999 rezultate për

jona

Një festë gjigande, brenda ditëlindjes së djalit të Jona Spahiut (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, vogëlushi i moderatores Jona Spahiu, ka festuar 2-vjetorin e lindjes. Jona dhe bashkëshorti i saj,
Ish-e dashura e Izet Haxhisë bashkohet me burrin: E menderosa! Izet Haxhia dhe Erjona ose siç quhet ndryshe me nofkën e saj (kokëkashta) u bën të njohur për shkak të deklaratave të ty
S’keni për ta besuar kur t’ju tregojmë sa vjeç mbush sot Albërije Hadërgjonaj! Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Albërije Hadërgjonaj, feston sot ditëlindjen. Ndër personat e parë q
"Rafineria është e jona", naftëtarët e Ballshit sërish në protestë Naftëtarët e Ballshit kanë dalë sërish sot në protestë, për mungesën e pagave të prapambetura dhe rifillimin e punës.
Një selfie provokuese, Erjona Sulejmani nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e mesfushorit të Bolonjës, Blerim Dzemaili, ka publikuar një fotografi të re në kost
Mbyllet Kirurgjia në Gjirkastër, dyshohet se stafi është infektuar me koronavirus Kirurgjia e Spitalit Rajonal “Omer Nishani” në Gjirokastër, është mbyllur ditën e sotme pasi dyshohet se infermieret e s
40 vite më e madhe se i fejuari, 60-vjeçarja: Rashë në dashuri sapo e putha (FOTO LAJM) Një çift në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, me plot 40 vite diferencë po dëshmon që dashuria nuk ka moshë. Pam Shast
I biri i bën "gjëmën" Jona Spahiut, moderatorja tregon episodin komik në pushime (FOTO LAJM) Ditët e fundit, moderatorja e njohur Jona Spahiu ka shijuar pushimet e saj jashtë vendit, pranë bashkëshortit, djalit dh
"Asnjë tradhti burra", reagimi i Ramës për marrëveshjen Kosovë-Serbi Kryeministri Edi Rama ka reaguar në Tëitter lidhur me marrëveshjen e arritur sot mes Kosovës dhe Serbisë. Ai uron kry
Manastirliu tregon skenaret: Nëse kalojmë 500 të shtruar, hapim spitalet rajonale Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtes Sociale, Ogerta Manastirliu ka deklaruar nga Spitali i Fierit ka deklaruar se sist
Joshëse në bikini, Erjona Sulejmani dhuron spektakël në bregdetin italian (FOTO LAJM) Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar të Zvicrës, Erjona Sulejmani, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale s
Mbi 300 pacientë të infektuar me COVID-19 po trajtohen me oksigjenoterapi Në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës dhe në spitalet rajonale, aktualisht janë 499 pacientë të hospitalizuar. P
Njihuni me familjen që jeton në shtëpinë 900 vjeçare prej 29 gjeneratash (FOTO LAJM) “Madresfield Court” është një shtëpi që nuk i ngjan aspak banesës së një familje të zakonshme. Prona, e vendosur në f
Vezulluese majë jahtit, Anxhelina Hadërgjonaj ngre temperaturat (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj është padyshim një ndër personazhet publik më të komentuar të showbizzit shqiptar. Ajo ka tërh
"Nuk është fundi i botës", Jona Spahiu zbulon arsyen e shkëputjes nga televizioni (FOTO LAJM) Prej kohësh moderatorja Jona Spahiu i ka munguar ekranit dhe së fundmi ka zbuluar arsyen. Në një bashkëbisedim me ndjekë
"Kërkova dashuri por gjeta shumë më shumë", urimi special i Jonës për kunatën (FOTO LAJM) Mardhënia e Jona Spahiut me motrën e bashkëshortit tashmë është publike dhe shembull për tu ndjekur. Kunatat shkojnë
Jep dorëheqjen zv.ministrja e Drejtësisë, nuk mungon falenderimi për Ramën e Gjonajn Zëvendës ministrja e Drejtësisë Fjoralba Caka ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Caka përmes një postim
"Më shumë se e përkëdhelur", Jona Spahiu feston sot ditëlindjen (FOTO LAJM) Sot është dita e Jona Spahiut. Moderatorja ka festuar ditëlindjen e saj të 26-të, ku nuk kanë munguar urimet nga miqtë a
Tronditet klubi francez: Infektohen 3 lojtarë, mes tyre edhe një kampion Europe Rastet me koronavirus në botën e futbollit nuk kanë fund. Lille është ekipi i radhës që është prekur nga pandemia dh
Kujdes fëmijët nga kjo sfidë në Tik Tok, të çon drejt vetëvrasjes Eshtë kthyer në problematike një sfidë në Tik Tok e cila të çon drejt vetëvrasjes. Ajo quhen Jonathan Galindo dhe një