E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

jolie

Angelina Jolie dhe Brad Pitt së bashku në një film Përflitej për një bashkëpunim mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt, e tashmë çdo gjë është konkretizuar. “By the sea” ti
Gruaja e Hugh Jackman ndjehet xheloze për Jolie Ndodh që partneret e aktorëve të famshëm, të ndjejnë trysninë e punës, konkurencën e mbi të gjitha xhelozitë ti bëjnë pu
Swift dëshiron një familje të madhe si të Jolie Angelina Jolie çdo ditë e më shumë admirohet për jetesën e saj dhe familjen e saj të madhe. Një ndër fansat e saj është
Angelie Jolie në OKB: Të ndihmohet Siria Angelie Jolie ka thënë në OKB se komuniteti ndërkombëtar duhet të ndihmojë njerëzit që gjenden në nevojë në Siri dhe në
Ja si dukej Angelina Jolie kur ishte 18 vjeç (FOTO LAJM) Angelina Jolie që në rininë e saj duket se ka qenë një divë e famshme. Në moshën 18 vjeçare ajo ishte një imazh kryesor
Krizë në çift, Jolie zihet me Pitt Kohët e fundit, edhe më të shpeshta janë bërë zënkat mes Jolie dhe Pitt, por shfaqjen e radhës aspak të hijshme e kanë d
Angelina Jolie, e lodhur nga martesa (FOTO LAJM) Për aktoren Jolie, martesa është shumë e lodhshme. Gjatë një interviste të dhënë së fundmi, ajo është rrëfyer se të mbas
Angelia Jolie preket nga lija e dhenve (VIDEO) Aktorja Angelia Jolie ka njoftuar përmes një videoje se nuk mund të marrë pjesë në promovimet hollivudiane për filmin e
Nga Rihanna tek Jolie, ja VIP-at që i kanë fiksim tatuazhet (FOTO-LAJM) Tatuazhet janë një mënyrë për të komunikuar emocionet e personave që i bëjnë ato por shkrimet dhe vizatimet në lëkurë mu
Një Angelina Jolie ndryshe (FOTO LAJM) Një ditë më parë u publikuan fotot kur Jolie po debatonte me Pitt, duke nxitur spekulimet e para për një ndarje mes tyre
Jolie dhe Pitt drejt divorcit? (FOTO LAJM) Ata aktualisht cilësohen si një çift ideal, por ende nuk dihet se kush ka qënë shkaku i një zënke mes Jolie dhe Pitt. Me
Jolie zgjedh regjinë Jolie i ka dhënë lamtumirën aktrimit. Duket se ky vendim nuk ka qënë shumë i nxituar, pasi edhe më herët aktorja është s
Aniston flet për Pitt: S'ka pasur hakmarrje për tradhëtinë Ndarja e tyre pati një jehonë të jashtëzakondshme, kjo edhe për shkak të famës së tyre. I referohemi Jennifer Aniston e
Ja pse ende mahnit Angelina Jolie (FOTO LAJM) Prej kohësh ajo ka tërhequr vëmendjen si një ikonë bukurie, e ndërsa një artist, pa më të voglën mëdyshje ka thënë qartë
Angelina Jolie politikane? (FOTO LAJM) Në një të ardhme të largët, aktoren Angelina Jolie mund ta shohim edhe si një politikane. Të paktën këto janë planet e s
Jolie nderohet me titullin "Damë" nga Mbretëresha Elizabet (FOTO LAJM) Për shërbimet e saj në politikën e jashtme të Mbretërisë së Bashkuar dhe të fushatës për tu dhënë fund abuzimeve seksual
Jolie nuk ndahet nga kujtimet e vjetra, nëna një heroinë për të Ndonëse nëna e saj ka ndërruar jetë në vitin 2007, aktorja Angelina Jolie është shprehur në një intervistë se është ende
Jolie shpenzon 3 milionë dollarë për një orë, dhuratë për Pitt (FOTO LAJM) Pasuria e Angelina Jolie dhe Brad Pitt është tejet e madhe, e ndërsa dhuratat që ata marrin nga njëri-tjetri janë me shi
Jolie dhe Pitt në muaj mjalti me fëmijët (FOTO LAJM) Pas xhirimeve instesive, Brad Pitt së bashku me Angelina Jolie po festojnë muajin e mjaltit. Menjëherë pas dasmës, aktor
Paratë e fotove të dasmës, Pitt dhe Jolie i dhurojnë për bamirësi (FOTO LAJM) Një ditë më parë u përfol se nga fotot e dasmës sekrete të Pitt dhe Jolie kishin fituar shuma të majme. Tashmë burimet s