999 rezultate për

jolie

Çifti i famshëm Jolie-Pitt ishin ndarë dy vjet para se ta bënin publik divorcin Angelina Jolie dhe Brad Pitt ishin ndarë pas një zënke që kishin pasur pas ceremonisë së Academy Aëards në vitin 2014.
Angelina Jolie shfaqet në publik, ndarja pjesë e së shkuarës Që pas ndarjes me Brad Pitt, aktorja Angelina Jolie është shfaqur në publik për herë të parë. Ajo ka regjistruar një vid
Angelina Jolie shuan heshtjen, ja reagimi i parë pas divorcit Angelina Jolie më në fund ka thyer heshtjen përsa i përket divorcit me Brad Pitt, duke dhënë një deklaratë nëpërmjet zëd
Jolie kërkon ti mohojë kujdestarinë e fëmijëve Pitt (FOTO LAJM) Aktorja Angelina Jolie, po përpiqet me anë të avokatëve, që t’i mohojë ish bashkëshortit Brad Pitt kujdestarinë e përbas
Angelina revoltohet me të atin, ja kush është shkaku Jolie e bezdis fakti që babai ende flet me Brad. Një burim ka thënë se Brad Pitt po kërkon këshilla divorci nga vjehrri
Babai i Angelina Jolie në krah të Donald Trump Babai i Angelina Jolie i ka quajtur të shpifura fjalët që Robert De Niro ka thënë për Trump. Roberto De Niro, përmes
Jolie tradhëtoi Pitt me një miliarder të martuar Pitt ishte ai që u sulmua më tepër se e kishte tradhëtuar bashkëshorten e tij, por të dhëna tronditëse janë bërë publike
Shikoni super vilën që ka blerë Jolie, fqinjë me Kardashian e Lopez (FOTO LAJM) Angelina Jolie ka kryer lëvizjet e radhës, duke shkuar në një lagje më private. Vetëm pak kohë pas divorcit me Brad Pitt
Ndarja nga Angelina Jolie, “Brad Pitt qan çdo ditë” Ndarja me Angelina Jolie e ka dëshpëruar pa masë aktorin Brad Pitt, i cili prej dy javësh nuk po e kupton akoma sesi jet
Dalin sekretet/ Jolie dhe Pitt prej kohësh bënin jetë të ndara Miqtë e Jolie dhe Pitt janë rrëfyer se asgjë nuk ka qënë një surprizë, pasi prej kohësh konfliktet mes tyre kanë qënë të
Bashkëshorti i Aniston thyen heshtjen, ja reagimi për Pitt-Jolie Bashkëshorti i Aniston ka arritur në një marrëveshje me të, për të mos kujtuar divorcin e famshëm Pitt-Jolie. Aktori
S'ka më kthim, Jolie injoron Pitt Brad Pitt nuk po kalon një periudhë të mirë, madje Angelina Jolie ka bllokuar numrin e telefonit të tij. "Angelina ka bl
Jolie merr masa drastike ndaj Pitt Vetëm që të mos kenë asnjë kontakt bashkë, Jolie ka vendosur të heqë dorë nga filmi që do realizonte bashkë me Pitt. Fil
Brad Pitt po investigohet për abuzim me fëmijët Brad Pitt është nën investigim për abuzim me fëmijët. Këtë gjë e konfirmon "TMZ", e cila nxori lajmin për divorcin e Pit
Fotoja që po pushton rrjetin… Kjo është arsyeja pse u nda çifti Jolie-Pitt?! (FOTO LAJM) Lajmi për ndarjen e Angelina Jolie dhe Brad Pitt bëri shumë bujë pasi ata janë cilësuar si çifti model dhe prindër për t
Tronditet Albana Osmani për Jolie: I shifka syri palaços Edhe moderatorja Albana Osmani ka përfituar nga rasti për të bërë pak shaka pas ndarjes së Jolie-Pitt. Kjo është ngj
Brad Pitt thyen heshtjen pas divorcit Brad Pitt ka folur për herë të parë mbas publikimit të lajmit që gruaja e tij prej dy vitesh, me të cilën ka kaluar më s
Zbulohet arsyeja e ndarjes së Jolie nga Brad Pitt Angelina Jolie i ka kërkuar bashkëshortit të saj Brad Pitt që të bëjë gati letrat e divorcit pasi ka zbuluar se ai kish
Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt Një ndër çiftet më të përfolura në Hollivud e në mbarë botën, Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë divorcuar. Sipas një
Jolie: Të rritet pjesëmarrja e grave në procesin e ruajtjes së paqes E ftuara e veçantë e samitit të OKB-së në Londër, Angelina Jolie ka folur rreth rolit të grave në misionet e ruajtjes së