEO) Gjërat që mësojmë nga Anxhelina Hadërgjonaj për make-up i japim shumë rëndësi, duke marrë parasysh faktin që ka bashkëje
Aksident i rëndë në Shëngjin, shoferja dërgohet me urgjencë në spital Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në aksin rrugor Shengjin-Kune, ku një automjet ka dal nga rruga kryesor
Me fotot e rralla, kështu e uroi Anxhelina Hadërgjonaj mikun e zemrës (FOTO LAJM) Me anë të kujtimeve më të bukura krah mikut të saj më të ngushtë, Ariel, Anxhelina Hadërgjonaj ka zgjedhur ta urojë arti
"Te fytyrat e tyre do të më shihni mua", Lleshaj thirret në interpelancë për dhunën te Teatri Tetë deputetë të opozitës parlamentare kanë kërkuar interpelancë me ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj. Sipas shkre
Nuk është për t’u mburrur! Ja për çfarë e përdorim më shumë internetin Interneti në Ballkanin Perëndimor përdoret gjerësisht për qëllime komunikimi veçanërisht duke përdorur mediat sociale!
"Po më shkarkoni", Fatjona Dhimitri ankohet pas vendimit për zëvendësim Shkarkimi i deputetes së opozitës së re, Fatjona Dhimitri nga kryesia e Komisioni të përhershëm të Kuvendit është shoqër
"I ke lenë vajzat e tua në hije", Albëri Hadërgjonaj sfidon rininë (FOTO LAJM) Albërie Hadërgjonaj është këngëtarja shqiptare e cila ka shumë vite që është ndër fytyrat publike më të dashuar shqiptar
"Injorante, u bëre ti", Albërie Hadërgjonaj i kthehet ashpër Spiropalit pas deklaratës për artistët Spiropali në fjalën e saj ne Kuvend tha se Teatri Kombëtar i ri do të ngrihet më i bukur se kurrë teksa u shpreh se në v
7 vjet në burg, arrestohet sërish ish-bashkëshorti i Albërije Hadërgjonaj (FOTO LAJM) Mentor Hadërgjonaj, i njohur si një nga personazhet e dikurshëm të dosjes “Kokaina”, dhe si ish-bashkëshorti i Albërije