999 rezultate për

jona

Nga sot e para në listën e Tiranës: Gjonaj, ministrja që shpenzon 700 euro nata në hotele luksoze Etilda Gjonaj pas vendimit të Valentina Hysit për t'u tërhequr , do të jetë e para në listën e Tiranës. Rama tha se m
Regjisori i njohur humbi betejën me COVID-19, djali i tij mesazh prekës Sot ndërroi jetë regjisori dhe skenaristi i mirënjohur, Kujtim Gjonaj. Djali i tij, Genti Gjonaj ka shkruar në ‘Faceb
Do drejtojnë emisionin më të ri të humorit, Jona Spahiu tregon marrëdhënien me Besin (FOTO LAJM) Moderatorja Jona Spahiu pritet të rikthehet në ekran përmes programit më të ri në ABC, “Kosherja”. Prej disa kohësh,
Qesharake! Gjonajt iu deshën 23 ditë t'i mbërrinte letër porosia në Spanjë për zemrën e Sulës Ministrja Etilda Gjonaj ka zhvilluar një takim online me homologun e saj spanjoll ku i ka kërkuar ndjekjen me prioritet
"Kishte shumë para", Albërije Hadërgjonaj flet publikisht për tradhtinë e ish-bashkëshortit (FOTO LAJM) Albërije Hadërgjonaj është ndër këngëtaret më të përfolura në mediat rozë. Që prej ndarjes nga bashkëshorti, ajo është k
Nuk flet me Ardit Gjebrean, Albërije Hadërgjonaj zbulon për herë të parë "sherrin" (FOTO LJAJM) Këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj ishte së fundmi e ftuar në “NIN”, me Alaudin Hamitin. Gjatë intervistës ajo tha
E zhveshur në Instagram, Erjona Sulejmani ngre temperaturat (FOTO LAJM) Eriona Sulejmani ka marrë vëmendjen e ndjekësve të saj me paraqitjen e radhës. Ajo ka publikuar fotografi provokuese
Dita e vaksinimit nis me incident në Vlorë, i bie të fikët kryevaksinuesit Ditën e sotme pritet që në Vlorë të nisë procesi i vaksinimit. Por dita ka nisur me një incident pasi krye- vaksinues
"Në Tiranë ka mbi 500 shtretër të lirë", Manastirliu sqaron pse u hapën spitalet rajonale Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ditën e sotme ka bërë me dije se kapacitetet në katër spitalet COVID në Tir
Shifra alarmante infektimesh e shtrimesh, ezaurohen shtretërit e spitaleve Covid Shifrat e larta prej më shumë se një muaj e gjysëm nga COVID-19 në Shqipëri, kanë bërë që spitalet covid në Tiranë të te
COVID-19/ Tejmbushen spitalet: Pas Tiranës, nis vaksinimi edhe në Shkodër Situata e COVID-19 në Shqipëri është shumë e rënduar, spitalet e hapura janë drejt fundit të kapacitetevë të tyrë, ndërk
Sanatoriumi mbyll dyert, pranohen të rinj vetëm nëse vdes apo shërohet dikush Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu njoftoi se nga sot, do të fillojë hapja e spitaleve COVID në qytetet rajona
Kapacitetet në spitalet COVID drejt fundit, Manastirliu: Sot aktivizojmë spitalet rajonale Si pasojë e rritjes së ndjeshmeve të rasteve pozitive me koronavirus, shtretërit në spitalet COVID në Tiranë janë drejt
Zbulohet projekti i ri i Bes Kallakut dhe Jona Spahiut "Kosherja" është emisioni më i ri që do të nisë udhëtimin në ekranin e ABC News. Bëhet fjalë për një spektakël humori
Do kthehen sërish? Ana dhe Fatjoni filmohen bashkë pas largimit nga "Përputhen" (FOTO LAJM) Ana dhe Fationi nisën një histori gjatë pjesëmarrjes së tyre në "Përputhen", por marrëdhënia mes tyre përfundoi me sherr
"U ndava nga burri", gazetarja Erjona Rusi: Prej 6 muajsh jam në lidhje me Florin (VIDEO) Një ironizim i deklaratave të Andit dhe Teas ka ardhur nga dy moderatorë të Top Channel-it, lidhur me fshehtësinë e roma
"Vuçiç fitoi, mini-shengeni e ktheu Serbinë qendër të zhvillimeve rajonale": Instituti i njohur, "shpullë" shqiptarëve Instituti i Studimeve për Lindjen e Mesme dhe Ballkanin ka publikuar sëfundmi një raport në lidhje me rolin e Serbisë në
Shqiptari mashtron investitorët në SHBA, iu grabit 19 milion dollarë Prokurorët federalë akuzuan të enjten drejtuesin e një kompanie të pasurive të patundshme në zonën e Detroitpër mashtrim
"Nuk mund të bëj s*ks me një të huaj", rrëfehet Erjona Sulejmani: Jam rritur me vlera (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Erjona Sulejmani, ka zbuluar së fundmi se është një beqare e lumtur. Ish-bashkëshortja e futbollistit,
Degjeneron sherri mes të rinjve, plagoset me thikë 16 vjeçari Një 16-vjeçar në qytetin e Shkodrës është plagosur me thikë. Mësohet se adoleshenti ka marrë dëmtime të rënda në bark dh