999 rezultate për

jolie

Pas Angelina Jolie e Brad Pitt, kjo ndarje shokon botën (FOTO LAJM) Mos e besoni po deshe por një ndër martesat më të bukura ka përfunduar. Aktori i "Step up", Channing Tatum dhe Jenna
Zbulohet partneri i ri i Angelina Jolie Divorci i ciftit më të famshëm në showbiz, Angelina Jolie dhe Brad Pitt është komentuar gjatë në faqet rozë, ku filluan
Jennifer Aniston e fton për darkë, Angelina Jolie e refuzon ashpër Facebook Twitter Mesa duket pajtimi mes dy aktoreve të famshme nuk ka për të ndodhur kurrë dhe kjo vetëm falë kokëfor
Brad Pitt kush? Angelina fillon një romancë të re Ndarja nga Brad Pitt, pas shumë vitesh martesë ishte shumë e dhimbshme për aktoren. Pas ndarjes ajo deklaroi se do të mu
Noizy-Rihanna kush? Këngëtari shqiptar i dashuruar me Angelina Jolie Angelina pavarësisht problemeve, nënpeshës, divorcit dhe gjithë vështirësive sërish është një ikonë bukurie. Por kur
Angelina Jolie shkëlqen në ceremoninë e çmimeve “BAFTA” Në ceremoninë e çmimeve BAFTA të pranishme ishin artiste të njohura, të cilat shkëlqyen gjatë parakalimit në tapetin e k
Këshilla e Angelina Jolie për vajzat Në një intervistë të dhënë së fundmi për revistën “Elle”, Angelina Jolie ka treguar për bisedën e saj me ish sekretarin
Angelina Jolie vizitë në Nato për dhunën ndaj grave Impjenjimi i saj social dhe bukuria e pamohueshme janë dy elementë të cilët shkojnë shumë së bashku. Bëhet fjalë për
Jolie: NATO-ja të luftojë kundër krimeve ndaj femrave në zonat e luftës Ylli i Hollivudit, Angelina Jolie, njëherësh e dërguar speciale e Kombeve të Bashkuara për refugjatë, ka thënë se shfryt
Angelina Jolie vazhdon të mrekullojë botën: Ylli i Hollywoodit, Angelina Jolie zhvilloi një vizitë në kampin e Zaatarit në Jordan, dhe zgjodhi që të marrë me vete e
Angelina Jolie nuk nominohet për çmimet “Oscar” irritohen fansat e aktores Mëngjesin e sotëm akademia e filmit publikoi listën e të nominuarëve për ndarjet e çmimeve të ceremonisë “Oscar” dhe emr
Kush puth më mirë Jolie apo Aniston?! Përgjigjet Gerard Butler Trekëndëshi i dashurisë Brad Pitt-Angelina Jolie-Jennifer Aniston, është ndoshta historia më e madhe e showbiz-it të të
Brad Pitt thyen heshtjen, flet për herë të parë për ndarjen nga Angelina Divorci i Brad Pitt dhe Angelina Jolie është konsideruar si "divorci i shekullit". Në syrin e publikut ata shiheshin
Pas ndarjes nga Brad Pitt, Angelina nuk do t’ia dijë më për meshkujt? Ndarja e tyre ishte ndër më të bujshmet në Hollywood. Në shtator të vitit 2016 Angelina Jolie dhe Brad Pitt i dhanë f
Jo më me të zeza, por sytë i kemi te dobësia e Angelina Jolie Tapeti i kuq i “Golden Globes” u kthye në “Tapetin e Zi”, pasi të gjithë aktorët e “Hollywood”-it u solidarizua me vikti
Drake darkon me Jolie, fotografia çmend rrjetet Ndërkohë që të gjithë po flisnin për një lidhje të mundshme të Drake me modelen Bella Hadid, gjithçka u kthye përmbys, k
Angelina Joeli u nderua për angazhim social Përveçse një aktore e suksesshme, një regjisore në hapat e para të saj, me filma të vlerësuar, Angelina Jolie angazhohet
Angelina Jolie ka një mesazh të fuqishëm për të gjitha vajzat, do ju vlejë dhe juve Angelina Jolie vizitoi qendrën komunitare 92nd Street Y në New York mbrëmjen e shkuar për të folur për filmin e saj “Fir
Angelina Jolie mesazh të prerë vajzave: Harroni shoppingun, por lexoni Angelina Jolie ka mbajtur një fjalim teksa vizitoi qendrën komunitare 92nd Street Y në Neë York mbrëmjen e shkuar i cili
Drake darkon me Angelina Jolie Ndërkohë që të gjithë po flisnin për një lidhje të mundshme të Drake me modelen Bella Hadid, gjithçka u kthye përmbys, k