999 rezultate për

jolie

Angelina Jolie shet për 7 milionë paund pikturën e Churchill Kulla e xhamisë "Koutoubia", një pamje panoramike e Marrakesh e pikturuar nga ish-ministri britanik Winston Churchill, u
Ia dhuroi Brad Pitt, Angelina Jolie e shet për një shifër marramendëse (FOTO LAJM) Angelina Jolie ka shitur një nga dhuratat më të shtrenjta që Brad Pitt i ka bërë vite më parë gjatë kohës që ishin në nj
Angelina Jolie zbulon çfarë mban në çantë dhe fansat e saj mbetën të "zhgënjyer" (VIDEO) Angelina Jolie ka pozuar së fundmi për “British Vogue” dhe ka bërë një rrëfim të gjatë për jetën e saj personale e shumë
Gratë përdhunohen e luftojnë me vdekjen, brenda burgut ku po vuan "Zombie Angelina Jolie" (FOTO LAJM) Një yll i Instagramit, e njohur si "Zombie Angelina Jolie" është dërguar në një burg ferri, ku gratë përballen me përdhu
Kopja e frikshme e Angelina Jolie lirohet nga burgu (FOTO LAJM) Modelja famëkeqe iraniane e Instagram, e njohur si ‘Zombi Angelina Jolie’ raportohet se është liruar sot me kusht nga bu
Në betejë për kujdestarinë e fëmijëve, ish-truproja nxjerr "sekrete" për Jolie dhe Pitt (FOTO LAJM) Brad Pitt dhe Angelina Jolie e kanë bërë të qartë herë pas here se ata janë prindër shumë protektiv. Pavarësisht nga bet
Kaq ishte! Brad Pitt i jep fund lidhjes me të dashurën 29 vite më të re (FOTO LAJM) Brad Pitt dhe modelja gjermane Nicole Poturalski janë ndarë! Burime pranë çiftit kanë konfirmuar për “Page Six” se ata i
E dashura e re i hodhi "kunja" Angelina Jolie, reagon Brad Pitt (FOTO LAJM) Pak ditë më parë bëri bujë në rrjete sociale një koment i të dashurës së re të Brad Pitt, që thuhet se i drejtohej Angel
Ndez "zjarrin", e dashura e re Brad Pitt i hedh publikisht kunja Angelina Jolie (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt, Nicole Poturalski ka bërë një postim paksa goditës të martën mbrëma në “Instagram”. Modelja
Marrëdhënie e tensionuar, Bread Pitt çoi të dashurën aty ku u martua me Angelina Jolie (FOTO LAJM) Kur dukej se çdo gjë po shkonte mirë dhe terapia familjare po funksiononte, gjërat mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë
"Ka rënë kaq poshtë", Jolie qenka bërë tym për lidhjen e Pitt që po bën namin (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt Nicole Poturalski duket se nuk i intereson se çfarë mendon ish-i i Brad Pitt për lidhjen e sa
Fotot e fundit po "çmendin" rrjetin, e dashura e re e Brad Pitt identike me Jolie (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt Nicole Poturalski është kthyer në qendër të vëmendjes pasi në fotot e reja ngjan më shumë se
Ngjan fiks si ajo, ç'mendim ka Angelina Jolie për të dashurën e re të Brad Pitt (FOTO LAJM) Brad Pitt është fotografuar teksa mbërriti në Francë me një avion privat me modelen 27-vjeçare Nicole Poturalski. Akt
Gjithmonë të njëjtën shije, e dashura e re e Brad Pitt është fiks si Angelina Jolie (FOTO LAJM) Brad Pitt është fotografuar teksa mbërriti në Francë me një avion privat me modelen 27-vjeçare Nicole Poturalski. Akt
Duke u larguar nga rezidenca e Angelina Jolie, Brad Pitt kapet "mat" (FOTO LAJM) Aktori i famshëm i “Hollyëood”-it, Brad Pitt, është fotografuar së fundmi teksa largohej me motorin e tij nga rezidenca
Duke u larguar nga rezidenca e Angelina Jolie, Brad Pitt kapet "mat" (FOTO LAJM) Aktori i famshëm i “Hollyëood”-it, Brad Pitt, është fotografuar së fundmi teksa largohej me motorin e tij nga rezidenca
Për herë të parë, Angelina Jolie zbulon pse u nda nga Brad Pitt (FOTO LAJM) Angelina Jolie ka thyer heshtjen duke folur për ndarjen nga aktori Brad Pit. Dyshja u takua në fillim në vitin 2005, pas
Fansat po çmenden, Einxhel Shkira me flok zero është Angelina Jolie (FOTO LAJM) Moderatorja Einxhel Shkira është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht në Instagram. Së fundmi ajo ka publikuar një
Para Jolie dhe Aniston, kush është Sinitta që i rrëmbeu zemrën Brad Pitt (FOTO LAJM) Sinitta Malone, këngëtarja britanike e lindur në Seatle (SHBA), 56 vjeçare dhe është në super formë ku bën foto provokue
Vajza e Jolie dhe Brad Pitt do të thërrasë "mami" Jennifer Aniston, si po e përjeton aktorja? (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt, ky i fundit filloi të takohej sërish me ish-partneren e tij, Je