999 rezultate për

jolie

Angelina Jolie vizitoi një kamp refugjatësh në kufirin Kolumbi-Venezuelë Ambasadorja e OKB-së, Angelina Jolie vizitoi një kamp refugjatësh në kufiron Kolumbi-Venezuelë. Aktorja shkoi atje p
Brad Pitt humbet durimin, kërcënon Angelina Jolie (FOTO LAJM) Brad Pitt ka vendosur që çështjet me ish-gruan e tij Angelina Jolie ti zgjidhë ‘ashpër’, shkruan Mirror. Ai thuhet se
Angelina Jolie feston ditëlindjen, nuk do e besoni sa vjeç mbush (FOTO LAJM) Angelina është një vit më e vjetër dhe një vit më e mençur. Aktorja ka mbushur 44 vjet sot. Aktorja ka fituar shumë p
Ngjashmëri "të frikshme" me Angelina Jolie, kush është sozia e aktores (FOTO LAJM) Regina Kova e njohur ndryshe si Risha ka një ngjashmëri të "frikshme" me aktoren e famshme Angelina Jolie. Risha akt
7 fakte që nuk i keni ditur për Angelina Jolie (FOTO LAJM) Angelina Jolie është imazhi i bukurisë femërore. Ajo përveç se aktore është edhe një nënë mjaft e përkushtuar por edhe n
"Zemër-thyese", fjalët e fundit që Jennifer Aniston i tha Angelina Jolie para tradhtisë me Brad Jennifer Aniston ka folur për fjalët e fundit që i tha Angelina Jolie para tradhtisë me Brad Pitt. Martesa e aktores
Angelina Jolie ndërron mëndje, dëshiron të kthehet sërish me Brad Pitt Kanë kaluar dy vite e gjysmë që kur Angelina Jolie firmoi divorcin nga Brad Pitt. Gjithë procesi i ndarjes dhe marrëd
"Çmendet" rrjeti! Angelina Jolie Presidente e SHBA? Aktorja Angelina Jolie është një nga firgurat më të dashura dhe më të njohura në Amerikë po jo vetëm. Së fundmi, një
A është lidhur Angelina me një miliarder? Disa ditë më parë qarkulluan lajmet se aktorja e njohur, Angelina Jolie ishte duke njohur një mashkull të ri në jetën e
Pas divorcit, Angelina Jolie kapet duke shitur me tezga në mes të rrugës (FOTO LAJM) Aktorja e preferuar e shqiptarëve, filmat e të cilës me siguri i keni parë të gjithë, Angelina Jolie është fotografuar d
Që prej 2016 te ndarë, Angelina Jolie dhe Brad Pitt arrijnë një marrëveshjen Yjet e Hollyëood Angelina Jolie dhe Brad Pitt që prej vitit 2016 nuk janë më bashkë. Që nga kjo periudhë çifti ka pa
Shpëtoi Angelina Jolien nga kanceri, mjekja jep 6 këshilla shumë të rëndësishme Kjo lloj sëmundje prek pothuajse një në tetë femra, ndërsa aktorja e famshme Angelina Jolie, përmes mjekes së saj person
Tmerroi botën me pamjen e saj, si duket në të vërtetë e reja që kopjoi Angelina Jolie (FOTO LAJM) Para pak javësh rrjetet sociale u dyndën me disa foto të një vajze të re e cila kishte bërë shumë ndërhyrje estetike për
Angelina Jolie i “zë vendin” Mbretëreshës, tërheq vëmendjen me daljen e fundit Aktorja shumë e dashur për publikun, Angelina Jolie ka qenë këtë herë në qendër të vëmendjes për shkak të pjesmarrjes të
Angelina Jolie shfaqet e dobët në Mosul E dërguara e Agjencisë Speciale për Refugjatë nga Kombet e Bashkuara, Angelina Jolie, ka vizituar Mosulin në Irakun veri
Gruaja më e preferuar e globit është ajo që e duan të gjithë Ka lënë pas në këtë klasifikim emra të tillë si ish-Zonja e Parë e SHBA’ve Michelle Obama, apo Oprah Winfrey, dhe prej v
Brad Pitt më i lumtur se kurrë pas ndarjes nga Angelina Jolie Ka kaluar rreth 1 vit e gjysmë që nga ndarja e dy yjeve të Hollywood Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Dhe tani një burim
Brad Pitt “harron” Angelina Jolie, sozia e saj i rrëmben zemrën Teksa duhen edhe pak ditë nga zyrtarizimi i divorcit me ish-bashkëshorten Angelina Jolie, Brad Bitt duket se ka gjetur n
Pas Angelina Jolie e Brad Pitt, kjo ndarje shokon botën (FOTO LAJM) Mos e besoni po deshe por një ndër martesat më të bukura ka përfunduar. Aktori i "Step up", Channing Tatum dhe Jenna
Zbulohet partneri i ri i Angelina Jolie Divorci i ciftit më të famshëm në showbiz, Angelina Jolie dhe Brad Pitt është komentuar gjatë në faqet rozë, ku filluan