999 rezultate për

jolie

Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt Një ndër çiftet më të përfolura në Hollivud e në mbarë botën, Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë divorcuar. Sipas një
Jolie: Të rritet pjesëmarrja e grave në procesin e ruajtjes së paqes E ftuara e veçantë e samitit të OKB-së në Londër, Angelina Jolie ka folur rreth rolit të grave në misionet e ruajtjes së
“Angelina Jolie” e Kurdistanit humb jetën gjatë luftimeve kundër ISIS-it Një luftëtare 22 vjeçare e cila kishte ngjashmëri shumë të mëdha me yllin e Hollywood-it Jolie ka humbur jetën teksa luf
Angelina Jolie toples, ja si është e vërteta (FOTO LAJM Një foto e fundit e Angelina Jolie ka bërë që media dhe fansat të çmenden pas saj me tituj bombastik “Angelina Jolie mah
Angelina Jolie tashmë më një profesion të ri Angelina Jolie do të fillojë të praktikojë një profesion të ri, dhe ai është i mësimdhënies. Studentët e Universitet
Angelina Jolie në moshën 18- vjeçare (FOTO LAJM) Fotografi Harry Langdon i ka bërë suprizën më të bukur Angelina Jolie në 41 vjetorin e saj. Ai ka publikuar disa foto
Jolie dhe Pitt prindër për herë të shtatë Sa herë që flitet për një ndarje, Angelina Jolie dhe Brad Pitt vendosin që të birësojnë nga një fëmijë. Angelina Jol
Ja fjalët e Brad Pitt për Angelina Jolie që përlotën miliona njerëz Sekrete të mëdha fshihen në një trup jashtëzakonisht të dobët si ai i aktores Angelina Jolie, e këto sekrete i di vetëm
Pitt dhe Jolie drejt ndarjes? U bë një kohë e gjatë që mediat rozë shkruajne për një ndarje të mundshme të aktorëve Brad Pitt dhe Angelina Jolie. Thas
Jolie konvertohet në myslimane? Aktorja e famshme amerikane Angelina Jolie ka ngjallur zërat e shumtë se ajo është konvertuar në fenë Islame. Ndër t
Angelina Jolie peshon vetëm 35 kg Fansat e aktores Angelina Jolie ngrenë alarmin pasi në daljen e saj të fundit në Londër, ajo është fotografuar dhe duket
Vogëlushja autike talent në pikturë, vepra e saj blihet nga Angelina Jolie (FOTO LAJM) Një vogëlushe vetëm 6-vjeccare, e cila është diagnostikuar me autizëm. Vogëlushja me emrin Iris Grace ka një pasion të m
Angelina Jolie viziton refugjatët në Lesbos (FOTO LAJM) Aktorja e famshme e Hollywoodit e cila njëkohësisht mban detyrë të lartë zyrtare në OKB ka vizituar refugjatët që vijnë
Jolie drejt Greqisë për të ndihmuar refugjatët e bllokuar Kur përmendim emrin e Angeline Jolie, sjellim ndërmend mjaft vepra të mira, ndërsa njihet për shpirtin humanitar. Një tj
Shokon Angelina Jolie: Nuk kam dashur kurrë të kem fëmijë Aktorja e famshme hollivudiane Angelina Jolie, ashtu siç pothuajse të gjitha vajzat njëherë e një kohë 20-vjeçare nuk ka
Selena Gomez ndan Angelina Jolie me Brad Pitt? Angelina Jolie, përpos problemeve me shëndetin, i duhet të përballet dhe me problemet që ka me bashkëshortin. Të paktën
Letra prekëse e Jolie: Fëmijët e mi kurrë nuk do të thonë se unë vdiqa nga kanceri Kohët e fundit, Angelina Jolie ka qënë pjesë e shumë tabloideve mbi jetën e saj personale, rënien e saj në peshë, raport
Jolie dorëzohet: Fëmijët e mi kanë parë çdo film timin... Angelina Jolie nuk mund ta mohojë faktin që fëmijët e saj janë njohur me filmat dhe disa prej tyre me skenat erotike. Ak
Fëmijët e Jolie, pjesë e filmit Kung Fu Panda 3 Nuk kishte si të ndodhte ndryshe ku Angelina Jolie të mos i përfshinte fëmijët e saj në botën e filmit. Ata janë rritur
Brad Pitt: Fëmijët janë një kaos i vërtetë por është argëtuese Brad Pitt dhe Angelina Jolie kanë vendosur që të rrëfejnë çdo gjë për jetën e tyre familjare, e mbi të gjitha për fëmijë