999 rezultate për

jolie

Nga Anglina Jolie dhe Miley Cyrus, si u veshën VIP-at kur takuan Mbretëreshën (FOTO LAJM) Të takosh mbretëreshën duket si një nga gjërat më të siokletshme në jetë. Dhe ndoshta edhe më emcionuesja. Por ju sh
Po lufton me jetën në burg, kopja e "frikshme" e Angelina Jolie infektohet me koronavirus (FOTO LAJM) Fatemeh Khishvand njihet si kopja e shpërfyturuar e aktores së famshme, Angelina Jolie. 22-vjeçarja e cila në mediat
Jo për spitalet, Angelina Jolie dhuron 1 milion dollarë për COVID-19 Angelina Jolie i shtohet listës së njerëzve të njohur që kanë dhuruar para për të përballuar luftën me koronavirusin e r
Brad dhe Jennifer bënë namin me fotot e fundit, reagon Angelina Jolie (FOTO LAJM) Le ta pranojmë që kryefjala e mediave ditët e fundit ka qenë Brad Pitt dhe Jennifer Aniston. Ata u panë shumë të afër
Brad Pitt hodhi një kunjë Angelina Jolie dhe Jennifer Aniston ishte aty për ta duartrokitur! (VIDEO) Le ta pranojmë që kryefjala e mediave dje ishin Brad Pitt dhe Jennifer Aniston. Përpos takimit të tyre në prapaskenë
Komplet ndryshe nga Angelina Jolie, kjo është e dashura e re e Brad Pitt (FOTO LAJM) Që kur ndarja e tij me Angelina Jolie tronditi botën, njerëzit duan të dinë se me kë është i lidhur Brad Pitt. Ka pas
Kush është fatlumi? Angelina Jolie në një lidhje të re pas ndarjes me Brad Pitt (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Brad Pitt dhe Angelina Jolie është tashmë një histori e shkuar. Tre vjet pasi paraqiti letrat për divor
Angelina Jolie flet hapur: Fëmijët e mi kanë kaluar shumë! Në intervistën e saj të fundit për Harper's Bazaar, Angelina Jolie foli gjatë për kërkimin dhe gjetjen e vetes ashtu siç
Shmanget tragjedia, Angelina Jolie xhiron filmin sipër tokës së "minuar" Filmi i ri i Angelina Jolie për pak është kthyer në tragjedi. Kjo pasi një e vërtetë e frikhme është zbuluar për vendin
14 vjeç, vajza e Angelina Jolie ka që tani biznesin e saj (FOTO LAJM) Gjatë premierë së filmit “Maleficent: Mistress of Evil” ku është në rol kryesor, aktorja Angelina Jolie shkëlqeu teksa p
Si princeshat e përrallave, Angelina Jolie shkëlqen në premierën e filmit të ri (FOTO LAJM) Aktorja shumë e dashur për publikun, Angelina Jolie, është parë së fundmi në Londër në premierën e filmit të saj më të r
Tronditi internetin me fotot si Angelina Jolie, arrestohet blogerja (FOTO LAJM) Shumë kohë më parë rrjetet sociale u dyndën me disa foto të një vajze të re e cila kishte bërë shumë ndërhyrje estetike
Si rrallherë, Angelina Jolie flet për ndarjen nga Brad Pitt (FOTO LAJM) Gjatë turneut për të promovuar Maleficent: Mistress of Evil, Angelina Jolie ka dhënë një mori me intervista ku ka folur
Si nënë e 6 fëmijëve, Angelina Jolie jep këshillat më të mira për prindërimin (FOTO LAJM) Aktorja shumë e famshme dhe e dashur për publikun, Angelina Jolie, është nënë e 6 fëmijëve, të cilët i ka së bashku me i
John Travolta nuk i ndahet gafave, i jep trofeun fitueses së gabuar (VIDEO) Pesë vite pasi prezantoi gabimisht Idina Menzel si Adele Dazeem në Oskar, John Travolta ka gabuar sërish në ndarjen e çm
Angelina Jolie më e sinqertë se kurrë: Jam si çdo njeri tjetër, shpeshherë nuk ndihem e fortë (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Angelina Jolie, ka zbuluar së fundmi në një intervistë për ‘Eonline’ se kjo kohë nuk ka qenë periudha
Angelina Jolie dhe Brad Pitt të lidhur përjetë, jo vetëm prej fëmijëve (FOTO LAJM) Angelina Jolie dhe Brad Pitt bëjnë pjesë në ato çifte që duket se në të vërtetë nuk do të ndahen kurrë nga njëri-tjetri,
Angelina Jolie zbulon rolin e ri, aktorja nuk ju ndahet filmave me superheronj (FOTO LAJM) Pas suksesit të madh që pati me rolin e saj tek filmi “The Maleficent”, Angelina Jolie duket se ka gati suksesin e radhë
Angelina Jolie premton të punojë "10 herë më shumë" në "The Eternas" të Marvelit Angelina Jolie e bëri Comic-Con më të paharrueshëm kur ajo bëri një pamje krejt të papritur gjatë panelit të "Marvel Stu
Jolie i bën "diss" Brad Pitt-it: "Më mirë vetëm se sa me dikë që është… (FOTO LAJM) Aktorja Jolie, së fundi është përfolur për faktin se nuk do ti ketë fëmijët nën kujdes këtë verë. Anglina Jolie, u nd