999 rezultate për

johnson

Më në fund Liverpool rikthehet te fitorja (VIDEO) Liverpoolit iu deshën plot 85 minuta lojë për të gjetur golin që i dha fitoren në sfidën e javës së 13 të Premier League
Gëzim i dyfishtë, i paralizuari 'kërcen' në ditën e dasmës (FOTO LAJM) Një aksident i tmerrshëm atij i vodhi ëndrrat, por në ditën e dasmës ai mundi të kërcejë. Një i ri, i cili dy vite më pa
Jessica Simpson merr mbiemrin e burrit, tashmë Johnson (FOTO LAJM) Jessica Simpson ka vendosur të marrë mbiemrin e burrit, e ndërsa gjatë një interviste të dhënë së fundmi ajo është shpre
Martohet në një ceremoni madhështore, publikohet video e Jessica Simpson Jessica Simpson, ka shitur fotografitë e dasmës për Eric Johnson, të revistës "People". Ajo është martuar me të feju
Liverpool mposht City-n dhe prek titullin (VIDEO) Liverpooli është me një dorë te titulli kampion në Premier League pas 24 vjetësh. "The Reds" kanë marrë një fitore të ma
Liverpool pa tre mbrojtës kundër Arsenalit (FOTO-LAJM) Menaxheri i Liverpoolit, Brendan Rodgers, ka konfirmuar se klubi anglez nuk do të ketë në dispozicion tri mbrojtës për n
Daniel Johnson, berberi i yjeve të futbollit (FOTO LAJM) Të jesh futbollist i Premier League-s do të thotë të jesh në çdom moment në qëndër të vëmëndjes jo vetëm nga fansat e sh
Funerali i mafiozit "paralizon" Londrën (FOTO-LAJM) Edhe kur ata nisen për në banesën e fundit, tregojnë superioritetin e tyre. Funerali i njërit prej emrave më të njohur t
Saraçini viziton kompanintë “Johnson Controls” dhe “Johnson Matthey” Në kompanitë “Johnson Controls” dhe “Johnson Matthey” ka qëndruar ditën e sotme ministri i ekonomisë së vendit, Valon Sa
Jahjaga vizitë pune në SHBA Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga udhëtoi sot për një vizitë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku do
Mourinho "tradhëton"Maicon me Johnson Real Madrid bën pazar në Liverpool. Siç raporton madrilenja "Marca.com", tekniku portugez i madrilenëve, Jose Mourinho k
Londër, Johnson fiton mandatin e dytë Boris Johnson ka fituar një mandat të dytë si kryetar i bashkisë së Londrës, duke mundur rivalin laburist Ken Livingston
Jessica Simpson lindë vajzë Këngëtarja Jessica Simpson ka sjellë në jetë vajzën Maxwell Rew Johnson duke u bërë kështu nënë për herë të parë. Kë
Rihanna tani edhe aktore “The Fast And the Furious” është filmi ku do të luaj këngëtarja e famshme Rihanna. Ajo tashmë pas famës së madhe në muzi
Glen Johnson "në sytë" e Real Madrid Real Madrid, i cili po bën një futboll spektakolar si në Champions League ashtu edhe në La Liga, nuk po rri duarkryq në
Tre femra fitojnë Nobelin për paqe Tre femra janë fituese të çmimit Nobel për Paqen për vitin 2011. Akademia ka shpallur fituese Ellen Johnson Sirleaf, Ley
Facebook-u ndalon reklamën për Google+ Sipas raporteve nga TechCrunch, Facebook ka hequr një reklamë nga faqja e tij që i kushtohej Google+. Zhvilluesi i ap
Juve mendon për Johnson Marrëdhëniet midis Juvenrusit dhe Liverpoolit janë të mira, madje shumë të mira. Sissoko, Poulsen dhe Aquilani kanë hapu
Johnson kërkon Interin Mbrojtësi i djathtë i Anglisë, Glen Johnson dësshiron të lërë Liverpoolin pas kritikave në public që I ka bërë trajneri
Simpson planifikon të martohet Këngëtarja dhe aktorja Jessica Simpson po planifikon që të martohet me Eric Johnson? Burimet thonë se këngëtarja dhe akt