999 rezultate për

jolie

Angelina Jolie shfaqet për herë të parë në super formë (FOTO LAJM) Por mesa duket ka ardhur koha që Jolie të marrë në dorë frenat e vetes, pasi mbrëmjen e djeshme ajo është shfaqur në Nju
Angelina Jolie ka treguar më në fund se pse i ka hyrë aktrimit Aktorja Angelina Jolie ka treguar më në fund se pse i është hyrë aktrimit Aktorja e njohur duket se nuk ka pasur qëll
Angelina Jolie: Filmi im tregon gjithçka për divorcin nga Brad Pitt Në vitin 2015 Angelina Jolie dhe Brad Pitt dhanë premirën e filmit ‘By the Sea’, filmi i tyre i parë si një çift i martu
E fiksuar pas Angelina Jolie, shikoni si u katandis pas dhjetra operacioneve (FOTO LAJM) Ajo ishte e fiksuar pas aktores së njohur Angelina Jolie duke harxhuar shuma të mëdha parash me operacione plastike në f
Brad Pitt kupton se Anniston ishte dashuria e jetës së tij pasi e la për Angelinën Thuhet se Jennifer Aniston ka qenë arsyeja pse Brad Pitt i është rikthyer jetës normalisht pas ndarjes së bujshme nga An
Brad Pitt në një lidhje me sozinë e Angelina Jolie? Mediat botërore kanë përfolur për një lidhje të mundshme të Brad Pitt-it me aktoren Kate Hudson. Të gjithë jemi duke
Shpresuam se po bëhej më mirë , Angelina në gjendjen më të keqe Aktorja e famshme, Angelina Jolie, është komentuar shpesh kohët e fundit për trupin e saj gjithmonë e më të dobët. Pothu
Më në fund Beyonce gjen sërish dashurinë? Angelina Jolie (42) në publik zakonisht paraqitet me rroba të zeza, me kombinime të modës, por në fillim të javës aktorj
Si në film dhe në jetë reale, Jolie e infiltruar për të kapur lordin e drogës Ish-kryeprokurori i Gjykatës Ndërkombëtare Penale kishte një afeksion për të famshmit – duke kërkuar kështu aktoren akti
Angelina Jolie jep dritën jeshile për bashkimin me Brad Pitt Angelina Jolie dhe Brad Pitt para një vit përmes një deklarate të përbashkët për media deklaruan se do të shkurorëzohen.
Angelina Jolie shpjegon kuptimin e tatuazheve në trupin e saj Aktorja Angelina Jolie nuk e kishte zbuluar asnjëherë shpinën, deri në premierën e filmit të saj më të fundit. Mesa duke
Angelina Jolie pajtohet më në fund me babain e saj (FOTO LAJM) Mesa duket premiera e një filmi ka pajtuar më në fund Angelina Jolien me babain e saj. Angeline Jolie-s iu bashkua ba
Më në fund një lajm i mirë nga Angelina Jolie Kohët e fundit kemi dëgjuar vetëm lajme ndarjeje –bashkimi për Angelina Jolie, e cila bashkë me ish-partnerin e saj Brad
Gjendja aktuale e Angelina Jolie është e frikshme (FOTO LAJM) Angelina Jolie është një nga aktoret më të dashura në të gjithë botën. Por kohët e fundit ajo është shfaqur shumë e
Nuk ka ndarje? Angelina dhe Brad Pitt ndalin procedurat e ndarjes Angelina Jolie dhe Brad Pitt mesa duket nuk dëshirojnë më që të shkurorëzohen. Kështu së paku kanë pohuar për revistë
Angelina në prag të vdekjes? Shokojnë fotot e saj te fundit (FOTO LAJM) Angelina Jolie vazhdon të ketë peshë të dobët trupore. Ish- gruaja e Brad Pitt shqetëson me pamjen e saj, sidomos me këm
Angelina Jolie rrëhet për herë të parë pas ndarjes me Brad Pitt Nuk ka kaluar shumë kohë që kur divorci i çifti të famshëm hollivudian Angelina Jolie dhe Brad Pitt u bë kryetemë e medi
Angelina Jolie habit publikun, shfaqet në formë të përkryer (FOTO LAJM) Angelina u shfaq duke festuar ditëlindjen e nëntë të binjakëve të saj dhe u duk sikur kishte marrë peshë. Jolie u fot
Angelina Jolie rikthehet në publik pas ndarjes me Brad-in (FOTO LAJM) Kanë kaluar vetëm disa ditë që kur Angelina Jolie shqetësoi të gjithë fansat e saj me fotografitë e fundit kur dukej tme
Angelina Jolie 34 kilogramë, në rrezik serioz për jetën (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që aktorja e njohur Angelina jolie të bëhet kryetemë për shkak të humbjes drastike të peshës. K